Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Mieszkanie mam znalezione, bardzo sie ciesze, ze chociaż to sie udało szybko znaleźć.Wymóg: jeden pies a najlepiej wcale. Mam ich 3. Inka MUSI ZNALEŹĆ dom lub COKOLWIEK. Iwaś tymczasowo zostanie z moją mama (pracuje po 10 - 12 godzin:placz:) Dolar zamieszka ze mną... Napisałam już do malawaszki, że potrzebuje dobrego domu dla MOJEGO psa. Moze coś sie znajdzie bo pies 12 godzin sam w domu to jest jakieś nieporozumienie. Do tego bez wybiegania... + częste delegacje paro dniowe... To jest krzywda...
  2. Renata5 dziękuję za wsparcie. Porozsyłałam po forach różnych psich. Zero odzewu jak na razie...:-(
  3. Powysyłałam sporo PW - jak na razie zero odzewu...
  4. Dziewczyny zadzwoniłam wczoraj do wszystkich osób które były ewentualnie zainteresowane - wszystkie oferty są cofnięte:shake:
  5. Dla mnie to jest tragedia....:shake: Nie było innych propozycji....:-(
  6. [quote name='Izoldas']Mam pytanie, jak z dworca Łódź-Widzew najlepiej dojść/dojechać na teren wystawy?[/quote] A nie jedzie ten pociąg dalej na Dworzec Łódź - Kaliska bądź Łódź - Fabryczna?;)
  7. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon4.gif[/IMG] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]UWAGA![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS]Sprawa staje sie pilna bardziej niż przewidywałam...[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Niestety jestem zmuszona sie wyprowadzić. Muszę wynajmować mieszkanie...[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Właścicieli ledwo ubłagałam na [U]JEDNEGO[/U] psa [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS](jeden będzie musiał zamieszkać z moją mamą, nie wiem czy nie bede musiała szukać mu domu:placz:)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Inka MUSI znaleźć [U]Nowy dom do poniedziałku[/U] lub chociażby [U]nowy DT..[/U].[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Niestety, tak czasem układa sie w życiu. Nie mam na to wpływu... [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Jest mi cholernie głupio i bardzo nie przyjemnie... ale taka prawda - albo Inki [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]"jakoś sie pozbede" albo zamieszkamy wszyscy razem pod mostem:roll: [/FONT][/B][/SIZE] [/CENTER] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie sądziłam, że tak będzie:-(... Nawet nie przypuszczałam...[/SIZE] [/FONT][/B][CENTER][FONT=Garamond][SIZE=3][B]Narodziłam się by istnieć, całkiem bez powodu...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Zaistniałam, aby dawać radość, chociaż... nie wiem komu.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Jestem po to, aby cieszyć się, jednak nie mam z czego.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Jestem tutaj, musząc płakać, gdyż brak mi ...wszystkiego.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Opuszczona i samotna, a samotność rani.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Skrajnie zła, skrajnie zepsuta, zepsuta do granic...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Narodziłam się odmienna, by zniszczyć pozory[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Teraz jestem już gdzieś indziej, to szalenie boli...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Narodziłam się kimś innym, niż urodzić miałam.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] Po kryjomu i bezwiednie, tu istnieć nie chciałam![/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] [U]Narodziłam się wśród ludzi, aby czynić miłość[/U][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][B] [U]Obudziłam się wśród diabłów, by zobaczyć nicość.[/U] [/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [RIGHT][FONT=Garamond][SIZE=3][B]Twoja INKA[/B][/SIZE][/FONT] [/RIGHT] [IMG]http://images31.fotosik.pl/353/088ac7d09b18e0a0med.jpg[/IMG] Mam na imię Inka. Mieszkałam na ulicy. Nikt mnie nie chciał, nie szukał.. Nie kochał... [B][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG][/B] 667 733 538 gg 6090204 :placz:Proszę, pomóż!:placz:
  8. UWAGA! Sprawa staje sie pilna bardziej niż przewidywałam... Niestety jestem zmuszona sie wyprowadzić. Muszę wynajmować mieszkanie... Właścicieli ledwo ubłagałam na JEDNEGO psa (jeden będzie musiał zamieszkać z moją mamą, nie wiem czy nie bede musiała szukać mu domu) Inka MUSI znaleźć Nowy dom do poniedziałku lub chociażby nowy DT... Niestety, tak czasem układa sie w życiu. Nie mam na to wpływu... Jest mi cholernie głupio i bardzo nie przyjemnie... ale taka prawda - albo Inki "jakoś sie pozbede" albo zamieszkamy wszyscy razem pod mostem Nie sądziłam, że tak będzie... Nawet nie przypuszczałam... [IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG] Narodziłam się by istnieć, całkiem bez powodu... Zaistniałam, aby dawać radość, chociaż... nie wiem komu. Jestem po to, aby cieszyć się, jednak nie mam z czego. Jestem tutaj, musząc płakać, gdyż brak mi ...wszystkiego. Opuszczona i samotna, a samotność rani. Skrajnie zła, skrajnie zepsuta, zepsuta do granic... Narodziłam się odmienna, by zniszczyć pozory Teraz jestem już gdzieś indziej, to szalenie boli... Narodziłam się kimś innym, niż urodzić miałam. Po kryjomu i bezwiednie, tu istnieć nie chciałam! Narodziłam się wśród ludzi, aby czynić miłość Obudziłam się wśród diabłów, by zobaczyć nicość. Twoja INKA [IMG]http://images31.fotosik.pl/353/088ac7d09b18e0a0med.jpg[/IMG] Mam na imię Inka. Mieszkałam na ulicy. Nikt mnie nie chciał, nie szukał.. Nie kochał... Kontakt: 667 733 538 Proszę, pomóż!
