-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Neee... zamek nie jest przyczyną. Po prostu, jestem jedną z 2 osób na mojej wiosce, które mają psy w domu. A tu jeszcze "tookie bydle i morderca!" :roll::shake:
-
A ja bym chetnie odkupiła ajkiś skórzany komplet z ćwiekami :roll:. Kolor: mosiądz. Najlepiej;)
-
ara Olek ma mix dobek/onek ;). Wiesz... nawet nie chodzi o psa. Czarek by się raczej nakręcił i wciągnął w IPO... Nawet jak nie bardzo by to psu wyszło, to Olek by się czegoś nauczył.
-
Zobaczymy. Może po prostu będzie jechał na morfince albo operacja. Ku*wa. Wszystko sie pi*rdzieli. Ja??? Bez Dolara??? :-o:crazyeye: Głupie pytanie:shake:
-
A ja bym tak scieła psa jakbym miała taakie zdolności groomerskie i dupla nie dobka:evil_lol:. Fajnie wygląda... Kurrdee... czemu nie mieć jakiegośoryginałka? Komu to przeszkadza? Psu na pewno nie, o ile fryzura jest wygodna;).
-
No nie wiem.. odkąd mam dobka, nie miałam sytuacji, żeby ktoś coś mi ukradł czy wlazł do mieszkania.. Bywało tak wcześniej... Wiocha wieści niesie:diabloti:. Cyganie mi sie chcieli do domu wpakować ale szybko zrezygnowali jak Dolar podniósł dupsko z kanapy:roll:.
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/132/611642662726b77fmed.jpg[/IMG] [CENTER][B]Latająca Gałka:[/B] [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/7cfa1a1baf294bbfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/132/ae5d64b36eccde0fmed.jpg[/IMG] [B] "W ukryciu"[/B] [IMG]http://images40.fotosik.pl/128/e75c1b2650248cd6.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Olek a tak ogólnie to czemu nie pójdziesz z Czarkiem na jakiś chocby obóz IPo? Tak żeby zobaczyć jak to jest;)
-
Ogłaszam wszem i wobec, że niestety nie dam rady przyjechać z Dolarem na zlot. Stan zdrowia Dolca jest średnio - kiepski:-(.
-
Ja mam taki koszyk na przód na zbyciu:cool1:. Ma uchwyt na inna kierownice niż moja:shake:
-
seawomen hahaha Nie. To film o złym "rozwoju" ras psów. Pedigree = rodowód.
-
saba98 :loveu: Emdziolek:cool1::diabloti:
-
Gdybyś robiła je z taśmy szerszej to by były to szele idealne do obrony
-
Taak? [QUOTE][SIZE=7][FONT=Courier New][B][U]Witam[/U][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3] Przedmiotem aukcji są szyte na miarę bardzo wygodne szelki [COLOR=#FF1616]specjalnie dla psów ciągnących i nie tylko :) [/COLOR] z miękkim podszyciem, Posiadają one zaczepy po bokach a także na rączce. Idealne do Bikerjoringu, Caincrossu, Skijoringu, na rolki. Spędzaj więcej czasu ze swoim pupilem na powietrzu!!!! W takich szelkach psu będzie dużo wygodniej ciągnąć rower czy osobę na rolkach!!! [/SIZE][/QUOTE] Hmm.... Ciekawe w takim razie skąd te zapewnienia, że to idealne szelki sportowe, na allegro?
-
Znaczy Dolar ma dysplazję i twardnieje mu chrząstka między kręgowa, więc to jest główna przeszkoda. :placz: Chłopakowi się IPO podobało. Nawet bardzo:evil_lol:. Wszystko masz ładnie napisane na Akagerze:evil_lol:. W skrócie: ośrodek ma zajebisty teren, pozoranci i szkoleniowcy - poziom najwyższej rangi, niesamowita atmosfera, zajebiaszcze treningi PT i IPO. Wszyscy z pasją ptt: dobermany ! Włascicielka?:diabloti::diabloti::diabloti: Penny z długim przydomkiem. Ładna sucza. by hes [IMG]http://www.akagera.pl/forum/album_pic.php?pic_id=13450[/IMG] A tutaj Anubisek Aśki. Niesamowity pies. Fajniejszego dobka jeszcze nie poznałam (oczywiście oprócz Dolara):evil_lol:: [IMG]http://www.akagera.pl/forum/album_pic.php?pic_id=13446[/IMG]
-
Po pierwsze szelki tego typu nie rozkładają ciągniętego ciężaru na całe ciało psa, jedynie na klatkę piersiową konsekwencją czego jest utrudnienie oddychania i pracy serca. Pies jest niedotleniony. Druga sprawa - pasek przedni naciska na barki przednich łap, które bądź co bądź, podczas biegu, intensywnie pracują. O krok tu od trwałych kontuzji. Nie rozkładając psu ciężaru na całe ciało prowokujemy schorzenia kręgosłupa: skrzywienia, stwardnienie chrząstki międzykręgowej itp. Już pomijam fakt, że karabińczyk od smyczy w biegu napierdziela psa po kręgosłupie:roll: bo tego jako tako da się uniknąć. Do tego na logike: nawet człowiekowi jest wygodniej ciągnąć cokolwiek opierając pasek na obręczy barkowej.;)
-
I pewnie do tego bez amortyzatora??:crazyeye: Szelki same w sobie są fajne. Nadają się na spacer lub też do obrony... do wózka z dyszlem ewentualnie... ale w [B]ŻADNYM WYPADKU[/B] do roweru!!!:-o Marta, jako właścicielka psa zaprzęgowego powinnaś o tym doskonale wiedzieć.
-
Marta a masz może taśme 4cm?:cool3: [SIZE=1]Wiesz co te Twoje szelki za bardzo do roweru sie nie nadają.:shake: Przecież psu kręgosłup zdechnie.[/SIZE]:roll:
-
Amstaffka Zonia. Miodowe cudeńko. W nowym domku!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Olenko czy nie dzwonił do Ciebie domek z dziećmi? Dobijali sie do mnie od hoho i wypadałoby ten domek sprawdzić. Przez telefon raczej konkretny. -
[IMG]http://www.akagera.pl/forum/album_pic.php?pic_id=13376[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/album_pic.php?pic_id=13368[/IMG] [CENTER]Nie chciałam pomniejszać ze względu na jakość zdjęć. Na dogo już jest ogranicznik wielkości, więc raczej nie będzie to przeszkadzać w przeglądaniu:loveu: [/CENTER]