Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Bonitko kochana jak zwykle wykraklałam juz się nie sklikamy przed świętami bo na święta znikam. Przyszłam życzyć ci Wesołych zdrowych i pogodnych - nie objedz sie za bardzo trza linie trzymać :evil_lol:. Odezwe się po świętach Pa!:loveu::loveu::loveu:
  2. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
  3. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
  4. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
  5. [quote name='majoka'][CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2644/superur3.gif[/IMG][/CENTER] [B][I][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5][COLOR=DarkRed]W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Mariola z rodziną [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Dziękujemy pieknie :loveu: i wzajemnie [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]A ja tak napiszę skromnie[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Nie zapomnij przez te Święta o mnie :loveu: :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]:) WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CIEBIE I RODZINKI :)[/COLOR][/I][/B][/quote] Ja o tobie no coś ty :loveu:. Ale niestey znikam na świeta :placz: i wrócę prawdopodobnie dopiero po. Będe tesknić ale jak wróce to się zamelduję u cię. Całuski. Pa!:loveu::loveu::loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:przyszłam powiedzieć Ci Dogobranoc;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oj Kochana Dobranoc!:loveu::loveu::loveu:
  6. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] No i wiedziałam ze nie może być tak ładnie jak się zapowiadało :shake:...najpierw spierdasił się mój laptop:angryy: ....oddalam :-(...po Nowym Roku kupię dopiero nowego :roll: No a druga gorsza sprawa:shake:....Moja Mam...pozwoliła sobie na zapalenie płuc :shake::shake:i pokrzyżowaly się NAM WSZYSTKIE plany :placz::placz::placz:...związane ze świętami i planowanym spotkankiem z DZIEWCZYNAMI :placz::placz::placz:...zaraz w czwartek po świętach muszę z nią jechać do lekarza bi już dziś chcieli zabrać mamcię do szpitala :cool3:ale nie daliśmy ...mam nadzieję że się wywinie od tego ...ale niestety wsio mi się poplątało ....:shake::shake::shake: Tak więc ....Joluś , Inuś , Aguś , Madziu ....zobaczymy się chyba w innym terminie ...i przykro mi bardzo z tego powodu ..... A miało być tak pięknie...:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Alu kuruj mamę co by szybko na nogi stanęła. Przykro mi że tak wyszło ale tak zawsze jest los jest złośliwy. Nie matrw się na pewno bedzie wszystko ok :glaszcze: i mama szybko wyzdrowieje. Ja wpadam tylko na szybkie witanko i znikam. Będe dopiero po świętach więc życzę ci Wesołych i Pogodnych (no w tej sytuacji to tak jakoś głupio na ale mimo wszystko). Wracam prawdopodobnie po....... Do klikania :lol: Pa! Pa!
  8. czesć Agentko - wpadam tylko na szybkie witanko i znikam! Będe dopiero po świętach (najprawdopodobnie) więc nie płacz - JA WRóCE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Cześć Medorkowa! Wpadam dzisiaj tylko na krótkie Dzień Dobry :multi::loveu:i znikam bo mam dzisiaj tyle do załatwienia że chyba mi dnia braknie :angryy:. Ja wrócę do żywych to sie odezwę:roll::roll::roll: - może dopiero po świętach (powiedz że będziesz tesknić :placz:) :loveu::loveu::loveu:
  10. No gdzieżby!:evil_lol: Zmień swoje logo Madziu mam takie które idealnie mi do ciebie pasuje : Tadam! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_dance.gif[/IMG]
  11. [quote name='Medorowa']cze pracusiu:loveu::loveu: Posprzątałam, prawie wszystko:mdleje: Teraz idę odreagować:siara:[/quote] Ino nie bij za mocno:evil_lol:
  12. [quote name='Medorowa'] Nie zapomnij gotóweczki:loveu::diabloti::diabloti::cool1:[/quote] Co to za handel żywym towarem na moim blogasie:evil_lol:
  13. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki... jeśli powtórzy się sytuacja to wiem gdzie uderzać ;) :evil_lol: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9598/57484902nb9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dzięki za karteczkę. I powiem Medorowej że jakby co to sie do niej zgłosisz- ucieszy się jak nie wiem co :evil_lol:
  14. [quote name='Rybka_39']Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, Biały puch niech z góry spada niechaj piesek w nocy gada, Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! W skrocie: Wesołych Świat kochani!:razz:[/quote] Bóg Ci zapłać Rybko koffana:loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='sota36']Witamy i bedziem zagladac![/quote] Witamy !:multi:Oby często :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='natija']witam juz przedswiatecznie:) a sniegu dalej nie ma:([/quote] To ci początą przyśle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wesołych!
  16. apple

    Bokseromaniacy

    [quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Kochani kolejne święta przed nami. Chciałam WAM życzyć radosnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. [/B][/COLOR][/quote] Agga bardzo dziekuję - w swoim imieniu oczywiścieA tu coś dla ciebie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_61v.gif[/IMG]
  17. apple

    Brutus i Salma ;)

    Cześć przyszliśmy się do was wprosić! Przynieśliśmy coś na wkupę :evil_lol: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_61v.gif[/IMG]
  18. [quote name='Fuga***']Kiedyś myślałam, że takie rzeczy by mnie wkurzały, a tu nic z tego... sprzątam pokornie i kieruję ją w stronę innych przygód :-)[/quote]Bardzo pedagogiczne podejście. Z resztą jak mozna sie na taki śliczny ryjek złoscić :loveu:
  19. [quote name='Agga'][FONT=Comic Sans MS]Radku ja o niej nigdy nie zapomnę. O przyjacielu się nie zapomina. Saruś ubrałam właśnie choinkę. Mamy już karpia. Przypomniało mi się jak zawsze patrzyłaś co to tak hałasuje w zlewie. Później żebrałaś kawałek rybki jak tato je szykowało. Zawsze coś tam dla ciebie zostawiał. Kolejne święta bez CIEBIE. Kochana bardzo tęsknimy za TOBĄ. Kocham CIĘ![/FONT] Agga czy juz udało ci się urobic rodziców na innego pieska. Może to troche by pomogło, mały piesio który potrzebuje duuuużo milości :loveu: ja wiem że nie zastąpi Sarci ale tobie bedzie raźniej
  20. Sota pokaż no ten czerwony łeb :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Fuga***']Jest :-) Ten pies przynosi tyle radości... i zmienia życie na lepsze! Fuguś teraz ma taką fazę, że znosi największe skarby na łóżko... nasze... dziś zawlokła tam zasikaną gazetę... :-)[/quote]Buahahahahaha [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG] To skarb rzeczywiście :evil_lol:
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]impreza tak, później towarzystwo mi w jakieś doły powpadało ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]To nie dobrze ale wiem czemu - Medorowej tam nie było:B-fly:
  23. [quote name='Fuga***']Otóż to :-)[/quote] Ale swoją drogą to musi być zajefajny widok:loveu:
  24. [quote name='Fuga***']Tej petardy jestem świadoma :-) Zresztą to lubię... natomiast żebyś widziała, w jakim pędzie ona wpada na te schody, dość wysokie stopnie przeskakuje po dwa, bawi się w policjanta i złodzieja, uciekając z różnymi zdobyczami... wolę nie ryzykować, jak mi w takim ferworze mogłaby zlecieć z jednego poziomu na drugi... brrrr....[/quote] Racja lepiej nie - na co bym patrzała i oko cieszyła:loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='tygra']jam ogólnie ostatnio dogo zaniedbałąm :) ale jak jestem to robię przegląd po trochu (ale nie zawsze pisze)[/quote] To trzeba zrobić noworoczne postanowienie że będziesz częściej i bedziesz pisać :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...