-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='Justa']Kojotku, gdzie tak znikasz? Samba już odpicowana na wiosnę? Fot chcemy !!![/QUOTE] Samba już kilka razy odpicowana od zimy;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/zima2011/46ef5cb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/7b3e08ac.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek dla kotków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206260[/url] Już mamy 270zł!:) -
Czy można prowadzić bazarek z licytacją równolegle tutaj i na innym forum? [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=126608[/url]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]pidzej!! [/B]to jest mistrzostwo świata:) [B]Betty[/B], Martynie chodziło o wyprostowanie horyzontu, żeby psiak siedział prosto:) A ja się zastanawiam, czemu on lewituje? o.O -
Wszystkiego najlepszego :) no i gratuluję tytułów w Katowicach;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser']Wiem,że czekasz na zdjęcie, ale ... ja również na nie czekam. Żeby ono było w moich zasobach, to od razu bym je przesłała.[/QUOTE] [/quote] No to czekamy;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Makot'a[/B] bardzo mi się podoba ten wilk ołówkiem, ekspresyjna praca:) I Civic jest ekstra...:) Pokażesz więcej takich prac? Albo jakieś projekty czy coś [QUOTE=makot'a;16496000]Nigdy nie mieszaj żadnych kolorów z czernią, [/QUOTE] Święta prawda:p Już to chyba tu kiedyś pisałem, ale warto to przypomnieć;) [B]Bolsbokser[/B], laminujesz swoje prace ołówkowe? Prawdę mówiąc, nie spotkałem się z takim mega zabezpieczeniem;) Aha i czekam na zdjęcia:) [B]Aga3006[/B], super bokser;) -
[quote name='rozi']A czemu zmieniałeś? Bo to jest ważne. Na ogół zmienia się, kiedy pierwszy cel znalazł DS, albo umarł, albo z innych powodów nie potrzebuje pieniążków. A ta sunia potrzebuje, więc jeżeli ktoś robił zakupy ze względu na nią, a nie ze względu na fanty (mam nadzieję, że są tacy) to wypada spytać o zgodę. Moderator nie zawsze wnika w szczegóły.[/QUOTE] Jeden cel znalazł DS, drugi zmieniłem, bo wątek celu w ogóle nie jest prowadzony, całkowita cisza, brak rozliczeń, jedyne info to to, że u kotka jest wszystko OK. Skoro OK, zmieniam cel;) Poza tym gdybym nie zmienił celu, taki bazarek byłby nieregulaminowy.
-
[quote name='rozi'] potem ja bym rozesłała PW z prośbą o wpisy wyrażające zgodę. [/QUOTE] Zgoda nie jest konieczna. Zmieniałem kiedyś cel (wpisując info w pierwszym poście), moderator nie miał zastrzeżeń.
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Ile on ma ogłoszeń! Trzymam kciuki za ich skuteczność:kciuki: Zrobiłem bazarki dla Fuksa [url]http://www.dogomania.pl/threads/197998[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/197993[/url] Zapraszam:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
haha fotka debeściak :evil_lol: [url]http://img405.imageshack.us/img405/3738/dsc0071p.jpg[/url] te trzy głowy wyglądające z tyłu:roflt: [quote name='malawaszka']noo ja wracałam z Katowic z Bibi i prawie leżałam na kierownicy, nos na szybie i pyr pyr pyr pyr :lol: extrema... i stres jak pieprzone debile tirowcy siadają na ogonie mojego małego orzeszka :angryy::angryy::angryy: no jakie ja mam qrwa szanse w razie W? ŻADNYCH!!! miazga! idioci bezmózgowcy! aż się we mnie gotuje bo wczoraj w tym karambolu koło Skoczowa właśnie tak zmiażdżyli człowieka! :angryy:[/QUOTE] Najgorsi są Litwini i Czesi !!!:angryy: Wiedzą, że w PL praktycznie żadnej kary nie dostaną... BTW [url]www.tirynatory.pl[/url] ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ariss'] strasznie miło to czytać:loveu: ale czarny pies na białym śniegu to jest masakra:angryy: a do tego jak tła fajnego nie ma tylko białe niebo to już w ogóle:angryy: a jak białe niebo z lekko przebijającym słońcem to porażka:angryy: cała sterta fot, które mogłyby być fajne gdyby nie "coś" idą do śmieci:roll:[/QUOTE] Dlatego najlepsze jest popołudniowe ciepłe słońce:) ale.. skąd je wziąć:/
