Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No i w końcu Cię dopadłam:diabloti: jesteś wreszcie na dogo wtedy, kiedy ja[/COLOR][/I][/B]:multi: [B][I][COLOR=blue]Cieszkam że fotki Wam się podobują, bo dziś idę znowu focić:diabloti:, pogoda bowska więc zaraz wypadamy z chałpy:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] Jesteś! O Mamusiu nareszcie!!!:multi::multi::multi:
  2. [quote name='Medorowa']:roll::roll:Nie ma takiej opcji:B-fly: No poka sie w nowej fryzurce:cool3:[/quote] Lepiej nie bo przykro ci bedzie :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jedna pałeczka i tyle hałasu :cool1: medorowa dobrze godo.. poka sie we fryzurze... ocenimy :diabloti::diabloti: w końcu ruszyło dogo i se tu wdepłam... od południa cie miałam w planach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Cieszę się że troche czasu znalazłaś zaganiana Madziu:evil_lol: A fryzurki nie pokaże bo medorowa w deprechę wpadnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dopsz ze na dogo a nie w co innego:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Własnie Alu dopsze gadasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko Piękna :multi::multi::multi:...poka nev fryz:razz: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]masz kaff [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kaff mam , fryz tyz ale nie pokaże no może tylko kolor wam pokaże. Jak będziecie grzeczne:evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :multi::multi::multi:bo ja mam takie zdolne dziecka ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No tak mogłam się domyślić że maczalaś w tym palce. Tyś matką wszystykich artystów jak widzę:evil_lol:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no .....na bezsenność cierpią :razz::razz:... Doberek Szarloteczko :loveu::loveu::loveu:...kawa podana :kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć! Pije te kaff i idę uśpić moją małą maruderkę. Więc znów nie posiedze z rana na Dogo!:angryy: Ale co tam przyjde potem :lol:
  5. Cześć Kochana! Widzialam zdjęcia. Co jedno to piękniejsze :loveu: Ale to [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i91071_PC260681.JPG[/url] :mdleje::mdleje::mdleje: :loveu::loveu::loveu:
  6. Witanko :loveu::multi:
  7. Przyszłam obaczyć co tu słychać! :roll: Widzialam u Żonkilkowej rysunek Klocusia. :multi::loveu: Super wyszedł!:loveu:
  8. Bossszzz Ala ale u ciebie długo siedzą:mdleje: A tak w ogóle to dzieńdoberek :multi::loveu: Na kaffkę przyszłam :lol:
  9. Cześć Ewuchna! Przyszłam ci oznajmic że mamy piękny kolejny dzień :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak Klocuś :evil_lol: a no dzisiaj się nudziłam i miałam chęci coś namazać i nawet mi się podoba efekt końcowy :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cześć żonkilko! Piękny rysunek - ale zdolniacha z ciebie :evil_lol:
  11. ......i szykuje się do strzału na bramkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG005-2.jpg[/url]
  12. [quote name='Medorowa']Byłam, wróciłam, idę:grins::grins: :icon_roc::icon_roc::icon_roc:Ja jestem bezkonkurencyjna:B-fly: [/quote] Byłaś! Teraz ja jezdem naj! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_dance.gif[/IMG] Mój fryzjer czyni cuda :evil_lol: ładnie to tak z drogi zbaczać na piwo w środku dnia :cool1: - dobra przyznam się -zazdrość przeze mnie przemawia:evil_lol::roll:
  13. Halo tu mnie jeszcze dzisiaj nie było? Niemożliwe! To Dzień Dobry! :loveu:
  14. [quote name='Medorowa']Zbliżyć się do ideału, czyli do mnie:B-fly::B-fly::loveu: Cze:loveu:[/quote] No przeca mówię! Ale teraz to chyba musisz oddać pałeczkę - Mnie! :cool3: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja się wcale nie czepiałam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Nie fcale :evil_lol: [quote name='tygra']jaki zamyślony... [URL]http://img265.imageshack.us/img265/7226/tnobraz194zc7.jpg[/URL][/quote] Kontempluje sobie piękno przyrody:lol: [quote name='Helga&Ares'][URL]http://img338.imageshack.us/img338/7766/tnobraz456gc3.jpg[/URL] jaki zadowolony :loveu:[/quote] On zawsze jest zadowolony:evil_lol: [quote name='Medorowa']Choo i pokazuj się:grins::grins:[/quote] No jestem! Patrzaj [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_dance.gif[/IMG]
  15. [quote name='jonQuilla']:grin::grin: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mściwa maruda z Ciebie ;) :loveu: cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Zawsze do usług :evil_lol:
  16. apple

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'] [I][B]haha nie komentuję :evil_lol: [/B][/I] [/quote] Nie rozumiem :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='sota36']PYTASZ, GDZIE SA CI RODZICE? zARABIAJA NA TE CIUCHY, SIEDZA PO KOSMETYCZKACH I UDAJA METROSEKSUALNYCH ZAMIAST ZABRAC LEBKA I POKAZAC MU SWIAT, SPEDZIC Z NIM CZAS, ZAINTERESOWAC SOBA, UCZYC WRAZLIWISCI I SZACUNKU ! A TAK, CI RODZICE PAMIETAJA, TYLKO, ZE MAJA DZIECI, JAK LEBKOM LECI NA IMIE, NO I ZE TRZEBA DAC IM KIESZONKOWE, BY USPOKOIC SWOJE SUMIENIE.[/quote] No a myslisz że jak by im kto powiedział że maja takie dzieciaki jak maja to by ci uwierzyli :cool1:. jeszcze by cię zbesztali :roll:
  18. No Ewcia nic się nie chwalisz! [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]STO LAT![/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Red]:new-bday:[/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  19. A ta przepadła po tych świętach chyba albo się tak ożarła że nie może wstać z fotela :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  20. Hej Hej kochani gdzie wy?:multi:
  21. Byłam!:loveu:
  22. hejka Medorkowa! :multi: Przyszłam powiedzieć co byś się bała bo idę ci konkurencję robić. Idę do fryzjera i jak wrócę to się bój - będe taka ładna jak ty albo i ładniejsza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na pewno ładniejsza :loveu::evil_lol:
  23. Hej Dilaski!:multi:
  24. Przyszlam do cię bom się steskniła jak jasny pierun:evil_lol::loveu:
×
×
  • Create New...