Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Pikuś potrzebuje Pana, który nie da sobie wejść na głowę ;)
  2. Dlaczego nikt nie szuka starszych piesków :shake:
  3. Super jest mieć wesołego psiaka:)
  4. Psiaki poznają u Was człowieka.
  5. Martwię się o Julcie. Z tego co można się było dowiedzieć to miła i ufna sunia.
  6. Miła Myszka. Niech i do niej szczęście się uśmiechnie.
  7. A jak się daje ogłoszenie do Oferty? Może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem. I to chyba musi być lokalnie?
  8. Tak chciałbym, żeby Lampo-Onek był już w domu.
  9. Muszę się usprawiedliwić ;) , fotek nie wstawiłem, ponieważ nie dotarły jeszcze do mnie. Pamiętam i wkleję, jak już do mnie dotrą (ostatnio coś długo te przesyłki wędrują, a przecież strajkuje tylko zwykła poczta :evil_lol: )
  10. Raczej się Saruśka nie ucieszyła :shake: z kagańca. Na razie intensywnie ćwiczymy zakładanie. Dużą pomocą jest rzecz jasna kiełbaska :cool3: Można ją włożyć do kagańca, na przykład. Albo nagrodzić małpiszonka po zdjęciu tego narzędzia tortur. Na razie suńka nosi kaganiec do minuty, a później uwalniamy ją, nagradzamy i wygłaskujemy :loveu: Zobaczymy, jak szybko będziemy robić postępy ;) Erko, wiedziałem tylko, że ten sadysta ma drugą ONkę, dowiedziałem się o tym z tego wątku, więc nic więcej nie wiem.
  11. Co słychać u Juli. Czy ktoś coś wie?
  12. W Uciechowie są do wzięcia psie ideały :)
  13. Myszka przywitała dzień z wierszykiem :), popołudniowe odwiedziny niestety bez wierszyka (może to i lepiej, bo nie jestem utalentowany w tym kierunku ;) )
  14. Na tym zdjęciu ma taką zamyśloną minkę, że można by pomyśleć, że to pies - filozof ;)
  15. Trochę pracy i cierpliwości i ma się przyjaciela na całe życie :)
  16. Przyjazna sunia, podhalanka bardzo pilnie powinna mieć dom. Nie jest najmłodsza, więc dla niej czas bardzo się liczy.
  17. Piękny jest. Jak można by mu pomóc w poszukiwaniach. Na razie jest tylko ogłaszany w serwisach ogłoszeniowych i Allegro. Może ktoś pomoże?
  18. Kto może dać dom Sarze, choćby tymczasowy? Naprawdę sprawa jest bardzo pilna.
  19. Komu psiaczka z charakterem?
  20. Taki fajny Dinguś i jeszcze nie ma kolejki? ;)
  21. Fajna jest Myszka. Może ktoś się skusi ;)
  22. [quote name='justynavege']Swieta sa milsze z czroronogiem :loveu:[/quote] W Święta psiak jest konieczny (podobnie zresztą jak i przez cały rok :) )
  23. [quote name='zasadzkas']Ja nie, wzięła, swoją dorosłą ze schroniska rok temu. Chociaż TZ mówiła, że nas w nocy pozagryza :evil_lol: Mam respekt do tych psów. [/quote] Też mam respekt. Kiedyś, dawno temu u koleżanki mojej babci dobek chciał mnie zjeść :evil_lol:
×
×
  • Create New...