Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Tak...sunia jest szczęśliwa, i prosze nie marudzić mi że bez umowy adopcyjnej...nie miałam jak zdobyć<bezradny>. Jakie tam gratulacje...mój psi obowiązek:lol:
  2. Hehe tak Lady w nowym domku.... Ten dialog cały czas brzęczy mi w uszach... Ehhh:roll:... Tak bardzo ją pokochałam:placz::placz::placz:... Zmieniam temat,podpis... a co do sprawozdania to czasem będe dzwonić;)
  3. No to na Giełdzie zwierząt (brama obok wystawy, co niedziele odbywa się ta giełda) posiedziałam - potem poszłyśmy sobie na wystawe, pochodziłyśmy, popatrzyłyśmy. Zaczął padać deszcz.. bus za godzine....No to idziemy jeszcze posiedzieć na tej giełdzie. Podchodzi pan, taki tęższy, koło 40...patrzy zamyślonym wzrokiem na nią i mówi: -Ładna jest -Dziękuję -A co to jest za rasa? -Husky z zapewne owczarkiem niemieckim Podchodzi kobieta, ok.50. Patrzy i "O Boże! Jaka ona piękna!" Potem jakiś pan koło 60 i dziewczynka z 6 letnią...Wszyscy zaczynają Lady głaskać, pytać się co i jak... zaczeli mówić ze mają duży dom, z dużą działką w ok. Kutna ( miasteczko (?) w ok. Łodzi), żadnych zwierząt oprócz yorczka, sunia na początku bedzie mieszkała w garażu a potem albo w domu albo w budzie, która należała do ich rottweilerki (podobno zmarła nie dawno ze starości, miała koło 14lat)... Myślę: "sielanka"... Zapytali sie ile ona kosztuje...mówie 'nic'. Dostałam od nich wizytówkę, adres i zaproszenie do siebie jak będe w okolicy:cool3: iPrawie skakali z radości, wepchneli mi 10zł ''za przejazd'', pani założyła jej smycz.. Ja sie poryczałam.:roll: Lady wyła, ciągnęła do mnie... Przekupywali ją smakołykami...miłym słowem... znikneli w tłumie.... Ja oczywiście :placz:. Ale to były raczej łzy radości... takich ludzi jest bardzo mało i wiem że tam Lady będzie bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwa.... Z resztą dzisiaj już zadzwoniłam:evil_lol: i dowiedziałam sie, że są bardzo z niej zadowoleni i że biega sobie teraz z ich yorkiem po podwórku.... [B]HAPPY END. PS: Oto dialog jaki przypadkiem usłyszałam jak odchodzili:[/B] Sześciolatka: -Babciu? Jak ją nazwiemy? Pani: - Ma na imie Lady, to bardzo piękne imie i tak już będzie sie nazywała... Sz.: Będe ją kochała bardzo, bardzo mocno i zawsze....
  4. Ehhh dla mnie to jest koniec... trafi do schroniska bo 2 tyg to górna granica dla mojej mamy i jutro jest ostatni dzień - KATASTROFA
  5. Ehhh Sorry że sie nie udzielam ale PILNIE - jeszcze pilniej niż najpilniej szukam domu chociaż tymczasowego dla haszczaczki:placz::placz::placz::placz::placz:
  6. Proszę... potrzebny chociaż DT ... nie ważne GDZIE!!! Sama ją zawioze nawet:placz::placz::placz: Pociągiem:-(
  7. Ehh nie wzięłam jej dzisiaj, oddawałam szczura więc ciężko by mi było - jutro jedzie na bank.
  8. Oj tak.... Już 2 tygodnie tam siedzi:placz::placz::placz::placz::placz:
  9. Moze być:cool1:? Proszę o chociaż DT!
  10. Podniosę... STRASZNIE PILNE. Sunia mi wyć zaczęła w piwnicy! To ją bach na linke i na dwór... i teraz na lince 3m sobie siedzi na dworku.... HELP
  11. Tak... za mocno ciagnie na smyczy do innych psów - ciocia sie załamała i pomimo szczerych chęci nie może jej wziąć... Krucha babeczka jest:shake:. Kurcze.... BŁAGAM!
  12. Przepraszam że nic nie pisałam ale dopiero teraz dogo mi zaczęło działać... Olenko - :loveu: mar.gajko - Danke, thanks, merci :roll: ice_t - dzięki że pamietasz... BosiaB_86 - ja kocham i ja przytulam:oops: ale niestety siły wyższe -a nie ja- decydują...:shake: Ruselek - zostań z nami;)( przynajmniej ze mną...:cool1:) A tak w ogóle to zobaczymy czy jutro nie trafi do domku pod stałą kontrola ciotki Karilki:mad:. Pożyjemy - zobaczymy:lol:.
  13. Karilka

    Łódź 2007

    Oczywiście ja też będe:cool1:. Z apaszką, chustka cinżko bedzie no ale może cóś jakóś si wymyśli. A jak nie to poznacie mnie po psie: [IMG]http://images20.fotosik.pl/243/f870aa2d7e9de80d.jpg[/IMG] Biorę Lady na wystawe... może ktoś ją wezmie....:roll:. Na wystawie psów psiarze.... więc a nóż widelec.:oops: Wystawa jest w ten weekend - zawsze w pierwszy weekend maja;)
  14. Podnoszę przytulaka i piłeczkomaniaka!
  15. Dziękuje dziewczyny! Nikt do mnie nie pisał, nie dzwonił, nic...zero. A... po za małą dziewczynka pytajaca sie co lubi i jaki ma kolor oczu...:diabloti:
  16. No nie wierzę że nawet DT nikt nie może suni dać... Bezproblemowa sunia
  17. Dziękuje madzia828.... zostaniesz ze mna moze?:cool3:
  18. O jejku... Cholerni weci! Niestety nie mogę pomóc....Przepraszam:-(
  19. podnosze znowu czemu tu tak cicho?
  20. Podnosze... Błagam.... Cioteczki:placz::placz::placz:
  21. Moriaa.... dzięki ze zaglądasz, bo ja tu gada sama do siebie...:placz::placz::placz:
  22. Podnosze cudeńko.... POMOCY, CIOTECZKI POMOCY!
×
×
  • Create New...