Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72011
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Pożegnam się na dziś.
  2. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
  3. Na szczęście działa Gajulka śpi i chrapie po wrażeniach weekendu, a ja mam chwilkę na Dogo. Weekend spędziliśmy na działce, więc zmęczenie małej mordki jest uzasadnione. Udało się zrobić większą wyprawę Trochę małych spacerków i można było na tarasie popilnować Pozdrawiamy zaglądających.
  4. Wierzę, że je jeszcze spotkamy.
  5. Trochę rzeczy było do zrobienia w domu.
  6. Niedzielne dzień dobry.
×
×
  • Create New...