Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Cześć Ewunia!! :multi:Byłam , zdjęcia widziałam i muszę lecieć. Pa!:placz:
  2. apple

    Brutus i Salma ;)

    Runusie zmeczone po robocie? Zapewne więc wpadnę później. :razz: P.S. Nie wiem dlaczego wątpisz w moje szczere intencje :roll::evil_lol:
  3. Przyszłam złapać do was dobry nastrój na ten dzień.:multi:
  4. Zonkilowa przyszłam powybrzydzać do cię tak jak ty do mnie. Coś tu pusto nie ma fotek w tym FOTO Blogu! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  5. Wpadam na szybki Doberek! :multi: Napad bandzioróf na skład pomidoróf?:evil_lol: [url]http://img180.imageshack.us/img180/6425/fotogb5.jpg[/url]
  6. Byłam :multi: i muszę lecieć!
  7. A tak poza tym to bede później lecę teraz do fryzjera co by być piękną i w ogóle na Sylwestra ( co by się choć trochę do ideału zbliżyć! Medorowa?!:razz: Bój się!:evil_lol:) Całuski dla wszystkich! Jak wrócę to jeszcze coś wstawię bo coś tam wczoraj pstrykłam :lol:
  8. [quote name='Rybka_39']Śliczny:loveu::loveu::loveu:[/quote] Mnie to mówisz :razz: [quote name='caroolcia']piękniusie foteczki :loveu: piękniusia krufka :loveu: a ja o jedzenie bo dzisiaj o maślance w pracy i strasznie żaluje, że sałatki nie zabrałam :evil_lol:[/quote] O nie tylko nie jedzenie, nie nie, nie, nie, nie !!!! [quote name='majoka']dzień dobry!!!!!!![/quote]Dobry den:loveu::loveu::loveu: [quote name='Dzaga']Dobry wieczorek ;)[/quote] Dobry dobry wpadła do mojej córci jej chrzestna i nie moge do was na dogo :placz::placz::placz: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]śliczne fotki ale jakieś uszkane...tam zieleń a my mamy przecież zimę :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] co się czepiasz - patrz i podziwiaj a nie dyskutuj mi tu :evil_lol: [quote name='simbik']Ale od tych fotek wiosną zapachniało :cool3:.[/quote] No właśnie- prawidłowy odbiór mojego przekazu:eviltong:
  9. uper[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wróciwszy :multi: Mamcia coraz lepiej :multi::multi::multi:i nie musi iść do szpitala:multi::multi::multi: Teraz lecę jeść :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] To super że z mama lepiej. :multi::multi::multi::multi: Bedziesz miała w sylwestra spokojniejszą głowę. A Aprpos głowy lece do fryzjera będe jak mnie doprowadzą do stanu używalności:evil_lol: P.S. Doberek poza tym :multi::multi::multi:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja to sie martwie że trace na wadze z dnia na dzien... :roll: [/B][/COLOR][/FONT] QRDE!!!! :angryy::angryy::angryy: krawaciarz pieprzony turas zasrany... :angryy::angryy: [URL]http://pl.youtube.com/profile?user=duslerimesoykirim[/URL][/quote] Litości nie dołuj mnie proszę :placz::placz::placz: P.S. Doberek tak poza tym . Wpadam na moment i lecę zrobić porządek z moją rozczochraną:evil_lol:
  11. I Jeszcze taki staroć [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7226/tnobraz194zc7.jpg[/IMG]
  12. Ale zgrabne doopki :loveu: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG102.jpg[/url]
  13. Albo cos wam wstawię na szybko co byście nie płakały :evil_lol: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7766/tnobraz456gc3.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1579/tnobraz455za5.jpg[/IMG] Pasie się moja krówka mała [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7030/tnobraz156ra3.jpg[/IMG]
  14. [quote name='panienkabubu']Chyba właśnie próbuję odczytać Twoją wiadomość :lol: Ale muuuuuuuli :lol: apple - poczekaj do soboty, będzie więcej :lol:[/quote] To czekam :lol:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeeeeee... chyba nie grozi... przez świeta przytyłam 30 deko... bo ja dbam o linie:roll: papilarne :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Takim to dobrze a inni muszą się pilnować i od gęby odstawiać i pocić się na stepie i w ogóle :placz::placz::placz:
  16. [quote name='Rybka_39']Daj jakies fotki dzidziusia i Krosia:loveu:[/quote] dam wieczorkiem bo teraz mała tak marudzi że nic nie moge zrobić:cool1:
  17. [quote name='Medorowa']J.W.;) Jeszcze nawet z domu nie wyszłam:evil_lol:[/quote] To co godzine wczesniej piszesz że wychodzisz jak nie wychodzisz:cool1: W błęda mnie wprowadzasz i tyle. Cofam wybaczanie :evil_lol:. Idź już na te zakupy a nie mizdżyj sie przed lustrem tyle czasu juz ci nic nie pomoże takla piękna jesteś ze już bardziej nie można:B-fly:
  18. [quote name='Rybka_39']Co słychać?:razz:[/quote]A jakoś tak leci trochę ciężko bo brzuch pełny:evil_lol:
  19. Ladne stadko :loveu::loveu::loveu: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG086.jpg[/url]
  20. Nie balowałaś w święta to czemu? A kreacja na sywestra juz gotowa?
  21. [quote name='caroolcia']a cio takiego oznajmiasz :evil_lol: ????[/quote] No jak to co? Że: Cześć :evil_lol:
  22. Łaskawa wybacza! Pochwal się coś kupiła :evil_lol:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za późno :roll::roll: zeżarłam SAMA!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Żarłok! Zobaczysz za to łakomstwo to ci się odłoży no wiesz gdzie..... :diabloti::evil_lol:
  24. [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witaneczko :loveu:[/COLOR][/B][/quote] Helloołł! :loveu: [quote name='caroolcia']poświąteczne dzień dobry, cześć i czołem, kluchy z rosołem :evil_lol:[/quote] Cześć! Ale już nie mów o jedzeniu proszę :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...