Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Cześć przyszłam oznajmić:multi::multi::multi:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] kto rano wstaje ....................................................... [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ten leje jak z cebra ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol: [LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]Bereczek [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25880/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/rev.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [/RIGHT] [/quote]Buhahahahhahaha.:lol::lol::lol: Cześć Alutka!:loveu::multi:
  3. Padły:loveu::loveu::loveu: [url]http://img401.imageshack.us/img401/7016/obraz141kg4.jpg[/url]
  4. [quote name='majoka']heloł jabłuszka:)))))))))))[/quote] hej Hej na reszcie się objawiliscie :multi::evil_lol:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Doberek :multi::loveu::multi:wcześnie wstawajnięta świąteczna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Cześć! Ja zawsze wczesnie wstaję . kto rano wstaje temu...... itd. :evil_lol: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Witanko w ten świąteczny poraneczek :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote]O jak miło! Juz mam dobry dzień :lol: [quote name='evaxon']witaneczko:multi::loveu:[/quote] Cześć Ewunia:multi: [quote name='caroolcia']wpadamy ze światecznymi życzeniami!!!!! buuuuziole!!!!:santagri: Buziole :calus: [/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam pozamiatać w zakurzonej i zapomnianej galeriiii ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No wiesz! Trochę się zakurzyła ale żeby tak od razu wszem i wobec opowiadać wszystkim :obrazic: Hahahaha :evil_lol: - a co to oddali ci kompka ?:cool3: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Szarlotko :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cze! [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]Ja tyż :evil_lol: [quote name='evaxon']witanko:multi:[/quote] No przeciez mówiłam cześć Ewunia :evil_lol:
  6. Tyśki Fróciły :multi::multi::multi: Ja latam -buhahahahaha :loveu::loveu::loveu: [url]http://img249.imageshack.us/img249/6440/cimg9944lu7.jpg[/url]
  7. Doberek :loveu::multi:
  8. apple

    Brutus i Salma ;)

    Dzień dobry! Gdzie wy po tych świętach się podziewacie ? :roll:
  9. Byłam - foty widzioałam - przyjde na jeszcze :evil_lol:
  10. Madzialeno! Wzywam cię! Gdzie ty! No oć oć zaśpiewaj na coś bo tak cicho tu u ciebie :razz:
  11. Effunia wpadamy po świetach zrzucić u was pare kilo:evil_lol:
  12. cze Żonkilkowa! Jak tam po świątecznym imprezkowaniu - żyjesz? :evil_lol:
  13. Cześć Bonitaka! Ale u was pieknie zimowo :loveu: - czekaj juz tam jade :evil_lol: Te zajęce poogladać [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i89265_PC230529a.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  14. Dzień Dobry Klocusie! Ale u was nowych foteczek - hoho! Melduję że poogladałam :evil_lol: Na wojnie ofiary musza być :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/131/626c44a500e7e52f.jpg[/url]
  15. Doberek :multi: Jak tam po świątecznej wyzerce u mnie pewno z 3 no dobra 4 kg więcej ale się nie ważę co by się nie dołować:roll:
  16. No to jestem po tych świetach - cieszysz się prawda :evil_lol::roll:
  17. Cześć Alu! Jezdem na kaff!:multi: Kurczak na święta :roll: [URL="http://images25.fotosik.pl/129/07a4b90318386454.jpg"]http://images25.fotosik.pl/129/07a4b90318386454.jpg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/URL]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: DzieńDoberek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Doberek Alusia! :multi: Byłam ja dzisiaj u was na kaffce ale chyba jeszcze spałaś :loveu: [quote name='natija']Wesolych i spokojnych swiat oraz duzo ciepla rodzinnego zyczymy...[/quote] Agentki bardzo dziekujemy i wam również wszystkiego Najlepszego życzymy:loveu: [quote name='teqquila'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9149451&postcount=224[/URL][/quote] Ślicznie dziekujemy! Nawzajem !:loveu: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No i pojechała:placz:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]pa, pa :loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]tu moje ćwiąteczne wypociny są:evil_lol:=>[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9150194&postcount=227[/URL][/COLOR][/I][/B][/quote] Wpadłam szybciuchno co by zobaczyć czyś o mnie nie zapomniała :evil_lol:. Dziękujemy za życzonka. Całuski :loveu: [quote name='Fuga***'][B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga [/COLOR][/B][/quote]Moje Fugaski Kochane! - Dziękujemy :loveu: [quote name='Medorowa']Buhahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Ja tam zostane przy swoim:B-fly: sentymentalna jezdem;):evil_lol: Życzenia:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9148010&postcount=217"]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=217[/URL][/quote] Nie sentymentalna ino uparta jak osieł :evil_lol:Dziękujemy za życzonka:loveu::loveu: [quote name='drzalka']Witamy się z rańca :lol:[/quote] Witamy z dobowym opóźnieniem:loveu:
  19. Cześć Bonitko wpadam na świąteczne ciacho - poczestujesz chyba zbłąkanego wędrowca co? :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Całuski Świateczne:loveu::loveu::loveu:
  20. Moja mała myszka :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img213.imageshack.us/img213/5893/obraz084nb8.jpg[/url] Całuski Fuguski:loveu::loveu::loveu:
  21. Mam chwileczkę dla siebie to wpadłam na ciacho świateczne - to sernik i makowiec i co tam jeszcze masz poprosze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Całuski świąteczne dla was :loveu::loveu::loveu:
  22. Czesć Klocusie przyszłam szybciutko powiedzieć Dzień Dobry.:loveu: Szybkiego i sprawnego remontu ci życzę - brrrrrrry remont:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. cześć Alu! Przyszłam na świateczna kaffkę, ale pewnie zabalowaiscie na pasterce i was nie ma :evil_lol:. Mam nadzieję że z mamą juz lepiej. Widziałam Ozziulkowe foteczki. Śliczny jest. Zwłaszcza ta sesja przy misce (rozjechał się trochę - coś ty mu do tego jedzonka dolała gorzałki?:evil_lol:) [url]http://images30.fotosik.pl/131/d01778c429e9bbc7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
  25. Cześć Kochani ja na szybkie witanko :multi: wpadam i znikam. Będe po świętach. Zamelduję się.:evil_lol: Życzę Wesołych Świąt i znikam. Pa!
×
×
  • Create New...