Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Dinguś pokaż się na pierwszej stronie z wieczora. Może ktoś właśnie szuka wspaniałego psa dla siebie?
  2. Cóż to za aromatyczna konserwa?
  3. Mała grubiutka Jula. Co z nią będzie?
  4. Piko szuka domku już od końca lipca:(
  5. W głowie się nie mieści jak można oddać starszą sunię do schroniska.
  6. Kto potrzebuje przyjaciela na dobre i na złe? Dinguś dalej czeka.
  7. Biedny Rybaczek w zimnym boksie :(
  8. To prawda, takie psiaki na wszelki wypadek najadają się "na zapas" :( A ukrywa sobie na później co nieco?
  9. Co prawda jest to wątek Saruśki, ale przewinęła się też tutaj córeczka mojego małpiszonka - Sabcia. Niedawno dostałem jej zdjęcia, z prośbą o wklejenie. Mała ma teraz na imię Kiara. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8804/fot00cn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2729/fot02xo5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6824/fot03wo4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9753/fot06eu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1944/fot12fz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9972/fot13nd9.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że wcale niepodobna do mamusi? Ale też śliczna.
  10. Antolek na zbyt zadowolonego to nie wygląda ;) Chociaż faktycznie na siódmym wygląda jakby się śmiał
  11. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146206797[/URL] Porto powędrował ponownie na Allegro.
  12. Pikuś pędź wreszcie do domku. Ile można czekać;)
  13. [quote name='justynavege']Nie musi być kanapa Dinguś zadowoli się fotelem :loveu:[/quote] No tak, do fotela to jest już przyzwyczajony ;)
  14. Rybaczek to spragniony kontaktu z człowiekiem głodomorek :)
  15. Dom dla starszej, zrównoważonej suni poszukiwany na już. Karina ma krótką sierść, a idzie zima.
  16. Podpiszę się pod tym, co napisała Przyjaciel Koni. Antolek zrzuca sierść dlatego, że jest już w ciepłym domku. Kiedy dotarła do mnie Saruśka było dokładnie to samo, aż się niepokoiłem, wychodziło tego naprawdę sporo, ale wet mnie uspokoił :) Jeśli potrzeba wrzucić fotki, to prześlijcie do mnie, chętnie wstawię.
  17. To prawda, że Pituś jest tak podobny do mojej Norci. Zawsze, gdy oglądam jego zdjęcia to aż się łezka w oku kręci. Niestety moja Saruśka bardzo boi się psów, więc ONek w domu to byłby dla niej koszmar :( Musiała sporo przejść, bo każdego napotkanego psa omija na długość smyczy :shake: Z tego co czytam w wątky wynika, że on i z charakteru też podobny do Noraska. Szczekliwy, wesoły i nie lubiący "obsługi" podczas wizyt u lekarza:) Ktoś, kto da mu dom będzie miał wielkie szczęście.
  18. Ta sunia bardzo pilnie potrzebuje pomocy. Idzie zima, a ona nie jest już młodziutka. Kto mógłby jej podarować dom.
  19. I jak tam Myszka? Nie pękła? ;)
  20. Piko, biegnij na pierwszą stronę :)
  21. Na każdym zdjęciu jest taka śliczna i wygląda dużo młodziej.
  22. Dinguś - psiak do pokochania od zaraz :)
  23. Rybaczek, psiak kochający dzieci, kto Go pokocha?
  24. Bosman ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=145941259 Cały czas jest też na eoferty.com.pl i zwierzeta.low.pl
  25. Karinka jest ponownie na Allegro. Teraz z nowymi fotkami :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=145943389 Powodzenia suńka.
×
×
  • Create New...