Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. KaRa Ty piszesz maile?:evil_lol:
  2. [SIZE=1][I]------------------------------------------------------------------------------------ [/I][/SIZE][I][SIZE=1]Witam :lol: Byłam nad tym Jeziorkiem i powiem wam tak jest tam cudownie psy moga latać bez smyczy są piękne okolice bosko jest :multi::multi: Ale jest mały problem są tam domki bez łazienek :shake: Łazienki sąw takim pawilonie niedaleko domków :oops: Jest tam co robić można pływac rowerkami chodzić po lesie jest taka knajpka na ośrodku i są tam niedrogie dobre obiadki ;-) Szukaliśmy tam też w okolicy innchych ośrodków oprócze tego co my wnim byli jest jeszcze jeden azle są tam tylko 3 domki . Podobno budują dopiero jakiś taki super ośrodek My byliśmy tutaj [URL="http://www.rafa.net.pl/"]RAFA[/URL][/SIZE] ----------------------------------------------------------------------- Dogomaniacy no to Jeziorsko?:lol: Może ten drugi osrodek, co podała Asia ma łazienki w domkach?:roll: PS: Nie działa mi opcja "cytuj":angryy: [/I]
  3. Co z tym Jeziorskiem? Patrzył ktoś? O jaaa.... ale afer sie porobiło.... I w każdej kłótni kto uczestniczy? Olek!:diabloti::eviltong:
  4. Olek wystraszyłeś SZPILKE:mad:.Szpila nie jest głupia jak Ci sie wydaje, po prostu nie zrozumiałeś co pisała:eviltong:. Co do Zlotu: Zapomniałam o Zbiorniku Jeziorsko. Lasy, ogromny zbiornik, są ośrodki. Osobiście nie byłam ale to jest jakieś 60-70km od Łodzi i podobno jest bardzo fajnie. To Zbiornik na Warcie. Poszukajcie czegoś właśnie tam, bo to kolejne dobre miejsce. Nie mam w tej chwili zbytnio czasu na grzebanine po necie w poszukiwaniu ośrodków:roll::oops:.
  5. Kara a jak w tym ośrodku z opłatą za prąd, wode? Za psa? Jak to wygląda? ;) I ten ośrodek jest w Wielkopolsce, tak?
  6. Włochate Wałki wymiatają:diabloti: No i ten bokser Viagra Koniec Kłopotów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Ale sie porobiło! Z Wyjątek i Leo już sprawa załatwiona, do basipron napisałam bo nie mam pojęcia o co chodzi:crazyeye::shake:. Znów o czymś zapomniałam:oops:.
  8. To Tresta jest w ok. Łodzi. Jakieś 60 - 65km. Ogólnie można poszukać czegoś w ok. Jeziora Sulejowskiego. Tam dużo wiosek jest;) PKS tam jeżdżą jakieś, bo mój brat tam jechał i dojechał PKSem
  9. KaRa dzwoniłaś do tej "Kasi"? Może to jezioro Sulejowskie? Ładne tereny i praktycznie odludzie:loveu:
  10. Sielpia: [URL="http://www.%20eholiday%20.pl/noclegi-7793.html"]http://www. eholiday .pl/noclegi-7793.html[/URL] [URL="http://www.%20eholiday%20.pl/noclegi-7822.html"]http://www. eholiday .pl/noclegi-7822.html[/URL] Tresta (koło Tomaszowa Mazowieckiego): [URL="http://www.%20eholiday%20.pl/noclegi-6234.html"]http://www. eholiday .pl/noclegi-6234.html[/URL] Sielpia jest fajna i sie nadaje na Zlot Dogomaniaków. Tresta - byłam tam w tym roku - miejscowość raczej mało zaludniona, nawet w czasie wakacji. Jezioro, piękne krajobrazy... To jest nad jeziorem Sulejowskim, które zaopatruje Łódź w wode (NIE NABRUDZIĆ MI TAM!!!) i jest na prawde bardzo fajnie. Piękne widoczki, fajne miejscówki.. Podobno pływają tam rzadko spotykane ryby i ogólnie jest OK;)
  11. Łeee:loveu: Bierz! Będzie zabawa:multi: :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. KaRa on da sobie rade:loveu:. Najczęściej ucieka:evil_lol:... Chyba, ze pies jest większy od niego. Wtedy nie ucieka:shake::roll:
  13. O i 5 osób nowych:lol:. Może w tym roku pobijemy rekord frekwencji:cool3: KaRa a weź:evil_lol:. Będzie zabawa:cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Rinuś no wiesz, Czarek podobno dostaje ataku histerycznej agresji jak zobaczy coś biszkoptowego, kluchowatego z klapiastymi uszkami:roll:... Piana z pyska sie leje strumieniami... i te bajery. Próbujemy pomału dogonić kolegę w jego postępach szkoleniowych:cool1: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER]
  15. Charty w ogóle nie pachną. Albo przynajmniej jeszcze mniej intensywnie niż inne psy. Jeśli pies jest dobrze odżywiony, czasem wykąpany - nie powienien śmierdzieć. Chyba, ze jest chory...:shake:
  16. Ale np. charty nie wydzielają psiego zapachu;)
  17. Uczymy sie mordowania "bezdotykowo";).. Jakieś nabicie na pal, zrzucenie ze skały... Utopienie:cool3:
  18. No i racja. Możliwe, że są psy, które po prostu lubią niszczyć i uznały to jako hobby:diabloti:. Raczej niewiele jest takich przypadków. Moja suka też czasem niszczy jak zostaje sama dlatego zawsze zostaje w kagańcu.Jednak jesli dobrze sie ułozy psa to nie ma takich sytuacji (99%)
  19. W środku bym położyła kafelki. Łatwo utrzymać czystość. No i położyłabym dywaniki, żeby nie było zimno od podłogi... We wszystkim popieram przedmówcę.;)
  20. Ta. U nas tez dużo ludzi tak ma psy...Łącznie z dobermanem i huskym..:shake: Doberman - sąsiad jest porabany i rzuca sie na wszystko co sie rusza. Pogryzł nawet dziecko. Ugryzł jakąś tam babcie... No i jak wychodze ze swoim to ja dostaje opierdziel od całego swiata, za to, ze mam psa podobnego do tamtego:roll::shake:. Katastrofa.
  21. Olek daj na luz i tak potem połowa sie wypisze i nic nikomu do tego. Trzeba byc przygotowanym:cool3:
  22. Psy śmierdzą jak są na łańcuchu przy budzie i nie mają często sprzątane. Wtedy śmierdzą. Pies trzymany w domu nie śmierdzi... I jak powiedziała oktawia6 "jak dbasz - tak masz" Jesli pies będzie zadbany to nie ma bata, żeby śmierdział. Poza tym nie wyobrażam sobie trzymać psa na dworze, z dala od ludzi i domowego zgiełku codzienności...:lol:. Psy są super!
  23. Ej no nie można mieć wszystkiego, wstrętne mieszczuchy:evil_lol::mad:. [SIZE=1]Ja też jestem ZA łazienką w domku...:cool3:[/SIZE]:cool1:
  24. Mówie do Końskich jeżdżą pociągi a to 10 km. Do Sielpi jeżdżą pksy dość czesto bo pamietam jechałam pksem do Końskich do kina;). Co do ośrodka "Kasia" byłam tam, jak ci obecni własciciele kupili ten ośrodek i było na prawde sympatycznie. Obecnie nie wiem jak tam jest... Widziałam, ze jest ładnie wyremontowany i droższy niż był... Nie wiem. Może nadal jest fajnie, jeśli nadal 'rządzi' tam ta pani co 'rzadziła'. Wiem,ze lubią tam zwierzeta (kiedyś mieli terrierka walijskiego ale widziałam,ze chyba sobie go zamienili na yorki:roll:.Yorki są przecież bardziej prestiżowe.:shake:) Może wypadałoby zadzwonić? Ośrodek całkowicie ogrodzony, zamykany na noc, domki coś jak w Sierakowie tyle, ze bez łazienek. Łazienki w pawilonie. Małe psy luzem latały zawsze no ale wiadomo, ze trzeba nad psem panować.
  25. Wszystkim polecam psy z adopcji... Jeśli wymaga sie konkretnych warunków to może przecież to być zwierzak z Domu tymczasowego,gdzie jest wszystko sprawdzone w domowych warunkach:lol:.
×
×
  • Create New...