-
Posts
72061 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
298
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
Co nowego słychać u Myszki?
-
[quote name='zurdo']Tuśka, A może też już wiedziałaś? Może chciałaś się pożegnać? Powiedzieć im, że nadal będziesz nad nimi czuwać i nie pozwolisz, aby stało im się coś złego? Może one wiedzą, że nie muszą na Ciebie czekać, że teraz – Ty czekasz na nie. Zurdo, Czytam Twój wątek i łzy cisną się do oczu. Z Twoich słów bije wielka miłość do Rasty, przepięknej suni. Wiem, jak bardzo jest smutno, może dla pocieszenia pomyśl, że Rasta dała Ci wiele szczęśliwych lat. Miałaś szczęście spotkać na swej drodze wspaniałą sunię, spędziliście wiele cudownych chwil... Wiem, że zawsze jest za krótko, nasi przyjaciele żyją krócej od nas. Może właśnie tak ma być, może dzięki temu poznajemy czym jest bezinteresowna, wielka miłość. Piszesz, że Rasta wiedziała, chciała się pożegnać. Opowiem Ci historię innego pożegnania :( Norcia odeszła w niedzielę wieczorem, jeszcze w środę poczuła się sporo lepiej, w czwartek spacery były tak długie jak zwykle (a nawet chyba dłuższe). Rano, po kroplówkach, wędrowaliśmy po osiedlu, a wieczorem Nora ciągnęła na smyczy, pokazując gdzie chce iść. Tego dnia byłem bardzo szczęśliwy - sądziłem, że następuje długo oczekiwana poprawa. Obeszliśmy w ciągu wieczornego spaceru calutkie osiedle, łączkę, a później zaprowadziła mnie nad stawy. Stanęła i przez bardzo długi czas wpatrywała się w taflę wody, łapała nosem powietrze. Wówczas myślałem, że może być już tylko lepiej. Po pewnym czasie sama odeszła i powędrowała w stronę domu. W piątek spacerowała tylko wokół bloku. Myślę, że wtedy pożegnała się ze swoim osiedlem, z miejscami, które odwiedzała przez te wszystkie lata, miejscami, które tak kochała. Nie przejmuj się głosami ludzi, którzy nie rozumieją Twojego bólu i trzymaj się ciepło.
-
Piękna podhalanka bardzo pilnie potrzebuje domu. Buda i schronisko to nie miejsce dla starszej suni.
-
[quote name='justynavege'] Pikuś się rozpaskudził i nie chce suchej karmy tylko puszki :mad:[/quote] Pikuś wie, co dobre :cool3: Kto by się tam zapychał suchym
-
Może ktoś skusi się na wiecznie zadowolonego Dingusia?
-
Myszorka powinna znaleźć szybko domek, inaczej może ochrypnąć :evil_lol:
-
Taki fajny, wesoły Rybak. Kto chciałby przygarnąć takie cudo?
-
RAJKO 13.letni ONek odszedł 10.11.06 za TM [']
Radek replied to lewkonia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Aga się trzyma? Wiem, że boli, ale czy w dalszym ciągu pomaga czytanie? Jeśli możesz to przekaż jej ciepłe słowa od kogoś, kto też niedawno (choć wcześniej) stracił onkowego przyjaciela. -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Radek replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy to nie podchodzi pod znęcanie się :evil_lol: -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może ktoś jeszcze potrzebuje ogłoszenie? -
Na zdjęciach Dinguś wygląda na wiecznie uśmiechniętego psiaka :)
-
Czy Myszka jest małym wyjcem :cool3:
-
Przykro patrzeć jaką ma smutną minę w budzie :(
-
[quote name='justynavege']Nowy przysmak rudzielców to........ chlebek :) co prawda był niesmarowany ale nie narzekali :)[/quote] A moja Saruśka jak parę razy dostała chleb (niedługo po przybyciu do nas) nie jadła go tylko zakopywała pod posłankiem :)
-
Pikuś ma obserwującego na Allegro. Może to ktoś zainteresowany?
-
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
Radek replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8030/1ui4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7803/3sa6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/6590/4bx4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2151/5pi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4621/8nm4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9265/9vm7.jpg[/IMG][/URL] -
Za 11 dni kupimy choinkę, będziemy ją ubierać, a wieczorem zacznie się pakowanie prezentów. Noreczka bardzo lubiła gdy pakowaliśmy prezenty, musiała wszystko obwąchać, obejrzeć. Czasem podarła papier, gdy musiała szybko podbiec do drzwi i naszczekać na kogoś na klatce schodowej. Będzie mi tego brakować. W zeszłym roku zostało trochę karteczek na prezenty, zostawiliśmy je na kolejny rok. Karteczek Norci już nie wykorzystamy :shake: Boli widok tych kartek. Agga, dziękuję za odwiedziny w wątku Nory. Nie tylko była śliczna, ale i bardzo kochana.
-
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze przeczytać pozytywne wieści.