[quote name='BeaC']
[COLOR=DarkRed][B]widziałaś kiedy taką......................grubą małpę????[/B][/COLOR][/quote] Fcale nie gruba jest tylko okrągła :loveu:
[quote name='BeaC']
n[COLOR=DarkRed][B]ie wolno się nbaśmiewać z biednego chudziutkiego pieseczka, toz ona prawie:diabloti: jak charcik włoski jest:eviltong:[/B][/COLOR][/quote]Ależ ja się nie naśmiewam:evil_lol: Ale żeby mi tu pociskać kity że to charcik jest. Aż taka ślepa to nie jestem:roll::evil_lol: