-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Właśnie, własnie... Mysia prawde Ci powie:evil_lol:
-
Ana_Zbyska nie gadaj tyle tylko wrzucaj foty:evil_lol:
-
SaJo myślę, że to już zależy od konkretnego psa. Wiem, że jakby mnie nie było, pies byłby pewnie nie spokojny. Kiedy jestem - pełen luzik. Tak przynajmniej było zawsze, jeśli chodzi o kontakty z obcymi.:roll: Mam też sukę, której zmarła włascicielka i mieszka teraz u mojej ciotki. Taka kupka frustracji. Posłuszna ale nie zsocjalizowana. Nie umie własciwie nic. Yamayka, jeśli chcesz to mogłabys z nią także spróbować ale to cięższy przypadek. Tutaj daje 100% swobode co do szkolenia itp. Sucz jest, że tak ujmę w stanie "surowym":shake:.
-
To ja też sie skusze na koszulke... ...Jak sekta to sekta...:evil_lol: Ania_Zbyska pochwal się nam:loveu:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/smycze-smyczyska-smyczunie-do-10-lutego-129795/#post11643877[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiosenny-lupine-do-10-lutego-129793/#post11643190[/url]
-
[CENTER][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiosenny-lupine-do-10-lutego-129793/#post11643190"][COLOR=DarkOrchid][B][FONT=Comic Sans MS]BAZARKOWNIA[/FONT][/B][/COLOR][/URL][/SIZE] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/suchary-specjalne-su-2-10-ii-129825/"]SUCHARY WOJSKOWE[/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/skarpetkowy-szal-10-ii-129862/#post11647754"]SKARPETKI[/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/smycze-smyczyska-smyczunie-do-10-lutego-129795/#post11643877"]SMYCZE[/URL] [/LIST] [/CENTER]
-
Czym wzbogacić diete psa trenującego ?
Karilka replied to manoa's topic in Staffordshire Bull Terrier
Kurze łapki są idealne na wzmocnienie stawów, co u psa pracującego jest niezbędne.;) Tran jest super na m.in: sierść, pazury i [U]ścięgna[/U]. [RIGHT] [/RIGHT] -
Wojsko i policja szuka domów dla psich emerytów. Słyszałam ostatnio właśnie, że psy emerytowane szukały domów.... Z resztą był nawet do adopcji pies policyjny na dogo;).
-
saJo no tak, tyle, że chciałabym wiedzieć czego i w jaki sposób mój pies jest uczony. Czemu tak, nie inaczej... Wiem, że przynajmniej na początku takiej wspólnej przygody, będe musiała "pomóc" w wysłaniu tej nici porozumienia między nową trenerką a psem. Do tego, jestem zdania, że za dobrą zabawe Dolar zrobi wszystko, natomiast gdyby mnie nie było - byłby raczej zaniepokojony. Nie skupiłby się na nauce. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Jesli z Dolarem yamayce nie wyjdzie - spróbujemy z łatwiejszym egzemplarzem. Takim, co kocha obcych:loveu:.
-
KaRa to działaj, jako prawowita dogomaniaczka. Skoro masz tak bliziutko...
-
Ta... wiele lat przyjaźni.... :roll:
-
Zdjęcie przedstawia dość zadbanego psa na łańcuchu, na pewno nie 1 metrowym. Mój pies też siedział na łańcuchu na Zlocie i do TOZu nikt nie zgłosił:evil_lol:
-
KaRa może mój pies nie jest z jakimiś zaje.istymi papierami, nie jest zbyt doskonały, ma czasem jakieś odpały ale kocham go nad życie. Mój pies jest dla mnie najlepszy. Nie potrzebuje mieć rodowodu i pięknej sierści abym go kochała. Ropienie oczu w jego wypadku to niedobór masy... Nie musi Ci sie podobać. Wystarczy że ubóstwiam go ja... Takiego, jakim jest:loveu:
-
KaRa na wystawie to psy sie całkiem fajnie bawiły.. Co z reszta napisałaś potem na watku Zlotowym w zeszłym roku;). Nic na to nie poradze, że Diuczek młody i upierdliwy troche pod względem zabawy, natomiast Dolar nie lubi jak ktoś mu na łeb włazi... Dostał szczeniak bure od starego wyjadacza (dosłownie i w przeniośni:evil_lol:). Nic nikomu sie nie stało, przeprosiłam i Diuczek przestał być natarczywy w stosunku do Dolara ...i wszyscy byli szczęśliwi. Nie rozumiem, po co rozpamiętujesz, skoro podczas samego faktu tego nie przezyłaś nawet zbyt szczególnie...
-
[quote name='rose']mnie też nie znasz, a według Ciebie jestem ponoć dziwna i sceny odwalam:diabloti:[/quote] No nie wiem. Nie podpiszę się na dzień dzisiejszy pod tym zdaniem. Nie ukrywam, że chciałabym Cię poznać troszke bardziej.
-
KaRa przepraszam ale nie znam Cię na tyle, aby Cię oceniać... Po prostu wstrzymuję się od jakichkolwiek opinii na Twój temat. Przepraszam, czy to źle? Nie rozumiem w tym momencie Twojej postawy...:roll:
-
Ej, ej, dziewczyny:shake:. Ten wątek miał być typowo Zlotowo - ustaleniowy a tu nagle jakieś pranie brudów sie zaczyna...:shake::roll:. Szkoda.
-
Tak się pytam, ze względu np. na dogomaniaków, którzy chcieliby przyjechać np. na weekend. Potem jest problem, gdzie ich ulokować.:roll: Nikogo nie chce nikomu "dostawiać":evil_lol: [SIZE=1]Olek, Tyszanie jak dla mnie są ok, mimo wszystko co o nich sądzisz... Natomiast KaRy nie znam i oceniać nie będe;)[/SIZE]. [SIZE=1]...Za to znam troszke Diuczka:diabloti:[/SIZE]
-
A możliwe są ewentualnie jakieś "dostawki"?:evil_lol:
-
oj. No nie tak do końca.:evil_lol: Wiesz, też sie interesowałam tym szkoleniem troszke ale nie zaangażowałam sie w to nigdy. Szkoda. Chodzi mi bardziej o układ "Co dwie głowy to nie jedna";) Moje psy siedzą w domu i wyjdą te 3 razy dziennie na spacer, rzadko połączony z nauką. Chciałabym, żebyś poznała (proponuje Dolara, on ma ogromny temperament i leciutkie ADHD) i zobaczyła "z czym to sie je". Zobaczyłybyśmy jak obcy pies reagowałby na Twoją osobę. Na ile obdarza Cię zaufaniem. Czy wyraża ochotę na pracę z Tobą. Potem wyszłoby co będzie dalej. Nie miałabym zamiaru oddać Tobie mojego Słońca, tak po prostu i sobie pójść w drugą stronę. :shake: Jeśli tylko masz ochotę - możemy się spotkać i poznasz, jak to jest w praktyce z obcym psem. Może posiadasz dar i psy będą w Ciebie wpatrzone od razu? Może stwierdzisz, ze praca z innym, obcym psem nie jest przeznaczona Tobie? Co Ty na to?
-
Ewentualnie, jeśli wolisz spokojniejszego psa - mam sznaucerka, który łatwo się uczy ale jest troche specyficzny. Kocha zabawe, boi sie troche innych psów. nie boi sie za to żadnych wystrzałów i ... własciwie niczego. Nie jest szczekliwy ...w porównaniu do innych małych jazgotów. Umie: siad, waruj, choć, równaj, zostaw, puść, zostań, raczej bez znaków optycznych. Uwielbia zabawy typu agility (włazi nawet po drabinie:loveu:). Mogę oddać Ci nawet oba psy pod skrzydła, jeśli szukasz róznorodności:evil_lol:. Jeśli jesteś zainteresowana to prosze o kontakt na pw:loveu:.
-
[quote name='saJo']Jezeli ten ktos nie pracuje ze swoim psem, to raczej troche pracy, nawet z niedoswiadczona osoba, ale pod okiem skzoleniowca w niczym nie zaszkodzi. Poszukaj wsrod znajomych, znajomych znajomych, zdarzaja sie osoby, ktore np wziely goldena, bo to taki super pies rodzinny, a potem sie okazuje, ze golden ma za duzo energii. Ty bierzesz psa i z nim trenujesz np posluszenstwo, czy agility, czy co tam wspolnie wymyslicie, a wlasciciele maja wybieganego, spokojnego rodzinnego goldena. Taka darmowa usluga petsitter ;) Ma u siebie taka osobe, z wlascicielami dziela sie po polowie kosztami szkolenia i wszyscy sa zadowoleni. Wlasciciele maja wybieganego psa, przewodniczka zdobywa doswiadczenie, aby mc pracowac ze swoim psem, ktorego bedzie miala w drugiej polowie tego roku. Nie wiem jakich szkoleniowcow pytalas, moze jeszcze warto sprobowac, moze jeszcze ktos sie znajdzie, kogo jeszcze nie pytalas?[/quote] yamayka! Mam SUPER psa do pracy dla Ciebie! Jeśli tylko jesteś chętna na ADHD, które dość łatwo się nakręca na prace, nie agresywny w stosunku do nikogo i nauczony mniej więcej (!!!) posłuszeństwa (siad, waruj, zostań, daj głos, do mnie - znaki optyczne i słowne). Pies potrzebuje sporo ruchu i właśnie pracy z człowiekiem a ja nie mam za bardzo na to czasu...:roll::shake: Także, jeśli tylko masz ochotę, to jesteśmy otwarci:lol:. Pies pływa (wyławia), skacze, biega przy rowerze (nawet 40-50km :roll:)... Tylko nie uczyłam go aportować(na lądzie)... Fajne by było jakieś agility;). Jak na razie opanował komendę "przeszkoda" i skacze chętnie np. przez ławki, huśtawki itp.
-
...Dobermanom po ukończeniu 3 roku życia, kurczy sie czaszka i rzucają sie na właściciela, zostawiając krwawy placek:roll:
-
komar i to już jest tam?