Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Nikogo nie ma?:cool1:
  2. Zastanów się jeszcze raz : JA SIę NIą CHęTNIE ZAOPIEKUJE :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img233.imageshack.us/img233/6750/130hl7.jpg[/url]
  3. Przyszłam do Cię......[IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/give_heart2.gif[/IMG] Mam nadzieję że dane nam się bedzie jeszcze w tym roku spotkać :cool1:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dziewczynki..... lipa jak diabli z tym schronem...ewidentny wałek :mad::mad::mad: nie umie sie doliczyć.. ile przysługuje miesięcznie na jednego psa.... chyba musze zadać pytanie bezpośrednio prezydentowi...:roll:... bo ogladając filmik który wstawiła Ala, obawiam se że u nas dużo więcej na psa nie ma :-(:-( odzyskałam po 4 miesiącach walki zwrot kasy za laptopa :multi::multi: to jedna dobra informacja ;) druga to taka że ide w teren pappappapapapa P.S. Ala.... to mój język?? czy Ozzulka-Ozzorka??:roll::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Część Klocusiowa! :multi: Przyszłąm z rana się przywitać :loveu: Lepiej nie przeliczaj ile bo ci włosy staną dęba (bynajmniej z zadowolenia). A poza tym - zapomniej że prezydent cię przyjmie w tej sprawie....................... on ma dużo "WAżNIEJSZYCH". Cieszę się że odzyskałaś kaskę - będzie na prezenty :evil_lol:
  5. Tyyyyyśśśkkkkkkkiiiii! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/shout.gif[/IMG]
  6. Alu! Ciebie jeszcze nie ma :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. A gdzie ty? Przyszłam się kawy napić i pogadać o duperelach a cię nie ma :placz:. I co ja teraz biedna pocznę......... Napiję się sama :evil_lol: i poczekam na cię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. A tak w ogóle to przyszłam Dziń Dybry powiedzieć :loveu:
  8. [quote name='Medorowa']Ja jutro odpisze:modla:Obiecuję:modla::modla: Bo dziś się upodliłam, ale za to moi znajomi płakali ze śmiechu słysząc moje 'złote myśli' ;)[/quote] buhahahahahaha! Nie dziwię się że płakali.....................może mnie przez złote myśli co? :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='evaxon']aaa widziałam widziałam widziałam:loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Fuga***']ja chcieć zdjęcie Krosia z dzidzią :-)[/quote] Będzie! Bez paniki :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:odebrałam :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:multi::multi::multi: [quote name='zuzolandia'][FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=red]WESOLYCH SWIAT ZYCZYMY !!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=#ff0000][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/swieta6.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] OOOOOOOooooooo Jaka ładna karteczka! :loveu: Ślicznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu: [quote name='Medorowa']Niet, sprawdziłam, mimo, że upodlona, jeszcze raz:grins::grins:[/quote]qurde o której ty tu byłaś kobieto :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Nic się nie martw i tak cie koffom. A tak w ogóle to wygrałaś ty co na tym karaoke he?:evil_lol:
  10. Na reszcie te ślimtane foty! Klokowa to się chyba myć potem nie musiala. Demakijaż gratis! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/129/f05d79b70b44ffd4.jpg[/url]
  11. czuję się zignorowana :obrazic:
  12. [quote name='Medorowa'] No oć, oć:loveu: Już sie nie obrazaj:loveu:;)[/quote] No dobra:evil_lol: [quote name='Medorowa'] Ha ja juz gotowa do wyjścia i wiecie co:razz::razz::razz: Stanęłam przed lusterkiem, spojrzałam na siebie i JESTEM PIęKNA:B-fly:[/quote] Wiemy wiemy ale miej litość nad tymi niewinnymi ludzmi:evil_lol:
  13. Ło Bozie nie mam już słów zachwytu dla niej_ No pikna ci ona [URL]http://img136.imageshack.us/img136/3783/112lb6.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo...fotke widziałam :multi::multi: byłam na Naszej Klasie :razz::razz:..masz tam wiadomość ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wiem - ty też! :razz:
  15. O wyparaszam sobie- naćpany ale dostojny! :evil_lol:
  16. Łooooooo! My kcieli duże ale nie takie- chowaj bo MOD się wkurzy :evil_lol:
  17. No jeszcze tak nie było co by mnie z bolga wyrzucali :roll: Nie kcom mnie to se idem :obrazic:
  18. I proszę mi nie cyganić - odpisałam ja ci :razz:
  19. [quote name='Medorowa']Byłam tu wcześniej i co:obrazic: Znowu mnie zignorowano:obrazic: Za karę nie patrzyłam na te dwa śliczne zdjęcia:loveu::evil_lol:[/quote] No gdzieś ty znowu mi się zapodziała mordko ty moja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Rinuś'][I][B]jakiego żółwika?:cool1: [/B][/I][/quote]Nie pytaj! To straszne jest traume byś miała/ miał?
  21. [quote name='Rinuś'][I][B]Cieszę się :eviltong: nawet jak będą gilgotali w stopy piórkiem?:razz:[/B][/I][/quote] ba nawet jak mi będą żółwika robili - nie powiem - za nic:evil_lol:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mosz jeszcze tyn żur :razz::razz:boch nie zdążyła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] No pewnie że mam już podaje [IMG]http://www.bandyci.org/img/jem.gif[/IMG]. Z białą kiełbaską jest. Tylko ciiiiiiiiiiii nie mów że rozdaje bo się zlecą sępiki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Rinuś'][I][B]tak tak ciiii....tylko się nie wygadaj :evil_lol:[/B][/I][/quote] Milczę jak grób:ekmm: nic nie powiem choćby mnie torturą brali - normalnie nic! :evil_lol:
  24. Cośty jej zrobiła że ona taka zajechana :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/129/c1894aa15a0ba247m.jpg[/url]
  25. [quote name='Rybka_39']:loveu:A co masz stracic? :loveu:Boski Kronisław...taki pies z ADHD:evil_lol:[/quote] ADHD ma jak widać na zdjęciu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...