Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Jaki uśmiech - suuuuperrr!!!
  2. Pies człowieka raczej by nie zjadł... z reszta nie wiem....Ale to i tak człowiek nie jest, więc by zjadły na pewno:angryy:
  3. Jeszcze nie do końca...:eviltong::eviltong::eviltong:
  4. Ojeeejku! A szkocii występują w jasnych odmianach????
  5. Przepraszam za tamtego posta - po prostu otworzyłam okno odpowiedzi i przeszło pół godziny coś innego robiłam:eviltong:. Z tą mój błąd. przepraszam... JAK DLA MNIE BOMBA!:laola: WYSYŁAJMY GO!:multi:...tylko jak... ktoś musiałby zaoferować autko...z dużym bagażnikiem...bo w pociągu z psem, który trawy na oczy nie widział jechać to coś mi nie teges...
  6. To wrzucaj nam tutaj!:evil_lol:
  7. Ale super ze sunia w TV była!!! Niech Łódź patrzy jakich mamy tu ludzi...:angryy:
  8. WRRRR.... Jak tak można??? jeszcze sie chwalił!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: NIE ROZUMIEM TEGO
  9. Beagle szuka domku... Cudowny chłopczyk! Konieczna kastracja Ulaa...wiesz o tym;)
  10. To dobrze, że pies jest towarzyski -kolejny plusik;)...
  11. Moim zdaniem trzeba zaryzykować... tylko żeby nie wracał do schroniska - to może jak wszyscy wiemy, nieodwracalnie zniszczyć poczucie bezpieczeństwa przy człowieku u Melanża... Jeżeli Złota Rybka ma SUNIĘ, mówiła że w razie czego może zamykać jednego psa w pokoju pod swoją nieobecność... Ale fakt faktem: Melanż nie wie co to kanapa, trawa i mieszkanie... Przydałaby się klatka:roll:... przyzwyczaić go do niej tak, żeby wiedział, że to jego azyl i zostawiać go tam na te kilka godzinek.... Jest jeszcze może jakieś wyjście awaryjne Złota Rybko? Jakby cos nie tak było?
  12. No właśnie... Ja bardzo bym chciała poznać reakcje Melanża na np. trawke...
  13. oj ile mamy zdjątek! Czyli Momek jest psem zabawowym!!!:multi::multi::multi:
  14. Daguś to sie zapsisz ... :evil_lol: I dobrze - też bym chciała:-(
  15. Nie zgadzam sie z Twoim opisem Dzodzo! Mój pies da sie przekupić za jedzenie przez wszystkich!!!:diabloti::diabloti::diabloti:
  16. Haha... jakie debilne rozmnażacze.... pewnie chciał na 'reproduktora'. Mojego też tak chcieli brać, ale że trzymali go mądrzy ludzie (lecznica wet.) to mówili że kastrowany a potem wykastrowali - i wszystkie potencjalne domki poszszły!
  17. Daga_27 to ten pan nie może dłużej trzymać czy coś?
  18. W górę paskudki kochane!:diabloti:
  19. skacz chłopcze!!!
  20. Kurcze ja ostatnio taka zagoniona jestem:shake:. Przepraszam.
  21. Nie wiem, ja bym się bała reakcji Melanża na dziecko... Chyba że ta pani ma dom z ogrodem to inna sprawa. Nie wiedziałam że on taki duży jest:cool3:. 70cm - mój dobek ma 72:eviltong:
  22. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/447445_oddam_w_dobre_rece.html[/url] I to chyba już koniec moich przed świątecznych poszukiwań bid - więcej nie dam rady psychicznie przeboleć... Teraz dobków mamy pod 50 nie?
  23. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/526932_doberman.html[/url]
×
×
  • Create New...