-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1807.png[/url] dobreeee:p poka tego błotniaka:cool3:
-
[quote name='Figafiga']Ludzie jak jest z d80!! wycofali go z produkcji, a jeśli kupię go i coś mi w nim nawali to co??skąd wezmę części??napaliłam się na d80, d90 dla mnie za droga tak jak d5000[/QUOTE] jakie części? chcesz kupić sobie samą migawkę? matrycę? czy pryzmat?:evil_lol: Wycofanie z produkcji nie ma związku z zamknięciem serwisu gwarancyjnego;) więc looz:D
-
[quote name='YoungLADY'] a jak coś takiego? robione w ruinach po siedzibach wojsk ZSRR. co prawda zwykły kompakcik, więc jakość pozostawia wiele do życzenia, ale prawie się zabiłam, żeby tam wleźć, więc może choć coś o świetle czy kadrach,..? :lol: [/QUOTE] fajne miejsce;) jak dla mnie pierwsze najlepsze;) welcome:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0789bw640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0776bw2640.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka'] Weszka - na pewno umiesz - wszyscy umiemy tylko Kojot pierwszy to odkrył w sobie :evil_lol:[/QUOTE] dobrze powiedziane:evil_lol: w końcu ktoś musi być tym guru:diabloti::evil_lol: eria, co to?:cool3: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0799_640.jpg[/url] edit autentyk ze spaceru;) -tato patrz, sznaucer! -to nie sznaucer -ale to jest sznaucer! -nie, to nie jest sznaucer -to jest sznaucer!!! -tak! to jest sznaucer miniaturowy! :roflt:
-
fajnie Gass wyszła:p [quote name='ariss']DorkaWD, byłam w środku, ale muszę tam wrócić z latarką bo za wiele nie widziałam:evil_lol: [/QUOTE] no to statyw, nikon i do roboty:cool3::diabloti:
-
[quote name='eria']strzępotek ruczajnik :razz: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5107670.jpg[/url][/QUOTE] :lying: świetne :klacz:
-
[quote name='deer_1987'] [url]http://sherry-niunia.home.pl/zfoto/p7.jpg[/url] Podoba sie?[/QUOTE] lewa połowa sie podoba, prawa już nie:eviltong: nic z prawej nie ma ciekawego - tylko ciemne drzewa. Gdybyś zrobiła np. lewą stronę w pionie, to by było całkiem fajne;)
-
[quote name='ariss'] a dziś rano mi się nudziło... [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/do.jpg[/url] [/QUOTE] git malyna:p:evil_lol: będą z Ciebie ludzie:evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie']Aaa:cool3: Właśnie cena jest.. niższa :crazyeye: sprawdzałam na ceneo, najtańszy D80 kosztuje teraz 3300zł, a D90 już za 3200zł! Dlatego D90 mnie zaciekawił:evil_lol:[/QUOTE] jeżeli cen anie gra roli to bierz d90 (będziesz mogła filmy kręcić:diabloti::evil_lol:) a jak cena robi różnicę, to ja wolę d70 + sigma 70-200/2.8 niż d90 + kit:evil_lol:
-
[quote name='eria']cegielnia :crazyeye: kurde a ja też mam w mojej wsi zwanej Rudą , opuszczoną cegielnię :diabloti: i od dawna mnie kusi żeby się po niej poszwędać ale jakoś mam stracha sama tam wleźć :cool1:[/QUOTE] no to na co czekasz?:razz: niedługo pewnie zniknie z powierzchni ziemi.. weź waszkę i idźcie razem:diabloti: samemu o tyle niefajnie, że jak się na ciebie dach zwali to nie ma kto wyciągnąć:diabloti:;) ariss, i jak by ten kurs miałby wyglądać?:hmmmm: co chcesz wiedzieć/osiągnąć?:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT07722640.jpg[/IMG] (nie wiem które lepsze, kolorowe czy bw...)
