-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]Wesołych Świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_98.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='Fuga***']Zapraszam, zapraszam :-) A co do schodów, to dla jej bezpieczeństwa (biega jak szalona, boję się, żeby się nie pośliznęła i nie spadła - nie ma barierek, poza tym jednak staram się jej ograniczać bieganie po schodach w nadmiarze ze względu na stawy). No i jeszcze moja wygoda: bieganie za nią po trzech poziomach segmentu... nie na moje nogi... a tak siedzimy sobie na parterze i też nie narzekamy na brak ruchu. :-)[/quote] Pani kochana to bokser jest to ma petarde w doopce i trzeba za nim latać! Ale może faktycznie nie po schodach :cool1::evil_lol:
-
[quote name='tygra']żadko zaglądamy ale z życzonkami Was nie pomijamy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9141605&postcount=209[/URL][/quote] To wpadajcie częściej i ślicznie dziękujemy za życzenia :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ee tam ciacho mnie wczoraj wkurzyło ;) :evil_lol: byłam potupać z 2 koleżankami...wyszłyśmy po 3 z imprezy ale jedna koleżanka z Sopotu i kolejkę miała dopiero około 4:30 więc dzwoniłyśmy do kolegi żeby przetransportował Nas tam bo nie chciałyśmy czekać na peronie aż przyjedzie ciufcia :) Zanim on się zebrał, dojechaliśmy, wróciliśmy i pogadałam jeszcze z koleżanką, odprowadziłam ją kawałek z psem i ooOO...późno a w sumie wcześnie się zrobiło ;) :diabloti: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote]:mdleje::mdleje::mdleje: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:naleśniczki gotowe ....mniam :eating:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To ja naleśniczki raz poprosze.. z dżemikiem
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Mówiłam że przyjde i przyprowadziłam [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_94v.gif[/IMG] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: dopiszmy jeszcze jedną 6 i Klockowa będzie w raju ;) :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: o i już nie :) :grin: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No cześć Nocny Marku! Widze że humorek dopisuje - imprezka się udała?:evil_lol:
-
[quote name='Fuga***']Patysie... jej nowa pasja... w tej sytuacji nie ma co choinki stawiać na podłodze :-) Do serniczka, Apple, popitka :kaffee_2: Ano... a serio, takie mamy barykady, żeby nie właziła na schody :-)[/quote] Popitka ok ale jeszcze ciacha nie dostałam:roll: A czemu nie wolno jej na schody????:razz:
-
Tyle Fugi na raz. Pełnia szczęścia :loveu:
-
[CENTER][COLOR=Red][SIZE=5]Wesołych Świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_94v.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/CENTER]
-
Prawdziwa kobitka. Torba większa od niej - wszystko potrzebne :evil_lol::loveu: [url]http://img407.imageshack.us/img407/2218/007yi0.jpg[/url]
-
Co ona upolowała? [url]http://img521.imageshack.us/img521/5189/004la7.jpg[/url] :roll: I ten sernik poproszę:lol:
-
[CENTER][COLOR=Red][B]Wesołych Świąt dla wszystkich odwiedzających[/B] [/COLOR] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_9.gif[/IMG][/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć jabłuszko :loveu: :multi: ja dzisiaj wstałam o 12 :oops: bo wróciłam 4:30 :roll: głowa mnie boli :roll::roll: :oops::oops: mamuniu nie krzycz :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] O której:crazyeye: Bóg cię opuścił gdzie ty łazisz po nocach:lol:. No chyba że z jakimś fajnym ciachem - to rozumiem:evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek furciaczku... ucałuj narzeczoną kloca, ja lece do domu!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tylko powoli bo ślisko jest :razz:
-
[quote name='Medorowa']I niosę:B-fly: Piękno, mądrość, wspaniałomyślność ...i dobrą radę:evil_lol: Zgadzam siem siostro:B-fly: Zaprawdę powiadam Ci, że za prawdę się nie łobrażam:eviltong::loveu: To ja mam takie coś w środku:crazyeye: :loveu: Zajebistych Madzióf:grins: No i znów się muszę z Tobą zgodzić:roll:[/quote]Madzialena ty mnie wykończysz! Chciała bym mieć tyle optymizmu co ty - na prawdę:loveu::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeby nie było żem wogóle nie śiąteczna............ :evil_lol::evil_lol: plosiem ;) [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/w015.gif[/IMG][/quote] Dziekujem! Ale Mikołaja musiałaś z tych sanków wywalić co ?:evil_lol: Sobą bys nie była :loveu::evil_lol:
-
[quote name='clockwork']:splat::splat: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może... ja tam sie nie znam... podobuje sie mi ...aaaaa tam szatański od razu:shake::shake:... jakaś sobie gwiazdeczka i juz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A czy ja powiedziałam że on nie fajny jest i że mnie się nie podobuje :cool1::roll:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jabłuszkowa..... czy kazdy musi ulegać świątecznemu nastrojowi :razz::razz: ja juz milion razy mówiłam że NIE CIERPIE ŚWIĄT B.N. :shake::shake: nie bede udawać przed całą Polską że tak nie jest :niewiem: nie lubie nie lubie nie lubie [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/3/img/026.gif[/IMG];) [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/u030.gif[/IMG][/quote] Dobra, dobra, dobra ino się nie denerwuj bo złość piekności szkodzi. A masz tu coś ode mnie co by juz nie było świątecznie jeak nie chcesz [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_200v.gif[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:...a skąd masz pewność co świecilo nad betlejką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] No pewna nie jestem ale jakoś mi to do tej całej przaśnej szopki nie pasuje ni.........:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork']no to chwała CiPanie żeś i Ty jeszcze jest... bo z Alutka to juz nie mamy o czym pisać... na gg, na dogo- same samotne :evil_lol::evil_lol: uczyła uczyła... ale ja odporna na wiedze.... nie było kaj indziej go wsadzić- tyyyyyyyyyyyyyle ludzi :mdleje:[/quote] Jak tyle ludzi to dobrze że do swojego trafiłaś :evil_lol:
-
Oo! Prosze trochę świątecznego nastroju przyniesłam [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_74v.gif[/IMG]
-
Jesssu co tu się dzieje na chwilę was zostawić i sado-maso, pedofilia nie wiem , nie wiem gdzie ten świąteczny nastrój :tree1:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie oszczędna ino zabiegana :diabloti::evil_lol: nie miałam czasu pomyśleć że mam takie cuś w domu:roll::oops: Pawciowi tylko szukałam gwiazdki betlejemskiej do studia w kształcie takim o! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/f8896f2946ee3673.jpg[/IMG][/URL] ale nigdzie nie było :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Naprawdę? Nigdzie nie było? Hmmmmmmmm ... ciekawe dlaczemu? Może to nie betlejemska świąteczna gwiazdeczka ino jakiś szatański pentagram:evil_lol:
- 78403 replies