Na szczęście działa
Gajulka śpi i chrapie po wrażeniach weekendu, a ja mam chwilkę na Dogo.
Weekend spędziliśmy na działce, więc zmęczenie małej mordki jest uzasadnione. Udało się zrobić większą wyprawę
Trochę małych spacerków i można było na tarasie popilnować
Pozdrawiamy zaglądających.