-
[quote name='NightQueen']nie wchodzę już do twojej galerii bo coraz bardziej mam ochotę na Francję :roll::evil_lol:[/QUOTE] W lipcu jest jubileuszowa światówka w Paryżu:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/bf6105ee.jpg[/IMG] A Samba, jak to Samba, szaleje na śniegu:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/zima2010/a1f16b95.jpg[/IMG] [url]http://www.youtube.com/watch?v=8-0WVfj76bo&feature=player_embedded[/url] :p
-
Gratuluję wyboru! Na pewno nie pożałujesz kopii Gasski;) Zresztą każdego innego wyboru byś nie żałowała:p [quote name='eria']Twoje zimowe zdjęcia są bezkonkurencyjne poprostu :)[/QUOTE] To samo chciałem napisać:evil_lol: ta chyba najfajniejsza [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0662.jpg[/url]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Pinesk@']ten zrobiony na odpiernicz, jak już wspominałam cierpliwość to nie moja mocna strona :P Nawet nie wyczyściłam kartki z zamazanych odcisków palców, lenistwo totalne :shake: :diabloti:[/QUOTE] Niestety cierpliwość i szybkość nie idą ze sobą w parze... Najlepiej nauczyć się rysować szybko i od razu dobrze;) Koma, ile czasu Ci zajmuje wypracowanie tych wszystkich szczegółów? Mada, bardzo mi się podoba mix haszczaka:) taki fajnie "miękki" jest. -
[quote name='rozi']Ta wpłata ma pomóc psom, nie jest zwykłą zapłatą za fanty, nie należy do osoby sprzedającej, więc jakim prawem zabiera się ją psom? [/QUOTE] Wg mnie wpłata jak najbardziej należy do sprzedającego, który zgodnie z ideą bazarku zobowiązuje się przekazać ją na psy. To sprzedający zbiera pieniądze sprzedając swoje rzeczy (albo usługi) i to on finansuje psy. Nie kupujący. [QUOTE] Teraz konsekwencje ponoszą psy tylko dlatego, że wpłaty nie są przekazywane natychmiast, nie są wykorzystywane natychmiast.[/QUOTE] A co w sytuacji, gdy bazarek się kończy, od razu przelewasz pieniądze na konto celu, a po kilku tygodniach okazuje się, że pies poszedł do adopcji, a pieniądze leżą i się kurzą...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a takie mam widoki z okna mglistą nocą :mdleje: [/QUOTE] ale fajne!! zamień się:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ariss']ale mi narobiłeś ochoty na taką potrawę i na pyszne [B]czerwone[/B] wino:loveu:[/QUOTE] Białe jest lepsze:eviltong: ale czerwone też niczego sobie;) w sumie to zależy od gatunku... [quote name='BBeta']Liczy się efekt końcowy :diabloti:[/QUOTE] W 90% tak... Zależy co się robi przed efektem końcowym... bo to ma być fotografia, nie zlepek kilku zdjęć. Chyba, że ktoś wyznaje zasadę po trupach do celu:diabloti: [quote name='betty_labrador']Jesienny piesek wśród wiosennych kwiatów? :hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Fides79']no Samba na jednym zdjęciu jesienna a na drugim wiosenna :)[/QUOTE] Na drugiej są jastruny, a one rosną na wiosnę i wczesną jesienią (przynajmniej u mnie mają takie fazy;)) Fotka z końca września, a wygląda wiosenne [quote name='NightQueen'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/6a7764bf.jpg[/URL] i frytki do tego? :evil_lol: to jakiś rodzaj mięsa? Wyjazdu zazdroszczę :loveu: od jakiegoś czasu marzy mi się Francja[/QUOTE] Tak, frytki:lol: Jakieś to mięsko było... kilka rodzajów.. ale szczegółów juz nie pamiętam. [quote name='Doginka']Na obu fotach Samba prezentuje się rewelacyjnie, ale tu pokazuje jaką ma cudną brodę:loveu:[/QUOTE] Wcale nie ma cudnej brody:diabloti: przyciachałem ją nierówno, niezbyt mi się podoba, nie widać tego na zdjęciu. Grzywka też mi kompletnie nie wyszła, ale jak wrócę, to poprawię:p Ale jedna rzecz mi się podoba:lol: dawno nie miała tak krótkiej, i to jest fajne Resto od środka: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/ea23e1ae.jpg[/IMG] Na pierwszym piętrze (w tle) gdy się stoi, to się kuca:diabloti: Siedząc, sufit jest zaraz nad głową. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/a28f22d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/634e475c.jpg[/IMG] Na ścianach prawie antyczny sprzęt używany przy uprawie winorośli. Riquewihr [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/ca0546df.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/bf6105ee.jpg[/IMG]
-
I jeszcze piesek jesienny;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DSC_2720_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DSC_2534_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']a to drugie :mdleje: kurcze - w miastach tez może być ładnie! w takim miejscu mogłabym żyć! ale klimat :klacz:[/QUOTE] To jest w Alzacji (wschodnia Francja) i tak jest w prawie każdym małym miasteczku. Na zdjęciach jest akurat Riquewihr (rikwir), które podobno jest najładniejsze;) Produkują tam najlepsze alzackie wina... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/0a4903db.jpg[/IMG] Jedna z wieeeeeeeeeeeeeeeelu piwnic z napojem bogów:grins: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/68fad195.jpg[/IMG] A w takich resto się te napoje pije [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/8bf91900.jpg[/IMG] (piesek prawdziwy:diabloti:) ...zajadając się takimi wspaniałościami;) już nie pamiętam jak to się nazywało, ale co tam nazwa, liczy się smak:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/6a7764bf.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/027c4b20.jpg[/IMG] [quote name='BBeta']Kotek do tego zdjęcia pasuje idealnie :loveu: ;)[/QUOTE] pasuje wiem:) ale ciiiiii.. wklejony jest:siara:
-
[quote name='ariss'] Keaira ma lepszą głowę, szyje i front, jest mocniejsza, Khagra ma lepszy ogon, kąty i budowę ale jest drobna, z resztą urodziła się najmniejsza;) [/quote] Keaira to ziuta, a Khagra to róża?:hmmmm: [quote] a to już ja z mamuśką http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/meGass-1.jpg[/IMG][/QUOTE] Mamuśka nawet jak stoi na dwóch nogach to jest piękna
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'] Już potwierdzone :) Karma dotarła w poniedziałek. Bardzo dziękuję :loveu:[/QUOTE] Dzięki :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Hej kociaki:lol: Sprawdziłem u kuriera, że karma już doszła, więc prosiłbym o potwierdzenie w pierwszym poście;) -
Khagra leży w standardowej pozie sznaucerowej, czyli jedna nóżka do tyłu:lol: Wybierz ją! To na pewno sznaucer:evil_lol:
-
[quote name='klaudusia0219']a ja chce wiedzieć ciągle jak i czym takie fotki wychodzą ? :evil_lol:[/QUOTE] Czym? Ja bym obstawiał prawą rękę we współpracy z głową:diabloti: [quote name='ariss'] Kairos grzecznie czeka aż pańcia skończy pracować [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/IMG_3377.jpg[/QUOTE] Jak Samba była mała, to u mnie tak samo wyglądało gdy byłem zajęty przy kompie;) Zazwyczaj gramoliła się cała na kolana i kładła się na ręce uniemożliwiając pisanie:loveu::evil_lol: [QUOTE]ja na szczęście nie muszę tak robić, Gass jak samochód podjeżdża pod bramę, szybko biegnie na ganek i siada, czeka aż się wiedzie, zamknie bramę i podjedzie na odpowiednie miejsce, później biegnie się witać:loveu:[/QUOTE] Jaka wyszkolona!