Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Ja jestem zdruzgotana i zagubiona. Poza tym pewnie wyolbrzymiam, ale źle sie czuję teraz na Dogo......jestem tu od 2006 roku a nie wiem jak sie poruszać i gdzie wejśc............ehhhh. Chyba będę se siedziała w swoim kurniku tam przynajmniej wiem co gdzie mam....I kutwa nie mam emot!!!!
  2. [quote name='agbar']nie moge sie odnalezc....i nie podoba mi sie ten nowy design...ta biel mi oczy zabija....[/QUOTE] Mnie niby wsio działa ale nie wiem gdzie czego szukać....wszystko jest w innym miejscu, nie jest to zupełnie intuicyjnie przemyślane. A poza tym aby wejść z wątku do subskrypcji muszę rozwijać szybkie menu.......porażka!
  3. Alu!!! Co oni tu porobili...mnie się tu nie podoba...tu jest niefajnie, nie wiem gdzie co jest a do tego nie mam emot (płacz) Zrób coś....ja chcę z powrotem na dogo!!!!
  4. [COLOR=Green][B]Tobie też się tu nie podoba tak bardzo jak mnie? Dla mnie to katastrofa!!!![/B][/COLOR]
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]doszło do mordu świnki? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ano doszło.... Booszzz co to jest to nowe Dogo? Porażka jakaś.... nie widzę emot.....nawet nie mogę pokazać wkurwa!!!! Booszz co to jest...nie wiem gdzie co jest, jak się nazywa!!! Prawie wszystko po angielsku!!!! a na dodatek nowa grafika jest do bani, jest mdła, brzydka i przede wszystkim NIECZYTELNA!!! Czyj to pomysł???? Tragedia! Dogo się kończy....serio! Ide stad bo wkurwa mam GRRRRRRRRRRRRR!
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]oj ja też nie :shake: a weźcie takie zajście ...chłopiec po śniadanku narzeka na ból brzuszka ...pytam , a w domku cie bolał ...TAK , ale mama dała tabletki ...a może chcesz kupke ....teraz nie ale w domu miałem sraczke:diabloti:i żygałem w nocy :diabloti:... dziecko kłade na dywanie ide dzwonić w międzyczasie dziecie za żyguje pół sali a mama przez telefon wmawia że troszke sie źle czuł , ale ona myślała że zmyśla bo ona aktualnie pojechała na zakupy i nie ma jej ani w domu ani w pracy :diabloti: uwierzcie to nie są przypadki odosobnione :shake:[/FONT][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz jakbym chwyciła za wszarz to normalnie łeb bym urwała przy samej doopie:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='dbsst']Piłeczko :evil_lol: piło łańcuchowa chyba :evil_lol: zaraz zbieram się na pocztę - będzie cuuuuuuuuuuuudownie :mad:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przesadzasz...;) I jak było w stempelkowni:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Century Gothic]Booszzzz....nie chciała bym go czyścić:roll::evil_lol: http://i36.tinypic.com/vryquh.jpg Hej Jolu:loveu:[/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]...no to teraz sobie wyobraźcie jakie słowne dysputy słysze jak przy odbiorze zarządzam dla dziecka na dzień nastepny wizyte u lekarza , bo dziecko ewidentnie chore i nie chce aby zaraził inne dzieci i mnie :mad:... i najczęściej słysze jeszcze teksty typu...on tylko troche kaszlał , albo ..miał mały katarek ...a z nosa leci ślizgawica :angryy:...poza tym nie raz wzywałam rodzica po 2-3 godzinnym pobycie dziecka w przedszkolu gdzie okazuje sie ze takowe ma gorączkę .... a w rozmowie z dzieckiem okazuje sie że dostało rano tableteczke bądź syropek , żeby zbić nocną gorączkę :mad:[/FONT][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Rodzice bywają nieodpowiedzialni,- na prawdę.!:mad:Mnie ten temat wkurza jak diabli. Dlaczego moje dziecko ma chorować ( ja staję na głowie co by było zdrowe:angryy:) bo jakas mamusia nie ma czasu iść z dzieckiem do lekarza:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć roznegliżowana Piłeczko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='sota36']Jesu, zabijalas swinke????[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie ja.....świagier mojego tescia:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ ona się zmienia....co przyjdę to inna:loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/568/0842a6aa8d15d451.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]WYPŁOSZka:diabloti: [url]http://i37.tinypic.com/sbsyo9.jpg[/url] Witaj Słoneczko z Halymby:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='dbsst']czesc kobieto z sokiem bez % :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć nie mogąca procentów:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]zuzolandia [I][B]Doberek :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]a ja sem zamowilam silikonowe majtasy i sie juz nie bede dołowac z powodu plaskodoopia :multi::multi:[/B][/I] [B][I]KCM :lol:[/I][/B][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Pooooka:razz: JCTK:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]zuzolandia [I][B]A Japkowa gdzie?????[/B][/I] [I][B]a wiesz dokonałam odkrycia ...najlepsza[/B][/I] [I][B] na schudniecie jest ...[/B][/I] [I][B]grypa żołądkowa :multi:[/B][/I] [I][B]:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ja byłam na świniobiciu:p No ładnie mi życzysz....