-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:gwalcić będą :crazyeye::crazyeye::crazyeye:a podobno na przyjemności cza se zasłużyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu ty to sobie juz zasłużyłas nie martw się! :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuuuu.. na JUŻ mu potrzebny bo go sprzedał :placz::placz: jakieś 2 mies. temu, ale ciągle przeciągał że coś tam... i tak u nas zalegał.. tera już MUSI wziąć... a my kupimy dopiero po nowym roku :placz::placz::placz: i co ja bede w świeta robić :PROXY5: wiem.... :multi::multi::multi: może posprzatam chałpe :bigcool::bigcool::bigcool::mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] No to w tej beznadziejnej sytuacji porządki to jedyne sensowne wyjście jest :cool3: - i nie krzyw się (zrobisz raz a porządnie):evil_lol:. P.S. Od tego się nie umiera :evil_lol:
-
Dilusie chodźcie no tu bo tu Klocusiowa gwałt na światecznym nastroju robi:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hoł hoł hoł... pada snieg pada snieg bija sie bałwanki... curva mac curva mać.. ktos zapierdasił sanki... renifery to frajery- ciągną mikołaja a mikołaj jest pedałem ciągnie je za ... jojki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_2.gif[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9137594&postcount=206"]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=206[/URL] :grins:[/CENTER] [/quote] Ale świateczny nastrój :evil_lol: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hoł hoł hoł...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pada snieg pada snieg[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_8.gif[/IMG] bija sie bałwanki...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] curva mac curva mać.. ktos zapierdasił sanki... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_17.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] renifery to frajery- ciągną mikołaja[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_77v.gif[/IMG][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a mikołaj jest pedałem ciągnie je za ... jojki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_57v.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie było emotek :angryy: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buhahahahahaha. Ty to masz fantazję nie powiem:evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']Cześć kochani:multi::multi: Dziękujemy wszystkim za życzonka:loveu: Jeszcze tu zajrzymy;)[/quote]Ło!:crazyeye: Medorowa o tej porze na necie - nie może być!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Tak poza tym to Cześć Madziu! Przyszła byś do mnie nieść to światło dobroć i piękno :B-fly:. Bo mi jakoś smutno dzisiaj :roll:
-
Cześć Alu! Przyszłam co by mi kaffa nie wystygała :evil_lol: Widziałam Ozziulka pomocnika :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/85/699038ca6c5695e5.jpg[/url] I ta choinka na ścianie - super pomysł. Sama może taka zrobię bo cały czas się zastanawiałam co by zrobić i jak z moją choinką żeby jej Kronos z Ala nie obalili. Chyba nie masz na nią prawa wyłączności he?:roll:
- 78403 replies
-
To moze go tak świątecznie poproś - może nie jest mu tak niezbędny na już!:cool1:
-
[quote name='natija']a czy fotosik sam zmniejsza zdjecie??? bo moj brat nie ma na kompie zadnego programu do zmniejszania...[/quote] jak go dajesz na podgląd u siebie w kompie i naciśniesz prawy klawisz myszy to masz tam funkcję MakeThumbnail lub coś takiego i wciskasz to a on ci zmniejsza. P.S. Jak ci łatwiej w fotosiku to tak on zmniejsza ale chyba nieod razu musisz mu ustawić
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']To nie dyskryminacja, tylko nieumiejętność :([/quote] no może nie twierdzę że nie:cool1: -
[quote name='natija']ale tu dzisiaj spiewajaco:):):)[/quote] U "Nasej Pani" tak zawse:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='sota36']taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, obiecanki macanki a glupiej to radocha![/quote] Buuuuahahhahahahahahahahahaha:evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']Bo pewnie nie oglądasz przez Internet Explorer:cool3:[/quote]No nie przez Mozzille! No wiesz to jest dyskryminacja!:obrazic: -
[quote name='natija']beda zdjecia obiecuje:) teraz sie baterie laduja,a potem bede focic i wstawie:)[/quote] To czekamy! Byle nie o pólnocy bo ja juz śpię :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']......... mam dla Was niespodziankę!!! [B]Strona Bena doczekała się przebudowy i aktualizacji!!!![/B] [B]Zapraszamy do obejrzenia nowego designu :)[/B] [URL="http://benulek.glt.pl"][COLOR=red][B]http://benulek.glt.pl[/B][/COLOR][/URL] (jeszcze zdjęcia z Przyjaciół się wgrywają, ale to kwestia chwili:loveu:)[/quote] Piekna stronka :loveu:tylko jakiś problem z polskimi znakami -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Obraziła sie czy co? [url]http://lh6.google.pl/jonQuilla123/R2vr9mDQiuI/AAAAAAAABJQ/oZMo8GXsXjs/DSC04466.JPG?imgmax=512[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:nawet nie przypominaj ...idę sprzatać ....mam nadzieje ze mnie Qba jeszcze potem puści :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Co wy tak ciągle sprzątacie- Wysprzatajcie raz a porządnie jak JA!:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie miałam telefon Wesołych Świąt- jutro zabieram Wam swojego kompa :diabloti: czyli... musimy oddać komputra kolesiowi który nam go użyczył.... i na święta zostajemy bez kontaktu ze światem :placz::placz::placz: masakra....:placz::placz::placz: mówiłam już że nienawidze świąt??? :roll::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zamknij drzwi i udawaj ze was nie ma :razz:.
-
Stanowczo stwierdzam że chcę takiego mikołaja :diabloti: [url]http://images31.fotosik.pl/85/ac0b098632d0285d.jpg[/url]
-
Zajęce :evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/85/c99ff68ec4c0cf99.jpg[/url]
-
balety normalnie - wiem ! To jest 1-sza edycja Tańca z psiórkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Można Panią prosić? :loveu::loveu::loveu: :[url]http://images31.fotosik.pl/85/63e35c8754a8c820.jpg[/url]
-
pewnie mu sprzątać kazała tylko się przyznac nie chce [URL="http://images23.fotosik.pl/128/07008f56147961f2.jpg:loveu::loveu::loveu:"]http://images23.fotosik.pl/128/07008f56147961f2.jpg[/URL] [URL="http://images23.fotosik.pl/128/07008f56147961f2.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu::loveu::loveu:[/URL] Rogalik z Ozziulka:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Próbowałaś kiedyś zrobić zaprzęg? ;) Kronos ciągnący chodzik :evil_lol::evil_lol: ;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote]No jak widać na załączonym obrazku - jest zaprzęg jak tralala :lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: mrożona to z lodami i bitą smietanka :razz::razz::razz:ale na Dogo nie stosuje sie przemocy i nie wolno bić smietanki bo ja to boli :grins: to będzie kaff z sopelkiem :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] melduje żech przyszła i żech zmarzła jak jasny pierun więc jutro kaffka z sopelkiem :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:nie zamarznij ...bo z kim będe rano kaff pić ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Z sopelkiem:evil_lol: Będzie kaffa mrożona :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Medorowa tak żeś się zarobiła że o Bożym Świecie zapomnialaś? Biedna ty tak cię do roboty gnają - niedobre ludzie :roll: Żeby taki talent wszechstronny przy sprzataniu marnować - ja nie wiem:shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: