Wiecie co... nie oddamy dobermana do budy. Ten pan ma jeszcze sunie 3 letnia i powiedziałam że mu wystarczą 2 psy, a z dobermanem niech sie wstrzyma... nie przeżyłabym, gdyby ten pies miałby mieszkać w budzie przy mrozie -20! O nie, nie, nie:-(. Możecie mnie zabić.