Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72058
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Będę trzymać kciuki :)
  2. Dobcie, to chyba źle zimno znoszą :shake:
  3. Smutne to, że nikt jej jeszcze nie wziął do domku :(
  4. Czyżby była szansa na tymczas dla Saruni?
  5. Szczekający pluszak w domu to wielka atrakcja ;)
  6. Rybak, mały łakomczuszek :)
  7. Psie łapki na ubraniu to ryzyko, które jest nieodłącznym elementem psiej przyjaźni;)
  8. Macie w Uciechowie takie miłe psiaki :loveu:
  9. Sara to sunia w bardzo pilnej potrzebie. Nie zostało jej już wiele czasu. Kto da jej dom?
  10. Przemas-ol, Bosman jest na: zwierzeta.low.pl www.eoferty.com.pl i na Allegro.
  11. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3256/pict0088hy4.jpg[/IMG][/URL] Ziewający Rybaczek, jemu się już dłuży w schronisku.
  12. Psiak o wesołej mordce szuka swojego człowieka.
  13. Myszka ma śliczne, króciutkie białe skarpetki na przednich łapkach.
  14. Nie ma co się zastanawiać;) Szybciutko decydujcie się na piękną podhalankę.
  15. Taki malutki Pikuś, a taki długi wątek. Tak dłużej być nie może;)
  16. Kto pokocha Sarunię?
  17. Pikuś, nie rób zapasów na zimę. Musisz szybko znaleźć dom.
  18. [quote name='justynavege']Myszka nie pękła:loveu: ale zas.......ła boks na maxa :evil_lol: Chomikuje chomikuje , ajk już nie moze zjeść to zasypuje miseczkę słoma[/quote] Moja Saruśka chomikowała pod swoim posłankiem. Po tygodniu zobaczyła, że nic jej nie zginie i nikt jej nic nie zabierze więc przestała :loveu:
  19. Dinguś pokaż się na pierwszej stronie z wieczora. Może ktoś właśnie szuka wspaniałego psa dla siebie?
  20. Cóż to za aromatyczna konserwa?
  21. Mała grubiutka Jula. Co z nią będzie?
×
×
  • Create New...