-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo Magde to wogóle mało co widać ;) Masz jakieś sniadanko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Znikło mi się na chwile i ja juz po śniadanku ale za to obiadek robiem. Nie taki cacany jak u ciebie bo bigosik robiem i kapuchą wszedzie wali. Ale bedzie dobre.;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeeeeeee to ty jednak masz światecznie... :razz::razz: a mi sie przypomniało że kupiłam co nieco z dekoracji w ikei... i leży w kartonie :roll: bedzie jak znalazł na przyszły rok:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaka oszczedna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tylko nas 2 nie pochłonął świąteczny szał??? :crazyeye::shake: boże byłam dzisiaj w sklepie po 1 rzecz... masakra jakie oblężenia w sklepach... toż to pierdo.lca można dostać... nie miałam nawet gdzie palca wsadzić... wsadziłam do nosa :mdleje: chleb na zapisy, półki puste... o ludzie.. jakie szopy :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] No nie spokojnie jeszcze ja jezdem tylko zniknęłam na momencik bom moje dziecię do snu lulała. A potem spacerek, przygotować obiadek i JESTEM! Tez w sklepie po chleb 25 min stałam.:shake: Koszmar! P.S. Mamusia nie uczyła nie wsadzać paluchów do nosa:evil_lol:
-
Pikny stroik :loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/129/b10bd9349945852d.jpg[/url]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TYLKO.... KAŻDA Magda z Tych to taka..... :hmmmm: franca bezlitosna :diabloti: od tych oparów browarowych to sie tak w móżdżkach pieprzy :shake::shake:;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote]Eeeeeee nie wygladasz:lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ani tak nie godej ...one w Tychach się rodzą i rozłażą po świecie ....np do Złotejryji;) ....do Jebia :evil_lol::evil_lol:...ale one są ino mocne w pisaniu czy jak kto woli w gębie a tamwe środku to maja dobre serduszka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To tam w tych Tychach to taka wylęgarnia Madzióf o dobrych serduszkach jest?:evil_lol: Qurde a ja nie dość że nie Madzia to jeszcze nie rodzona w Tychach ino w Jaworznie:cool1:
-
[quote name='Helga&Ares']to po hiszpańsku ;)[/quote] No wiedziałam tylko tak mi sie powiedziało :roll:
-
Wiem że cię nie ma ale tak se przyszłam ............ z przyzwyczajenia :evil_lol:
-
To ja przyniosłam choinkę co by trochę świat wprowadzic :tree1:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Hejka Świateczna :tree1::x-mas: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa..... bo ona taka jest... naj naj naj... pierdu pierdu.. a jak poprosisz o coś to powie... do goździkowej idź :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zero współczucia.. bez serca jak każda Magda...i takie to ino w Tychach sie rodzą :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Buhahahahahaha! Tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo tu przyjdzie i usłyszy i jeszcze się obrazi :roll:. Nie bądź dla siebie taka surowa................ na pewno nie tylko w Tychach :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:roll:zabralaś moją z sopelkiem :razz: Apfelku :loveu:zrób mi jeszcze jedna bo mnie Klocusiowa podpila kaff :cool1:[/quote] A to ci Klocusiowa. A mówi że ją gardło boli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podano :kaffee_2: [IMG]http://www.bandyci.org/img/snieg.gif[/IMG] sopelek tyż zajechał :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zrób Ali nową kawe, bo ja sie dossałam do tej z sopelkiem :grins: gardło mnie boli.... gdzie ta od prochów :razz: HELL..........o!!! :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Helloł! :kaffee_2: kaffa dwa Gardło cie boli a sopelki mi tu zabierasz. a do Medorowej to nie ma co iść.................zara cię gdzieś odeśle taka pomocna jest:cool1: ta co miała niesć wszystko co najlepsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ale krzywda:evil_lol: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG025-1.jpg[/url] -
cześć Agentko! Widziałam białaska - cudny :loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek :multi::loveu::multi: Wpadłam na mrożoną kaff:grins: z sopelkiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:kaffee_2: Kaffa raz [IMG]http://www.bandyci.org/img/snieg.gif[/IMG] Sopelek raz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Effunia gdzie ty zniknęła. :roll::loveu:
-
Cześć Fugaski przyszłam przedświatecznie na jakiego piernika:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze żonkilko! wtawamy juz sobota 8.44 rano. Nie ma spania :diabloti::diabloti::diabloti: -
Przyszłam na tę kaff bo mi łeb pęka. Może od cisnienia nie mam pojęcia. Może twoja kaff mi pomoże. Medorowa odesłała mnie do Goździkowej. Pukałam ale mi nie otworzyła:cool1::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']A z tym to już do Goździkowej:evil_lol::evil_lol:[/quote] No przecież to ty masz nieść to co najlepsze :cool1:...............więc prochy chyba też masz:evil_lol: Od bólu głowy oczywiście :cool1:
-
[quote name='Medorowa']Dobra moi drodzy:loveu::loveu::loveu: Spindalam zakupić świątecznego chwasta :roll:[/quote] Ino fróć :roll:
-
Przyszlismy z rewizyta i świateccznymi życzeniami. [FONT=Arial Black][COLOR=Red]Wesołych, Radosnych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwa prezentów pod choinką i Szampańskiego Sylwka składają Monika z Krosiem i Rodzinką[/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]przyszłam odwiedzić Wassss:evil_lol: ale Kronosik jest ślicznyyyy:loveu: Bejbe go nie przejechało? :razz:[/B][/I][/quote] Przejechało i to nie raz dlatego taki trochę jamnikowany jest - hehehe:evil_lol: [quote name='Iza i Fidel'][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8286/kartkamh7.jpg[/IMG][/quote] Dziękujemy pięknie i idziemy z rewizytą:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja w biegu z doskoku [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_2.gif[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9137594&postcount=206"]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=206[/URL] :grins:[/CENTER] [/quote] Chyba z turlania :evil_lol:. Baardzo dziękujemy! [quote name='Fuga***']Dziekuję! śliczne, cudne, rozkoszne, słodkie, pyszne, kochane! Mocno przedświątecznie ściskamy!!![/quote] My też! I liczymy na świateczne fotki MOJEJ Fugusi:loveu::loveu::loveu: [quote name='Medorowa']Bosszzzz, jakie słoneczka:mdleje::mdleje::loveu: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/6595/tnobraz075gr1.jpg[/URL] Cze smutasie - uśmiech - wróciłam:B-fly:[/quote] :loveu:Od razu mi trochę lepiej. A na ból głowy coś masz?:cool1:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cze słońce! No my się już chyba nie spotakmy! Bo cię ciągle nie ma i nie ma :cool1: Przyde jutro złożyć ci życzenia świateczne a potem znikam na święta :placz:. Ale wróce - i przyde tu!:evil_lol: