Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='betty_labrador']świeta racja! juz jakiś spory czas temu zauważyłam te zatracanie proporcji przy rysowaniu po kawałku- szczególnie gdy nie zrobi sie najpierw konturów. Tu przy dogu mialam kilka zawahań w tym względzie i nadal nie jestem pewna czy dobrze idzie. Ale czyli jak radzisz robić wg metody od ogółu do szczególu? [/quote] no.. np. tak;) [IMG]http://art.pastelworks.net/spaniel-puppy1.jpg[/IMG] [IMG]http://art.pastelworks.net/spaniel-puppy2.jpg[/IMG] [IMG]http://art.pastelworks.net/cocker-spaniel-szczeniak-pastel.jpg[/IMG] [quote] wstawiam zdjecie doga -może coś wyłapiecie? http://annacsernak.files.wordpress.com/2009/03/dog-niemiecki-061.jpg?w=370[/img][/QUOTE] Fafle masz za duże (za nisko), a dolna warga za wysoko, tak samo szyja. Na szczęście jeszcze co nieco możesz uratować:)
  2. [quote name='Kamila_'] pierwszy człowiek http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/395615_305428656170286_100001094638496_803331_493687786_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Takie kudłate pieski są bardzo czasochłonne, a Tobie super to wyszło;) [quote name='Bolsbokser']To ja wstawię swoje bohomazy. Znowu dali mi fotkę z komórki do portretu - porażka. Zero ostrości, zero szczegółów. Jeszcze gorsze zdjęcie, niż poprzednio miałam do rysunku. Ale ... może coś z tego wyjdzie. Zrobić coś z niczego ...:angryy: [/QUOTE] Na szczęście mamy wyobraźnię, więc na pewno sobie poradzisz:) Ja też tego nie lubię, ale czasem trzeba..
  3. [quote name='Kiłi'] Troche słabe, ale mi się spodobało. Latające ptaki (i moja brudna szyba hahahah) http://img861.imageshack.us/img861/9100/img3629q.jpg[/IMG][/QUOTE] Natura tworzy piękne rzeczy;)
  4. Betty, czemu on taki wydłużony? To wina zdjęcia?
  5. [quote name='betty_labrador'] oraz zaczełam doga ołówkiem :) tylko kontury coś nie zeskanowały się. [url]http://images41.fotosik.pl/1287/3d9264b751480892med.jpg[/url][/QUOTE] Jeżeli chodzi Ci o szkic to ja widzę;)
  6. [quote name='BBeta']Co ona taka niewyraźna? :diabloti:[/QUOTE] Bo przecież nie umiem robić zdjęć:diabloti: [quote name='Doginka']A tu ruch jak na... pustyni:roflt: Raz na rok jeden post;-) [/QUOTE] taaaa:roflt: Jak na śnieżnej pustyni;)
  7. [quote name='Justa']No w końcu się doczekaliśmy ! :diabloti: Piękna zimowa Samba :loveu: Podziwiam, że jej nie obciąłeś przy aktualnych warunkach podogowych ;) A że tak spytam jak tam Galeństwa protret się miewa? ;)[/QUOTE] Na zimę ma zawsze dłuższy włos, ale przycinam i przetrymowuję dość regularnie, żeby całkowicie nie zniedźwiedziała:D Galinka właśnie schnie na ścianie (jeszcze ostatnia warstwa ją czeka), ciągle brak mi czasu, żeby wreszcie skończyć;) zima to najfajniejsza pora roku, zawsze jest tyle zabawy ze śniegiem, i polatać można;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/zima2012/31b3b1f9.jpg[/IMG]
  8. Wpadłem wygrzebać wątek z zakamarków dogo;) Zimowa, kudłata Samba [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/zima2012/8fbcbcae.jpg[/IMG]
  9. [quote name='ariss']Potrzebuję kupić jakiegoś dobrego kompakta, możecie coś doradzić?[/QUOTE] Wg mnie w kompaktach przodują Canony;) Zależy ile masz do wydania... jak więcej to seria G (G12), jak mniej.. jakiś IXUS.
  10. [QUOTE=makot'a;18497739] Co do czerni - święta prawda. [/QUOTE] Przenajświętsza;) [quote name='Soko']Ja właśnie rysowałam swoje pierwsze pseudo-cudo akrylami i olejnymi i dostałam jakiegoś uczulenia :D[/QUOTE] Może masz alergię na metale, np. chrom czy kobalt... Farby to chemia, różne związki chemiczne, tlenki metali itp, niektóre uczulają, niektóre są trujące, trzeba o tym pamiętać;)
  11. [quote name='Vectra']pokaż faceta , który lubi :grins:[/QUOTE] A Wy to może uwielbiacie, co?;P [quote name='lilk_a']dzięki , ale z tego co widzę to nie dorastam Ci do pięt :) to fakt szybko schną , ale nawet nieraz mi się to podoba , bo fajne efekty to daje .... mówisz suche pastele .... mam i chyba nawet spróbuję kiedyś próbowałam ale sypkość tego mnie przeraziła , może wtedy pastele były inne ;) w oleju wykańcza mnie zapach ;) za to uwielbiam zapach werniksu ... może dlatego że mam świadomość że to już koniec[/QUOTE] Oj nie przesadzaj;) Gdy zobaczyłem tego owczarka, którego cytowała Vectra, także pomyslałem, że to stare zdjęcie, no i zostałem mile zaskoczony, że na szczeście nie:) Pastele chyba zawsze takie były, mam trochę staroci w domu i różnicy między nowymi prawie nie widać, to bardziej różnice wynikające od ich rodzaju i producenta. Mnie w pastelach męczy wszechobecny i wpadający do oczu pył, ale to nie przysłania ani trochę radości płynącej z malowania nimi;) A zapach wernisku, mimo że okropny, to, rzeczywiście, jakby stawiał kropkę nad i ;) A tak przy okazji, swoje akryle pokrywasz werniksem akrylowym? Ma on jakiś zapach? Prawdę mówiąc, nigdy nie wąchałem werniksu akrylowego:lol: Jak medium akrylowe?
  12. [quote name='Justa'] A daj spokój, wyszłam z wprawy, ale mam zmiar częściej brać aparat na spacerki :loveu:[/QUOTE] To mamy takie samo postanowienie:lol: od lata Samba ma zrobione jakieś 5 zdjęć na krzyż... Czy to Ciebie widziałem w tv na początku stycznia?
  13. [quote name='Kiłi']Vectra, Twoje bulgoty???? Fajowe ;) Słuchajcie lewa połowa Um jest zazieleniona i bardzo mnie to wkurza... jak to zmienić.... [URL]http://img37.imageshack.us/img37/5919/pozo7.jpg[/URL][/QUOTE] A może lepiej wyeliminować w otoczeniu psa to coś, co odbija światło w tym kolorze?;)
  14. [QUOTE=makot'a;18494266]Ja właśnie to lubię w akrylu - wymusza dynamikę ;)[/QUOTE] Wolę nie być do czegoś zmuszany;P
  15. Trafiłem tu w odpowiednim czasie, bo rzadko trafiaja się tu takie dobre prace, jak autorstwa [B]lilk_a[/B] :) [quote name='lilk_a'] nie maluję pastelami , dla mnie pastele to koszmar , nie pasuje mi w nich to że nie dają dokładności , [/QUOTE] Co masz na myśli, że nie dają dokładności? Ja za to akryli już nie lubię;) Za szybko schną i już nic nie zmienisz, nie to co olej albo suchy pastel.
  16. [quote name='rodzice'] [url]http://img402.imageshack.us/img402/6928/p1090039t.jpg[/url] nie wiem ale coś nadal mi z tym dolem nie pasi[/QUOTE] Możesz domalować szyję tak "do zgubienia", tak żeby zlewała się z tłem, wystarczy kilka pociągnięć pędzla, bez zbędnych szczegółów;) A wąsy obowiązkowo muszą być:)
  17. [quote name='#Etna#']Ooo! Są i nowe zdjęcia:lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/bc721426.jpg[/url] To mi się podoba najbardziej:roll: [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302966_237698056283742_178347522218796_593543_229447197_n.jpg[/url] Cudeńko:p[/QUOTE] Dzięki:lol: [quote name='Doginka']I oby jeszcze długo taka była:lol: [/QUOTE] Dla mnie może być do końca marca:) [quote name='Endher']Sznupy mają chyba jakieś nadzwyczajne predyspozycje do jesiennych sesji, Samba prezentuje się w liściach genialnie! :loveu: Bolko też całkiem przyzwoicie wygląda.[/QUOTE] Chyba wszystkie psy dobrze wychodzą w otoczeniu tylu kolorów;) A to nie Bolko, to Lipno;p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/aa33f909.jpg[/IMG] --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/875095c3.jpg[/IMG]
  18. Od kilku miesięcy zostawiam jej długie rzęsy;) w końcu to panna [quote name='Justa']Nieee, jesiennego fotograficznego ! :)[/QUOTE] no są:) odśwież stronę, bo pewnie trafiłaś tu akurat gdy edytowałem post.. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/bc721426.jpg[/IMG]
  19. Namalowanego? Ani jednego... aa.. i przy okazji moja nowa galeryjka;) [url]http://photo.pastelworks.net/[/url]
  20. Odświeżamy!:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/c226928d.jpg[/IMG] Ostatnio znowu więcej chodzimy na spacery, Sambę bolała tylna łapa, więc ją oszczędzałem - przytyła pół kilo:lol: Już wszystko wróciło do normy. sznup sznup [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/67c9b038.jpg[/IMG] wyjątkowo ładna i długa jesień jest:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/87e4d081.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2011/bdeb8d14.jpg[/IMG] husky pastelami [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302966_237698056283742_178347522218796_593543_229447197_n.jpg[/IMG]
  21. Bardzo ładny pies z tego Luckyboya:p
  22. [quote name='malawaszka'] Tolcia lokalizuje [url]http://img840.imageshack.us/img840/2188/dsc0094fo.jpg[/url] [/QUOTE] Prawdziwy sznup! Dobrze ma, że trafiła do Ciebie:) ostrzyżona wygląda o wiele lepiej, chociaż taki zarośnięty misiak też fajny
  23. [quote name='Justa']Czekaj Kojocie, w końcu uwolniłam się z młyna uczelniano-klinikowego i będziesz miał jaszczurkę do namalowania :loveu:[/QUOTE] Dawaj jaszczureczkę, bo się doczekać nie mogę czarnej mordki w mojej pracowni:lol:
  24. Ale mu się poszczęściło, i to w dzień kundelka:)
  25. Ale kota fajna:) bardzo mi się podobają takie kolory [quote name='Bolsbokser']A mnie się ta fotka najbardziej podoba [URL]http://img15.imageshack.us/img15/2403/bearye.jpg[/URL] Za zielono troszeczkę jak dla mnie, ale fajnie blendą doświetliłaś - aż chce mi się [B]narysować tego psiaka. Tylko nie mam kiedy [/B]:([/QUOTE] Jakby co to ja mam kiedy:lol: [quote name='betty_labrador'][b] na horyzoncie :) [/B] [url]http://img6.imageshack.us/img6/5356/dscf8642.jpg[/url] [/QUOTE] Ja bym chciał mieć u siebie taki pofalowany las!:evil_lol:
×
×
  • Create New...