Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Agga, wiem jak to boli. Dziś pakujemy prezenty, brakuje jednego imienia na karteczkach, które przygotowałem. Brakuje też zimnego nochala, który musi wszędzie zajrzeć. W niedzielę nie złożymy Norci życzeń, ale będzie z nami obecna. To rozklejanie się to chyba sprawa nadchodzących Świąt, częściej niż zwykle myślimy o tych, którzy zakończyli już swą ziemską drogę :( Te Święta spędzimy z imienniczką Twojej suni, onkowatą bidą, która będzie miała pierwsze Święta w życiu. Życzę Tobie spokojnych Świąt i tego, żeby Sara odwiedziła Cię w Święta.
  2. Nie chciałem wykorzystywać bez zgody autora ;) Niebawem zmienię :)
  3. Dałem Julcię ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=152419556 Może ktoś ma pomysł na dobry tekst do aukcji?
  4. To ja też poczekam. Jeśli są nowe fotki to je wrzucę do ogłoszeń.
  5. Tak, jak na kartce, Sara powinna wylegiwać się pod choinką w swoim domu.
  6. O, to może uda się jeszcze przed Świętami pozmieniać opisy w aukcjach.
  7. Co on taki zamyślony na tym zdjęciu ;)
  8. Przydałby się pod choinkę dom dla Rybaczka. Czy ktoś wie, jak to załatwić z Mikołajem?
  9. Zdrojko, każdy dobry uczynek jest ważny i powoduje, że świat staje się lepszy.
  10. Dodałem śliczne, jesienne fotki do ogłoszenia na eoferty.com.pl
  11. Też nieśmiało poproszę o przeniesienie Lisi do szczęśliwego boksu :)
  12. Norcia też bardzo bała się huku petard. W tygodniu między Świętami, a sylwestrem zawsze wędrowaliśmy do weta i braliśmy lek uspokajający dla Noraska. Mam nadzieję, że tam gdzie są teraz nie ma hałasów, które mogłyby je wystraszyć.
  13. I będę miał wyrzuty sumienia, że nie umiem napisać tekstu ;)
  14. Kto to widział, żeby taki skarb czekał tak długo?
  15. Dam ją jeszcze tam, gdzie inne Uciechowskie psiaki. Na: [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] zwierzaki.low.pl Tylko nie wiem czy dziś dam radę, szykuje się pracowity dzień (i to nie tylko w pracy - idą Święta)
  16. Rybak - pies do głaskania i przytulania :)
  17. To prawda, dzięki Sarze jest mi trochę łatwiej. Nie brakuje mi pójścia do psiego sklepu i kupowania przysmaków, mam z kim powędrować po mieście. Gdy wracam z pracy wita z taką radością, jakby nie widziała mnie bardzo długo. Sara jest bardzo spragniona przytulania, ma w sobie tyle miłości do nas, że aż trudno w to uwierzyć, szczególnie, że to sunia, która wiele przeszła. A jednak boję się tych Świąt, gwiazdki, rozpakowywania prezentów.
  18. Smutne to, starszy psiak ma małe szanse na to, że ktoś go wybierze w schronisku. Dlatego prosimy o ogłoszenia. Na chwilę obecną Bosman jest na: Allegro www.eoferty.com.pl zwierzeta.low.pl
  19. Dorzuciłem nowe zdjęcia do ogłoszeń Sary :)
  20. Wobie, ona jest przecudna. Dlaczego nikt nie chce dać jej domu? :placz:
  21. Almusiu, sprawuj się dobrze. Z próbą zjedzenia kaukaza może być tak, jak z moją Saruśką. Ona boi się psów większych od siebie. Kiedy dotarła do nas na widok każdego dużego psa był jeż na karku, warczenie, a gdy pies nie mógł zrozumieć, że Sara nie ma ochoty na bliższe poznanie próba zjedzenia. Tak reagowała na początku. Teraz suńka po prostu ignoruje większe okazy swojego gatunku :) Bardzo pomogło to, że nasz małpiszonek był bardzo chwalony gdy nie reagowała na większe psy.
  22. Maksio prosi o pomoc w transporcie na trasie Wrocław-Warszawa
  23. Wiesz Zurdo, po raz kolejny podczas lektury wątku Rasty popłynęły łzy. Też za każdym razem, gdy w wigilię musiałem zostawić Norcię było mi bardzo smutno, podobnie jak Ty miałem spięcia z powodu pośpiechu (przecież w domu czeka Nora). Norcia lubiła przedświąteczny ruch, prezenty też lubiła. Gdy już wróciliśmy od rodziny zaczynało się wieczorne misterium. Wyciąganie paczek, wręczanie, rozpakowywanie. Norcia zawsze chciała obejrzeć każdą paczkę, czy przypadkiem nie ma tam czegoś dla niej. Oj będzie tego brakować :(
  24. Kto może pomóc w transporcie Maksia? Psiak ma już domek, tylko nie może do niego dotrzeć.
×
×
  • Create New...