-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Bonitko kochana jak zwykle wykraklałam juz się nie sklikamy przed świętami bo na święta znikam. Przyszłam życzyć ci Wesołych zdrowych i pogodnych - nie objedz sie za bardzo trza linie trzymać :evil_lol:. Odezwe się po świętach Pa!:loveu::loveu::loveu: -
Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa! -
Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
-
[quote name='majoka'][CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2644/superur3.gif[/IMG][/CENTER] [B][I][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5][COLOR=DarkRed]W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Mariola z rodziną [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Dziękujemy pieknie :loveu: i wzajemnie [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]A ja tak napiszę skromnie[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Nie zapomnij przez te Święta o mnie :loveu: :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]:) WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CIEBIE I RODZINKI :)[/COLOR][/I][/B][/quote] Ja o tobie no coś ty :loveu:. Ale niestey znikam na świeta :placz: i wrócę prawdopodobnie dopiero po. Będe tesknić ale jak wróce to się zamelduję u cię. Całuski. Pa!:loveu::loveu::loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:przyszłam powiedzieć Ci Dogobranoc;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oj Kochana Dobranoc!:loveu::loveu::loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa! -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] No i wiedziałam ze nie może być tak ładnie jak się zapowiadało :shake:...najpierw spierdasił się mój laptop:angryy: ....oddalam :-(...po Nowym Roku kupię dopiero nowego :roll: No a druga gorsza sprawa:shake:....Moja Mam...pozwoliła sobie na zapalenie płuc :shake::shake:i pokrzyżowaly się NAM WSZYSTKIE plany :placz::placz::placz:...związane ze świętami i planowanym spotkankiem z DZIEWCZYNAMI :placz::placz::placz:...zaraz w czwartek po świętach muszę z nią jechać do lekarza bi już dziś chcieli zabrać mamcię do szpitala :cool3:ale nie daliśmy ...mam nadzieję że się wywinie od tego ...ale niestety wsio mi się poplątało ....:shake::shake::shake: Tak więc ....Joluś , Inuś , Aguś , Madziu ....zobaczymy się chyba w innym terminie ...i przykro mi bardzo z tego powodu ..... A miało być tak pięknie...:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Alu kuruj mamę co by szybko na nogi stanęła. Przykro mi że tak wyszło ale tak zawsze jest los jest złośliwy. Nie matrw się na pewno bedzie wszystko ok :glaszcze: i mama szybko wyzdrowieje. Ja wpadam tylko na szybkie witanko i znikam. Będe dopiero po świętach więc życzę ci Wesołych i Pogodnych (no w tej sytuacji to tak jakoś głupio na ale mimo wszystko). Wracam prawdopodobnie po....... Do klikania :lol: Pa! Pa!
- 78403 replies
-
czesć Agentko - wpadam tylko na szybkie witanko i znikam! Będe dopiero po świętach (najprawdopodobnie) więc nie płacz - JA WRóCE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Medorkowa! Wpadam dzisiaj tylko na krótkie Dzień Dobry :multi::loveu:i znikam bo mam dzisiaj tyle do załatwienia że chyba mi dnia braknie :angryy:. Ja wrócę do żywych to sie odezwę:roll::roll::roll: - może dopiero po świętach (powiedz że będziesz tesknić :placz:) :loveu::loveu::loveu:
-
No gdzieżby!:evil_lol: Zmień swoje logo Madziu mam takie które idealnie mi do ciebie pasuje : Tadam! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_dance.gif[/IMG]
-
[quote name='Medorowa']cze pracusiu:loveu::loveu: Posprzątałam, prawie wszystko:mdleje: Teraz idę odreagować:siara:[/quote] Ino nie bij za mocno:evil_lol:
-
[quote name='Medorowa'] Nie zapomnij gotóweczki:loveu::diabloti::diabloti::cool1:[/quote] Co to za handel żywym towarem na moim blogasie:evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki... jeśli powtórzy się sytuacja to wiem gdzie uderzać ;) :evil_lol: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9598/57484902nb9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dzięki za karteczkę. I powiem Medorowej że jakby co to sie do niej zgłosisz- ucieszy się jak nie wiem co :evil_lol:
-
[quote name='Rybka_39']Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, Biały puch niech z góry spada niechaj piesek w nocy gada, Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! W skrocie: Wesołych Świat kochani!:razz:[/quote] Bóg Ci zapłać Rybko koffana:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='sota36']Witamy i bedziem zagladac![/quote] Witamy !:multi:Oby często :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='natija']witam juz przedswiatecznie:) a sniegu dalej nie ma:([/quote] To ci początą przyśle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wesołych!
-
[quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Kochani kolejne święta przed nami. Chciałam WAM życzyć radosnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. [/B][/COLOR][/quote] Agga bardzo dziekuję - w swoim imieniu oczywiścieA tu coś dla ciebie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_61v.gif[/IMG]
-
Cześć przyszliśmy się do was wprosić! Przynieśliśmy coś na wkupę :evil_lol: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_61v.gif[/IMG]
-
[quote name='Fuga***']Kiedyś myślałam, że takie rzeczy by mnie wkurzały, a tu nic z tego... sprzątam pokornie i kieruję ją w stronę innych przygód :-)[/quote]Bardzo pedagogiczne podejście. Z resztą jak mozna sie na taki śliczny ryjek złoscić :loveu:
-
[quote name='Agga'][FONT=Comic Sans MS]Radku ja o niej nigdy nie zapomnę. O przyjacielu się nie zapomina. Saruś ubrałam właśnie choinkę. Mamy już karpia. Przypomniało mi się jak zawsze patrzyłaś co to tak hałasuje w zlewie. Później żebrałaś kawałek rybki jak tato je szykowało. Zawsze coś tam dla ciebie zostawiał. Kolejne święta bez CIEBIE. Kochana bardzo tęsknimy za TOBĄ. Kocham CIĘ![/FONT] Agga czy juz udało ci się urobic rodziców na innego pieska. Może to troche by pomogło, mały piesio który potrzebuje duuuużo milości :loveu: ja wiem że nie zastąpi Sarci ale tobie bedzie raźniej
-
Sota pokaż no ten czerwony łeb :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Fuga***']Jest :-) Ten pies przynosi tyle radości... i zmienia życie na lepsze! Fuguś teraz ma taką fazę, że znosi największe skarby na łóżko... nasze... dziś zawlokła tam zasikaną gazetę... :-)[/quote]Buahahahahaha [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG] To skarb rzeczywiście :evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]impreza tak, później towarzystwo mi w jakieś doły powpadało ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]To nie dobrze ale wiem czemu - Medorowej tam nie było:B-fly:
-
[quote name='Fuga***']Otóż to :-)[/quote] Ale swoją drogą to musi być zajefajny widok:loveu:
-
[quote name='Fuga***']Tej petardy jestem świadoma :-) Zresztą to lubię... natomiast żebyś widziała, w jakim pędzie ona wpada na te schody, dość wysokie stopnie przeskakuje po dwa, bawi się w policjanta i złodzieja, uciekając z różnymi zdobyczami... wolę nie ryzykować, jak mi w takim ferworze mogłaby zlecieć z jednego poziomu na drugi... brrrr....[/quote] Racja lepiej nie - na co bym patrzała i oko cieszyła:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='tygra']jam ogólnie ostatnio dogo zaniedbałąm :) ale jak jestem to robię przegląd po trochu (ale nie zawsze pisze)[/quote] To trzeba zrobić noworoczne postanowienie że będziesz częściej i bedziesz pisać :loveu::loveu::loveu: