Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Od razu widać że są w doma :diabloti:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]donosze wszem i wobec że.......... przetarg na schron właśnie wygrał dotychczasowy własciciel.... kwota na utrzymanie schronu- wypłaty dla 7 pracowników, wyżywienie, leczenie, remonty, ogrzewanie i inne koszta potrzebne do własciwego utrzymania psów, do poprawy ich bytu wycenił na ..... 57 tys..... :flaming: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dla wszystkich psiaków które zaznają pomocy grabarza [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.znicz-kam.pl/graphics/image2.png[/IMG][/CENTER] [/quote]Wyć się chce [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_cray2.gif[/IMG]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]to zaroz sie pakuja i jada ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Czekom! Żur ślonski na obiod zrobiłom! Bedzie co?:evil_lol:
  4. [quote name='bonita'] [B][I][COLOR=blue]Ja mogę być albo do południa, albo dopiero koło 21( jak mnie oczywiście dzieci na komp wpuszczą:mad:zobaczysz jak to jest jak Twoja córcia urośnie:loveu::evil_lol:)[/COLOR][/I][/B] [/quote] No i kaj żeś znowu polazła he!? Ty mnie nie strasz - chcesz powiedzieć że moje prawie nie istniejące życie towarzyskie zaniknie zupełnie? :-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. Przydze do mnie:roll:
  5. [quote name='zuzolandia']hanysy my som ze krfiii i kosci hihihihihihih[/quote] Ja! Some hanysy!:evil_lol:
  6. [quote name='zuzolandia']hiellooooooo a my momy ZAWSZE WODA!!! cho sie przeprowadz na halymba hihihh ciekawostki som u wos ...wody ni ma a doplacac trza no no ...... buzioleee[/quote] Nie trza na haleba przyj no do Jaworzno:evil_lol: Tyż mamy woda ile chceta :evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:no tak ucieszkalam i tym też ze musze zacząć sprzatac :roll: BERECZEK :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja się tak nie cieszkam jak mam sprzatać - ale nie wszyscy jestesmy tacy sami - NA SZCZęśCIE :evil_lol::evil_lol: bereczek :loveu: [quote name='caroolcia']dzien dober [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e025.gif[/IMG][/quote]Dober dober a u was?:razz: [quote name='bonita'][SIZE=6][COLOR=blue][B][I]G d z i e J e s t e ś:razz:[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [B][I][COLOR=#0000ff]Przyszłąm z kawą i ciastkami a tu cisza:shake:[/COLOR][/I][/B] [/quote] Jezdem Oć na tą kaff:loveu::loveu::loveu: [quote name='agbar']dzien dobry chwilowa sasiadko z Jaworzna:loveu:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Łooooooooo kogo moję piekne oczeta widzą. Powróciłaś do doma!:multi: Witaj!!!! :loveu:
  8. Ale zdjęcióf dużo!:crazyeye: Psa na choince wieszają - bandyty :evil_lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/129/e7af7396635d030f.jpg[/URL]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam -5 na gradusniku :razz::razz:....wywalilam TZta z Ozzym na siq :oops::oops:...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Brutalna kobita z ciebie żeby tak od razu na śnieg. Chyba bardzo nagrzeszył ten twój TZ ale Ozzy :roll: czymże zawinił:evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:to jest jedyna sprawa której nie da się zalatwic od :hmmmm: 20 lat :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Poślij tam chłopa niech się ładnie uśmiechnie do pani za biurkiem i zaraz się załatwi - mówię ci to sprawdzony numer:lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Uffff....dotarlam do Was ... DzIeŃ dObErEk :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No nareszcie chyba się tak ta wodą w kranie ucieszyłaś że o Bożym świecie zapomniałaś co? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Doberek :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....jeszcze nie ...ale już czuję zagrożenie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] U mnie sypie jak diabli i do tego mróz doopę tnie.:evil_lol: Nawet Krosiu tylko siknął i nazad do doma poszedł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooo...dla mnie radocha:diabloti: :evil_lol:...bo mieszkam na 4 pietrze i w weekendy oraz w okresie przedświatecznym ...cierpię na niemanie wody :angryy: cóż poradzę ze gawiedź sie tylko wtedy kąpie , sprzata....:angryy::angryy::angryy:czasem mnie to dobija ...po wigilii pomyję w czasie pasterki bo wtedy ZAWSZE leci :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja kiedyś mieszkałam na 7 piętrze i fakt miałam niskie ciśnienie czasem ale nie tak żeby wcale nie leciała. Weź to kobieto zgłoś administracji. W XXI wieku żeby wody nie było - ALTERNATYWY IV normalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. No na Boga dajcie jakiś znak bo się zaczynamy martwić :cool1:
  15. Dobereczek Fugusie :loveu:
  16. Dalej was nie widzę - chociaż wytężam wzrok jak mogę :crazyeye:
  17. Witam rankiem a caroolci nie ma - Gdzie jezdeś? :roll:
  18. apple

    Galeria LENKI

    Przyszłam z rana co by wam smutno nie było :razz:
  19. No ja nie wiem moja droga ale jakieś dziękuję chociaż za toą choinkę by się zdało :cool1::evil_lol: Ja się tak napracowałam przy jej ubieraniu [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/download.gif[/IMG] A tak w ogóle to czemu cię jeszcze nie ma :cool1: Oć Oć czekam na cię [IMG]http://www.bandyci.org/img/kawka.gif[/IMG]
  20. Bardzo tęsknię [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/cray.gif[/IMG]
  21. apple

    Ogoniaski

    Ale fajna doopka hi hi hi [URL]http://img99.imageshack.us/img99/1229/00000007tq8.th.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
  22. apple

    Ogoniaski

    [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Bu.. a na moją Boksillę to juz nikt nie popatrzy :(:(:(:(:( :evil_lol:[/COLOR][/quote] No jak nie jak tak! Cały czas patrzę normalnie nie śpie w nocy i tak patrze i patrze i patrze........
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...to nie wiesz ...lizane :razz:..cza lizać monitor jak sie je ogląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja przy tej to już prawie lizałam :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images31.fotosik.pl/82/71ccd87458ebcbae.jpg[/IMG][/quote] Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! Mniam...........................[IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/blum3.gif[/IMG] Rozumiem dlaczego lizałaś:evil_lol: ja też kcem takie pyffko! P.S. Jesssu jak u mnie śnieg pada- u was też!? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  24. Nadal jej nie ma???????????
×
×
  • Create New...