  9. [quote name='Marcik']Karilko mogę przekopiować Twój post do Allegro? Ona ma wciąż dwóch obserwatorów więc może kryzysowość sytuacji wpłynie na przyspieszenie decyzji...[/quote] Jasne! Trzeba działać... JA wysyłam PW do przypadkowych osób na dogo - moze ktoś pomoże:-(
  10. [quote name='iskierkaaaa']zrob jej zdjecia ciekawa jestem jakwyglada. Nie ma za co dziekowac:-) kurcze..... ogloszenia nie pomogly.... trzeba coswymyslec..[/quote] [CENTER][CENTER][B][U]U W A G A ![/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER]Sunia, mieszaniec charta i owczarka niemieckiego szuka kochającego, wspaniałego domu![/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER]Inka, będzie psem średnio – dużym.[/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER]Posiada charakter idealny do szkolenia na psa towarzyszącego.[/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I]Jeśli jesteś młoda osobą, kochającą psy, lubiącą długie spacery, wycieczki rowerowe i szukasz przyjaciela na dobra i na złe[/I][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I] – Inka będzie idealnym kompanem![/I][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER]Sunia ma 4 miesiące. Przebywa w Domu Tymczasowym.[/CENTER] [CENTER][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG] [/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][I]Kontakt:[/I][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][I]0-667-733-538[/I][/CENTER] [CENTER]Jak ktoś by mógł - do skopiowania i wydrukowania plakacik. [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]UWAGA![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Sprawa staje sie pilna bardziej niż przewidywałam...[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Niestety jestem zmuszona sie wyprowadzić. Muszę wynajmować mieszkanie...[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Właścicieli ledwo ubłagałam na [U]JEDNEGO[/U] psa [/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS](jeden będzie musiał zamieszkać z moją mamą, nie wiem czy nie bede musiała szukać mu domu:placz:)[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Inka MUSI znaleźć [U]Nowy dom do poniedziałku[/U] lub chociażby [U]nowy DT..[/U].[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Niestety, tak czasem układa sie w życiu. Nie mam na to wpływu... [/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Jest mi cholernie głupio i bardzo nie przyjemnie... ale taka prawda - albo Inki [/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]"jakoś sie pozbede" albo zamieszkamy wszyscy razem pod mostem:roll: [/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Nie sądziłam, że tak będzie:-(... Nawet nie przypuszczałam... [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [B][/B]
  11. [quote name='iskierkaaaa']karlika doszedl przelew? jak malutka?[/quote] Hej! Przelew doszedł - Bardzo dziękujemy!:multi: Maleńka dobrze jednak domku ni widu ni słychu... Czy ktoś ma może jakieś pomysły? Ona rośnie, rozrabia po szczeniecemu i sąsiedzi sie coraz krzywiej patrzą...:shake: Jest już spora. Robi sie duże zagęszczenie w domu i psy są niespokojne. Czas na Nowy Dom!
  12. [quote name='anka&autystyk']normalnie szaleję :P jeszcze kiedyś avek dojdzie, podpis to w ogóle będzie lans ;][/quote] :loveu: Słiiiit!
  13. Dogomaniacy a na jakieś piffko to idziemy?:cool3::diabloti:
  14. Kar0la robiła jakieś ogłoszenia. Jednak 2 telefony były w ciągu całego pobytu u mnie... Katarstrofa. Mała rośnie.:shake:
  15. Jakaś fundacja? Kurde... że ja nie mam auta:angryy:...
  16. [quote name='Marcik']Tytuł zmieniłam na "Młoda sunia szuka domu. Pilne!". Może wyróżnienie coś pomoże chociaż Pycholek miał, mnóstwo ludzi oglądało i nic. Cóż, można spróbować.[/quote] No dobra, jak chcesz szefowa;) :loveu:
  17. Marcik jakieś ogłoszenia ma jednak ja nie mam czasu, zeby zrobić jej wiecej a telefonów i domku nie widu ni słychu...:shake: Ja bym napisała po prostu same słowa. Bez składni bo i tak ludzie to wzrokowcy;). Sunia suka pies piesek szczeniak szczeniaki oddam pilnie okazja łódź - takie ogłoszenia są najczęsciej przeglądane na allegro:cool1:.
  18. [quote name='Marcik']Zrobiłam małej Allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=434535550[/URL] Zaznaczyłam, że można ją dowieźć bo w razie czego sama mogę w tym pomóc.[/quote] Jaaakie śliczne allegro! WOOOW!!!:-o Marcik jesteś cudowna!!!:loveu::loveu::loveu: Tylko mam jedno spostrzeżenie: Moze lepiej by było wpisać w tytule: suka, szczeniak, szczeniaki sunia, oddam? Bo "INKA" to nikt nei bedzie szukał:shake::-(...
  19. pixie dzięki:multi: Marcik jeszcze większe: [B]DZIĘKUJĘ[/B]!:loveu::loveu::loveu:
  20. Będziemy na wystawie tzn. Ja i Dolar prawdopodobnie;)
×
×
  • Create New...