-
[quote name='Saint']Osobiście polecam D200 ;)[/QUOTE] wolę D300:evil_lol: a tak serio to lepiej dołożyć do obiektywu, D100 wystarczy Psiulka, Nikon wydaje mi się bardziej przyszłościowy niż sony, a poza tym ma lepszy af
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol: masz prawie tak fajnie jak ja w domu :evil_lol:[/QUOTE] haha to nie moje:roflt: to są opuszczone budynki cegielni o tej;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0786bw640.jpg[/IMG]
-
[url]http://i40.tinypic.com/29wkaqu.jpg[/url] współczuje tym Twoim sznupkom:evil_lol:
- 21590 replies
-
ja bym omijał z daleka szerooooooookim łukiem cyfromana:diabloti: kup na allegro, jest teraz kilka sztuk. MZ nie zauważysz dużej różnicy między d70 a d80 oprócz większego ekranu;) Ja poluję na D100... smallpati, MZ te portrety są bardzo sztuczne;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0655_640.jpg[/IMG]
-
[B]ariss, doginka,[/B] zapraszam na szkolenie:diabloti: [B] Tinka[/B] o taki [url]http://fotos.marktplaats.com/kopen/0/00/JzxhCEaS+r9MAMRxMJQ16g==.jpg[/url] tyle że z inną głowicą, o taką [url]http://alejahandlowa.pl/obr/ecyfrowe/10064_d.jpg[/url] :cool1: to samo z inną obróbką [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0776bw2640.jpg[/IMG] welcome:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0789bw640.jpg[/IMG]
-
fajnie że się Wam spodobało;) nie planowałem w ogóle użyć tego zdjęcia bo coś nie pasuje mi żółty rzepak do deszczowych chmur, ale jak się za nie zabrałem to wyszło jak widać;) [quote name='ariss'] jak Ty to robisz?[/QUOTE] sam nie wiem:evil_lol: ale w sumie wypracowałem już sobie sposoby na ciekawe obróbki:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0776bw640.jpg[/IMG] a Samby zdjęć dalej brak...;) ale zapewniam, że żyje i ma się dobrze:cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
gratuluję chatki!! oby Wam się tam dobrze mieszkało;) :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/e-dogo.jpg[/url] ale fajne:D lubię takie minimalistyczne krajobrazy:p
-
właśnie takie coś wymodziłem;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0655_640.jpg[/IMG] [quote name='Doginka']Prześliczne foty:crazyeye::loveu: Ja coś pokręciłam w NIKUSIU i teraz nie wiem co z czym i dlaczego tak:angryy::diabloti: Wszystko mi się rozmazuje, samo F mi się przestawia, czas też coś mi lata, a przecież robię w M - eeee tam, chyba na jakiś czas obrażę się na NIKA:razz: Czyściłam matrycę i podnosiłam lustro (mam takie funkcje w D90) - czy może to być przyczyną fiksowania?:razz:[/QUOTE] nie sądzę;) Ale skoro parametry same się zmieniają (?) to coś z pokrętłami nie tak? Trudno ocenić;)
-
[url]http://i41.tinypic.com/ibcr5d.jpg[/url] świetne!! jak blisko musisz podejść żeby tak go uchwycić? A w ogole to skąd je bierzesz?:o:diabloti: bo u mnie brak..
-
[quote name='psiulka']Przychodzi fotograf do restauracji, kucharz mówi do niego: - Piękne zdjęcia pan robi, musi pan mieć świetny i drogi aparat. Fotograf przy wyjściu z restauracji, mówi: - Pyszny obiad pan dziś przygotował, musi pan mieć bardzo drogie garnki. [/QUOTE] AgaMasel usprawiedliwiała jakość zdjęcia, a nie jego treść i wykonanie. Wg mnie fajnie uchwyciła ruch, a fota wygląda jak obraz;)
-
nie wiem ocb ale daj prosiaczka i nie daj się prosić:loveu::evil_lol:
- 21590 replies
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5037032.jpg[/url] skakuny to chyba najładniejsze pająki - mają taką ludzką twarz:evil_lol: [quote name='ariss']jakbym czytała o swoim psie:evil_lol:[/QUOTE] o moim:diabloti: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5016444.jpg[/url] fajnie wyszło z tym dymem;)
-
miałem na myśli, że jest do góry nogami:diabloti: o ile księżyc ma nogi
-
[quote name='Justa'] Niech pada deszcz, niech wieje wiatr :loveu:[/QUOTE] wróciłem właśnie z nocnego roweru i bardzo sie cieszę, że nie padał deszcz i nie wiało:diabloti: wszystkiego naj!:p