-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Melduję że idę z tym moim psem (niedobrym :loveu:) na spacer bede potem(jak nie zamarznę po drodze):evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']A po jakiemu to ? :oops:[/quote] Chyba po żabiemu tzn franusku chciałam powiedzieć - tak? Zgadłam? Jakieś nagrody przewidziane są w tym quizie:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wyglądają jak w zaprzegu :loveu: [URL]http://img405.imageshack.us/img405/7089/tnobraz058aj4.jpg[/URL] :loveu:życzonka [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_103.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9136678#post9136678[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ćwiczą przed świętami hahaha- Krosiowi założymy rogi i bedzie renifer
-
Fuga - tak jak prosiłaś - Włala! :evil_lol: Co jesz? [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4473/tnobraz095to3.jpg[/IMG] Psesuń się bo cię psejade :loveu: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7089/tnobraz058aj4.jpg[/IMG] I tak cię capnę:evil_lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6595/tnobraz075gr1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Helga&Ares']Wesołych Świat i do siego roku![/quote] Aha! :evil_lol:
-
[quote name='natija']tu akurat w Pyskowicach nie ma,ale w Gliwicach troszke jest...[/quote] To zapraszam na świeta do Jaworzna:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:ani tak nie myśl ....laptopek będzie ....tylko w swoim czasie ;)...teraz to już będzie przemyślany zakup ...;)...z pomocą ludzików życzkiwych :grins:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Ale ja nie śmiem w to wątpić. Trzymam kciuki :kciuki:
- 78403 replies
-
[quote name='natija']a sniegu ni ma ,jakos szaro jest.... jak wyjerzdzalam od nas tu bylo bialo snieg napadal,co prawda malutko ale zawsze cos.A tu nie ma,mam nadzieje ze do swiat nasypie:) takie wlasnie moje szczescie jak u nas w lato bylo zimno dosyc to pojechalam do Polski nacieszyc sie sloncem i co dupa zrobilo sie zimno. a jak teraz bedzie tak samo ze sniegiem to sie wsciekne...[/quote] Jak to nie ma śniegu - u mnie leży co prawda nie dużo (jak idziesz to czubek czapki widać) ale trochę jest :diabloti:
-
[quote name='natija']hahaha dokladnie;);)[/quote] I jak na ojczyźnie się masz? Lepi niż na wygnaniu?:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]łaskawie mnie puścił :loveu::loveu:...bo obiecalam że po nowym roku już definitywnie sie wyniose mu z pokoju :razz::razz:...był z Ozzym teraz polazł do qmpla ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]No widzisz a jednak umiesz się pozbyć dzieciaka. Ale swoją drogą to dobry sposób pt. Obiecanki cacanki................. itd. hahahahaha:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak nie jak tak :razz:......popatrz jakie fotogeniczne :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]trzeba przypudrować bo się trochę błyszczą :evil_lol:- ale tak poza tym to niczego sobie :razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:..ale nie musisz dzielić kompa z Alicją :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ty musisz dzielić się z Alicją? :evil_lol: Żartuję- pogoń dzieciaki - przedszkolanka jesteś w końcu - wiesz jak to się robi :evil_lol:
- 78403 replies
-
Masz je na codzień to już ci spowszedniały - hahahaha:evil_lol:
-
[quote name='natija']na bylam na granicy dokladanie o 23 45 wiec sprawdzali paszporty,ale zostalismy do 12 bo chcielismy zobaczyc jak to bedzie wygladac.robili fotki wiec moze gdzies sie tam znajde....[/quote] Turyści - jak słowo daję :evil_lol:
-
[quote name='Helga&Ares'][SIZE=4][COLOR=Olive]Feliz Navidad y próspero año nuevo:tree1::x-mas::santagri:[/COLOR][/SIZE][/quote]Ke?:-o:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi::multi::multi:Ffrócilam ...:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale bez laptopka :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/SIZE][/RIGHT] [/quote]Nie płacz ja też nie mam i jakoś żyję :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...jojka są najważniejsiejsze ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale chyba nie do zdjęć - tak mi się coś widzi :roll::evil_lol:
-
[quote name='natija']dziekuje Gasira:):):)super:):) tak jestem juz w Polsce:):)aut mnostwo bylam na granicy o 12 ,super bylo:):) psiaki powoli sie oswajaja kot tez:) potem wstawie pare zdjec:)[/quote] Jakiej granicy!?:crazyeye:Przecież my już bez granic! :evil_lol:
-
cześć Klocusie! Fotaski lizane widziałam :evil_lol: Ale żeby klocusiowi focić jojka :roll: [url]http://images25.fotosik.pl/128/dd0e306266bef330.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Axusia']Ja nie mam Boksia :eviltong: ale chciałam Was pochwalić, bo Boksie z ogonkami są cuuudniaste :loveu:[/quote] Z radością przyjmuję pochwałę :evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: jestem już przebudzona więc mogę poodwiedzać ;) zaraz uciekam do zoologicznego po asortyment dla ogoniastych i bierzemy się za porządki :evil_lol: jak pomyśle ile będę dzisiaj sprzątać to chce mi się wrócić do łóżka :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witaj żonkilko! Ciesze sie że odespałaś i wpadłaś do nas. Przyjdź później to wstawię jakieś fotki. I do boju - sprzątaj!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no ostatni raz dzisiaj przyniosłam Ci [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/e022.gif[/IMG] spotkałam [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/g025.gif[/IMG] i pod te święta......................[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f026.gif[/IMG] coby Ci smutno beze mnie nie było:eviltong: [/B][/COLOR][/quote]Ooooooooooooooooooooooooooooooo! Kochana wzruszyłm się! To co ja już cię przed świętami nie obaczę??:placz: P.S. To jo też ci coś dom - tak z miłości :santagri::tree1::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:oops::oops: jakieś takie niewinne ;) jak tam u Was przygotowania świąt? nastroje świąteczne już są? :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie głucho i szaro...nic się nie dzieje, choinka wujków ;) stoi na balkonie obwinięta sznurkiem a my pewnie kupimy w sobotę albo nawet w niedzielę ;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ja tylko choinkę postawię i to jeszcze muszę wykombinować jak ją umocować co by jej Ala z Krosiem nie obalili:evil_lol::evil_lol:. A reszte robią moi rodzice i teściowie więc -IDE NA SEPA hahahaha. A nastrój Świateczny to ja mam zawsze :evil_lol: -
Wciąż odnoszę wrażenie że to jeszcze nie wszystkie ogoniaski:cool1: