Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Dinguś ma tyle miłości do zaoferowania.
  2. Niedługo mikołajki. Podaruj Rybakowi dom :)
  3. Biedna Sara wypatruje z budy swojego człowieka :(
  4. Fajnie, że Pikulec jest na adopcjach :)
  5. Znajdzie się dobra dusza. Musi się znaleźć.
  6. Na tych fotkach non stop ma roześmiane pycho :)
  7. [quote name='yewcia1']Rybaka przy następnej sesji przekonam, że aparat nie gryzie:loveu:[/quote] Koniecznie :) W końcu wszyscy lubimy oglądać fotki.
  8. Pierwszą fotkę można by zatytułować Pikuś - podróżnik ;)
  9. Nie dajcie się długo prosić. Jedźcie szybciutko po Sarę.
  10. Kto wie coś o suni :( Prosimy o wieści.
  11. Kto da dom tej cudnej, choć nienajmłodszej, podhalance? Należy się jej dużo ciepła na jesień życia.
  12. Ago trzymaj się ciepło. Wiem jak bardzo tęsknisz. Słowa nie mogą zbyt wiele pomóc, ale może będzie choć troszkę pomocna świadomość jak wiele osób jest w tym trudnym momencie z Tobą.
  13. Oj tak, szaruga za oknem, siąpiący deszcz, to wszystko powoduje, że brak naszych przyjaciół odczuwamy bardziej niż zwykle :( A z Rajkiem na pewno Nora się zaprzyjaźni, ona bardzo lubiła wszystkie psiaki.
  14. Tamiczek, Pikulca nie ma na adopcjach. A na fotkach jest taki śliczny.
  15. Rybak musi nauczyć się nie bać aparatu. Inaczej skąd będą fotki z nowego domu?
  16. Ale przylepny psiak z niego :loveu:
  17. Prześliczna jest i jeszcze tak szybko robi postępy :)
  18. Seaside, najsmutniejsze jest to, że pomimo dużej liczby wyświetleń nikt nawet nie obserwował aukcji. (a i tak będzie na Allegro, aż znajdzie dom) Ewo i w Warszawie są ludzie mający serce dla psich bid, tylko, że mają już swoje bidy.
  19. Dawno nie zaglądałem tutaj. Może to wpływ jesiennej szarugi za oknem, może mam trochę gorsze dni. Brakuje mi Ciebie bardzo Norasku :(
  20. Może ktoś chce plakaciki Ameli? (mam trochę już wydrukowanych, tylko gdzie podrzucić?)
  21. Amelka na pewno odpłaci człowiekowi, który da jej dom całym swym psim sercem.
  22. Super, że Malinek odzyskuje apetyt. Teraz musi być już tylko lepiej. Może psiak nie wita się głośno, bo nie doszedł jeszcze do siebie, niekoniecznie musi go boleć. Może najzwyczajniej jest osłabiony?
  23. Chyba Pikusiowi dobrze w Uciechowie skoro nie chce znaleźć domu ;)
  24. Karina, z racji wieku i krótkiej sierści powinna już się wygrzewać w domu.
×
×
  • Create New...