-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
No cóż... Niezdecydowanie to cecha znana. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Basiu AFN to Alarmowy Fundusz Nadziei- czyli fundacja ratująca zwierzęta. Pomagająca ratować skrajne przypadki itp.;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
O kurcze... Kolosalna różnica:evil_lol:. A ja mam pomysł co do ewentualnych pieniążków, które mogą zostać. Może przekazać na np. AFN? Zamiast oddawać....:roll: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Szkoda. Sporo osób coś odpada. Na szczęście mi może przeszkodzić tylko ...koniec świata -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Adoptujmy.;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To jest ten domek 4 osobowy dla nas?:roll: PS: M&T no dobrze:roll:.... :offtopic: Sznaucerek - boi sie innych psów, bardzo. Kilka razy pogryziony więc prosze się nie dziwić. Raczej go komuś wepchne na ten tydzień bo wszyscy go kochają. Posłuszny, sporo umie, zdolny ale za to warczący i ogólnie ...ekscentryczny:[LIST=1] [*]Depcze szczura i ucieka. [*]Pryknie i sie chowa pod kanape - uciekając z prędkością światła. [*]Cały czas zatyka sie o ściane lub o cokolwiek żeby przypadkiem mu sie nic z dupki nie wymsknęło. [*]Tarza się w... kamieniach [*]Rozrywa poduszki na strzępy z ogromną agresją. [*]Bije koty łapami. [*]Uważa sie za człowieka bardziej, niż za psa... [*] Uwielbia przesiadywać na parapecie [*]Agresor w stosunku do znienawidzonej amstaffki - od zawsze. [*]Jeśli ma za mało miłości i uwagi - cały czas warczy. Nie gryzie. Warczy.[/LIST]A teraz Dolar. Niestety nie jest taki jaki powinien być...( jeszcze ) bo mam go dopiero od roku a przeszłość miał barrrdzo, wyjątkowo nie ciekawą. Mieszkał w melinie. Samowolka. Bity. Głodzony. Gryziony przez inne psy. No coment's. [LIST=1] [*]Bardzo inteligentny... z tym ze całą inteligencje wykorzystuje przeciwko nam - LUDZIOM. [*]Inne psy lubi. Nawet bardzo. [*]Nie lubi ksiedza - jedyna osoba jaka spowodowała , ze pies zamienił się w istnego diabła:cool1:. Chyba ma to po pani:eviltong:. [*]Skacze przez płoty 2m i więcej też... [*]Uwielbia pływać [*]Wariat [*]Kocha zabawę.. Praca z człowiekiem to dla niego rozkosz. [*]Zły, gdy go sie budzi jakoś bardzo nachalnie w środku nocy:cool1:. [*]Jak go ktoś uderzył - oddał. [*]Trzeba uważać na jedzenie - jest bardzo zachłanny, nigdy nie najedzony. Syndrom głodu. [*]Wreszcie umie kochać. Umie sie przytulić. :multi:[/LIST] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
:Rose: Jupi!:sweetCyb: Jestem NIE bezdomna. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Jupi! Jesteśmy zameldowani:multi:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ojej! Czyli możemy być w domku 4 osobowym?:lol: Ja mam nie tylko dobermana. Mam też pana Iwana Groźnego - tzn. sznaucerka miniaturowego. Niestety to jest taki mały szajbus i barrrdzo boi sie innych psów przez co nie może raczej jechać:shake:. Spróbuję go komuś wepchnąć na ten tydzień ale jeszcze zobaczymy:roll:... Doberman oj tak.. fajna sprawa. Tyle że to jest okaz nieposłuszny i nie grzeczny, zwłaszcza w razie nie wybiegania. Aktualnie niby ma złamaną łape... jednak w życiu bym tego nie powiedziała patrząc na to ile on biega....:shake: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Oj tam. Nie będe sie wbijać do grupki znajomych:lol:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
U... czyli już znowu jestem bezdomna:cool1:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Z Karilką? Ktoś nas chce?:multi::multi::multi: Super! M&T jesli masz psiaka z tych takich energicznych to będziemy mieli przesrane w domku...:shake: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czyli mamy sie dobierać do chałupek - ci bezdomni? Zaraz pomyślę....jak mi się rzecz jasna, pomyśleć uda:cool1:. -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Dobermania własnie, właśnie! U Olenki psiaki maja jak w Niebie. I nie tylko psiaki;). -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja też jestem otwarta na wszelkie i wszelakie znajomości.:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
No to tylko tyle osób bezdomnych jest? Myślę, ze podział jest nawet ok...;) -
Pokrzywki - słyszałam coś o pokrzywkach dla świnek ale nie próbowaliśmy. wiem już, co będę robić jutro:cool1:... Co do tematu: dla mojego psa wszystko jest pyszne... a najlepszy jest suchy chlebek:oops:. Proszę nie myśleć, ze jest głodzony czy jakoś tak.. On jest wyciągnięty z meliny i ma syndrom głodu - jak murzynki w Etiopii...:shake:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Na zlot jadą 64 osoby:lol:. W porywach 66 (Hala + TZ). Chyba sporo;). -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Racja. Jednak po co ma pisać tutaj na watku o swoich psach i rozmnażaniu? Niech założy sobie dziewczynka oddzielny wątek... Szkoda psuć nerwów. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ile jeszcze razy będziesz przepraszać?:roll: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja też mam dość pisania na temat gossi i jej wymysłów i pomysłów.... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wg. mnie taka osoba nie ma racji bytu na dogomanii ale to tylko moje zdanie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
furciaczek otóż to. Tutaj psom sie szuka domów z waznych powodów...tragedii. Inaczej nikt normalny nie oddaje swoich przyjaciół.