Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='Doginka'] Pocieszasz mnie czy naprawdę tak myślisz?:p [/QUOTE] nie śledzę wątku ostatnio więc nie wiem, czemu miałbym pocieszać?;) A piszę to co myślę:p
  2. zgadzam się w 100%;) Jeżeli najwyższy mandat od drogówki (za nawet całą serię wykroczeń, które często są niebezpieczne dla życia innych) wynosi 500zł, tyle samo co mandat za niesprzątanie po psie, to coś tu nie gra...
  3. [quote name='eria'][URL]http://i34.tinypic.com/21wjsp.jpg[/URL] wyjątkowo mi się ta mała podoba :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] mi też się ta mała bardzo podoba:cool3::p
  4. Grey, powiedz czym i jak ostrzysz?:razz:
  5. [quote name='eria'] Samby broda jest imponująca, ale muszę przyznać ,że wydaje się taka za ciężka do całości psa :lol:i chyba w takim przypadku ciachnęłabym nieco ;)[/QUOTE] wiem wiem, masz rację, ja już się za to zabieram jakis miesiąc i jakoś ciągle nie ma kiedy;) [quote name='Doginka']Ja jestem za...:loveu:[/QUOTE] no to mamy problem, bo więcej nie mam:eviltong: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/973f33ff.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/3913d786.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/984bc82f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/3464b0d0.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/f75d9f97.jpg[/IMG]
  6. [quote name='AngelsDream'] Nic nowego. ;)[/QUOTE] no właśnie:evil_lol: ile razy można powtarzać, że Gass jest (naj)ładniejsza;)
  7. Ciebie jak nie krowa, to koza pogoni:evil_lol: zachód na Boraczej hali [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/c1874b2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/3e656221.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/1431fa9d.jpg[/IMG]
  8. Wróciłaś już?:cool3:Bo fotki Gali by się tu przydały...:siara: A takich opowieści o drogowych debilach można by namnożyć tysiące:roll: Kilka dni temu byłem w Wawie to się napatrzyłem jak tam świetnie jeżdzą - takie cuda jakie oni wyprawiają to tylko tam można zobaczyć:mad: I też właśnie na pasach facet by dziadka przejechał - wyprzedzając.
  9. i droga do snopków;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/469ebaf0.jpg[/IMG] koza:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/7f496167.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/79a2b934.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/04ca1da8.jpg[/IMG]
  10. a takie mogą być?:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/8e913475.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/d1c43eda.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/d2cb6bff.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/7b4e6c51.jpg[/IMG] snopki cd. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/cf7f9425.jpg[/IMG]
  11. po dożynkach.... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/7a5ae310.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/2f26d937.jpg[/IMG] prawie-zachód w Beskidzie Żywieckim (w tle m.in. Barania Góra) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/b86edea4.jpg[/IMG] snopki [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/f0f2d431.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/a206230f.jpg[/IMG]
  12. Bry:cool1: Dawno tu Samby nie było, więc przyszedłem to nadrobić;) sznupiąca [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/17cc3539.jpg[/IMG] oderwana od sznupania (co graniczy z cudem:diabloti:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/7f214d22.jpg[/IMG] iii jakieś inne [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/e484bb14.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/d9baa1a0.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/63e33a84.jpg[/IMG]
  13. :evil_lol: tak wiem, że wyolbrzymiłem problem;) ale jak po psach się powinno sprzątać to i po koniach także. Często chodzę na spacery w pobliżu stadniny koni i właśnie mam takie atrakcje na ścieżkach:diabloti: to są tereny spacerowe i w weekendy dużo ludzi tamtędy chodzi... i slalom robi każdy;)
  14. podpisuję się pod tym postem wszystkimi ośmioma łapami;) Robienie slalomu między śmieciami i rozbitym szkłem to nic miłego:roll: Tak samo jak pomiędzy końskimi qp. Dlaczego po koniach nikt nie sprząta???
  15. [quote name='kuba123']na tym blodu- podobno jej jest zdjęcie szczylka ON-ka i potem dorosłej suki w tle widać kojce i miski to jakaś hodowla( pewnie pseudo) tylko czy na pewno jej poza tym widać tu że panienka uwielbiała ''bawić się'' zdjęciami z netu Zwierzaki =) - Onet.pl Blog zdjęcie nimf jest z serwisu mojej znajomej Cockatiel czyli Nimfa - specjalistyczny serwis o papugach nimfach bez przesady... teraz dla was każda Monika to oszustka? Tamta z bloga jest z Sosnowca i uczy się w podstawówce... (info z N-K) edit Margo05 takich linków (z ogłoszeniami oszustki) można znaleźć całą masę (kilka razy więcej niż podałaś) więc to chyba nie ma sensu;)
  16. [quote name='Isadora7'][COLOR=black] [B]Zdjęcie robione aparatem:[/B] kenox s60 samsung. [B]Data zrobienia zdjęcia:[/B][/COLOR][I] 2007:10:04 13:18:03 [B]inne informacje w zapisie hexadecymalnym:[/B] Park Byeongchanf [B]obróbka zdjęcia:[/B] zdjęcie obrabiane programem GIMP 2.6.4 prawdopodobnie w dniu 2009:03:16 14:10:29 [/COLOR][/QUOTE] tu jeszcze zalazłem "Kim Soonaef" i "Kim Miae" w reszcie nic więcej nie ma edit: żadne z tych nazwisk nie należy do autora...
  17. [quote name='Zorlis']Grzeczna dziewczynka; ładnie chodź na religię i przynoś tu więcej takich :diabloti:[/QUOTE] aaaameeen:evil_lol::diabloti: Zorlis, qń wymiata:cool1: Basia rysowałas z głowy? a to moje coś, wiem brzydkie:evil_lol: coś mi nie pasuje:roll: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/df5e9b31.jpg[/IMG]
  18. [quote name='dorobella'] E-mail właścicieli wyżlicy weimarskiej nie działą, a tylko oni mieli pod zdjęciem ostrzeżenie o zakazie kopiowania zdjęć i łamaniu praw autorskich. [/QUOTE] zakaz kopiowania dotyczy wszystkich zdjęć (prawo autorskie), niezależnie czy ktoś dopisał takie info, czy nie
  19. może dół za zimny (trawa) jak na zachód? mi też koloryy coś nie pasują:evil_lol: kot [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/df5e9b31.jpg[/IMG] pies [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien/wrzesien%202009/1aa4dcdf.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien/wrzesien%202009/11ecc975.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/8db49cde.jpg[/IMG] a to w odpowiedzi na te deszczowe chmury za oknem;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/d1e4b5c0.jpg[/IMG]
  21. co on gruchę hipnotyzuje?:stupid::lol: [quote name='Unbelievable'] a tak w ogóle to szczur biega za zabawkami i sczur jest odwoływalny od nory! :multi::multi::loveu:[/QUOTE] chyba dam Ci na szkolenie Sambę... która jest tylko odciągalna od nory:roll:
  22. [quote name='Doginka'] Nie umiem robić portretów:shake: Ten Robert to mój pierwszy w życiu portret. Rysuję Go, bo zostałam zmuszona:diabloti: [/QUOTE] to zaczynasz tak jak ja:evil_lol: ja przecież tez nie umiem:diabloti:
  23. obudzona;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/c88e30bd.jpg[/IMG] kościół w Zieleńcu [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/31f6355a.jpg[/IMG]
  24. miło mi że podoba Wam się kot;) właśnie rysuję następnego, ale od początku mam go dość:evil_lol: więc efekt marny i chyba go nawet tu nie pokażę;) [quote name='Doginka']Pienkniusi kotecek:loveu: A czemu tu tak jakoś pusto?:razz:[/QUOTE] pusto, bo nie ma komu zdjęć robić:diabloti: ale zaraz coś wykombinuję
  25. Koma i jak Ty to robisz:cool3: świetne [quote name='Koma'] Rzadko to mówię ale teraz tak chyba czuję- jestem z tej pracy zadowolona :) [/QUOTE] widziałem więcej takich, z których powinnaś być zadowolona;) Można u Ciebie zamówić rysunek?:razz:
×
×
  • Create New...