ładnie:shake:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]Yana poniedziałkowe witanko ;-)[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Yanusia:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]co to już nawet człowiekowi nie wolno się zawstydzić? :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Można, ale zeby tak byle czym:niewiem:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Pierożka chcialaś ...:hmmmm: miałam z grzybami ..pyszoteria , dostałam wczoraj od mamy Tengusi :multi::loveu:....dżisys ale sie najadłam :oops:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I ty przeciwko mnie:placz:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bo się zawstydziłam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A czym?:crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='Maga100'] [B][FONT=Century Gothic]tu się absolutnie nie zgadzam. Sudokrem bardzo, ale to bardzo wysusza skórę i nie powinno się go stosować notorycznie. Odradzali mi go i pediatra i położne w szpitalu. I nawet na kremie jest napisane, żeby smarować CIENKO. [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic]Grubo smarować owszem, ale specjalną maścią na odparzenia, robioną na zamówienie w aptece. [/FONT][/B] [/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja u Ali stosuje sudokrem od 3 miesiąca życia do teraz i zapewniam, ze nie ma przesuszonej skóry....z resztą nigdy nie stosowałam oliwek ani balsamów a jedynie kąpałam w oilatum i jakoś się nie przesuszyła. Z resztą nie ma sie co spierać bo każdy ma inne zdanie na ten temat ponieważ każdy ma inne dziecko. Jednemu to pasuje innemu nie. Np. zachwalano tu linomag u mnie np zupelnie się nie sprawdził a jedynie pogorszał sprawę....[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial]z ciekawości poszukałam i poczytałam o tym sudo.... [/FONT]...zalecają we wskazaniach żeby stosować CIENKĄ warstwe kremu [/COLOR][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Alu ja wiem jak zalecają ale u mojej Ali cienka warstwa się nie sprawdziła. Ja nikomu nie nakazuje robić tak jak ja...każdy robi jak uważa. Ja jednak myśle, że każde dziecko jest inne i ma inna skóre.....Ala miała bardzo wrażliwą i niewielka ilość jakiegokolwiek kremu w ogóle się nie sprawdzała, zaraz była cała odparzona i momentalnie robiły jej się rany. Pomyślałam więc że nałożę więcej kremu aby lepiej chronił i mozecie wierzyć lub nie ale pomogło rewelacyjnie- problemy zupełnie się skończyły a skutków ubocznych z tego żadnych nie ma. Nie mówię, że Magda ma tak robić...sama zdecyduje. Moje zdanie jest taki, ze zawsze można spróbować, z resztą przy dziecku trzeba próbować różnych rzeczy bo to co pomaga jednemu drugiemu nie pomoze wcale. Chcę tylko powiedzieć, ze to jest tak jak z np. tabletką na ból głowy. jednemu pomoże jeden Apap a inny musi połknąć dwie aby widzieć efekty...... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red]rozsmarować i wetrzeć , nie zostawiać warstwy kremu na skórze [/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tylko jak to wtedy chroni bo nie kumam:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Z resztą nie ma co się sprzeczać, kazdy robi jak chce....ja piszę tylko jak ja robiłam i u mnie od tej pory problem odparzeń się skończył a skutków ubocznych żadnych nie odnotowałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red]chyba ma bo wszędzie piszą o myciu wodą , o zrezygnowaniu z chustek ...a miało być tak pięknie no i sudokremem powinno smarować się oszczędnie [/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wiesz Alu można się spierać co znaczy oszczędnie. Ja z mojego przypadku wiem, ze są dzieci które mają bardzo wrażliwa skórę na mocz tak jak moja Ala i problemy się skończyły jak tylko zaczęłam grubiej smarować.....to chyba coś znaczy? Poza tym ja nie mówię o tym żeby za jednym zamachem wysmarować 1/3 opakowania tylko żeby posmarować tak aby miejsaca narażone na kantakt z moczem były dobrze zabezpieczone....[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Medorowa']Sie dopiero ucze:obrazic::cool1: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No dobra, dobra...i tak goopiutka umrzesz :evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] Eeee tam, pierdziule taką męczarnie:roll: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]wcale nie takie jak sie może wydawać....na prawde najadam się do syta...najbardziej brakuje mi słodyczy i przekąsek;)[/B][/COLOR][/FONT] To co, chcesz pierożka:cool3:..................:errrr:[/QUOTE]:icon_roc::icon_roc::icon_roc:
  22. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hop hooop....jest tu kto?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='zuzolandia']Foty bys wciepla :eviltong:[FONT=Century Gothic]Ale się rozpanoszyłaś:evil_lol:[/FONT]
  24. [quote name='zuzolandia'] [I][B]nie roznosze ..nie lubie sie dzielic :diabloti::diabloti:[/B][/I] .[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pierwszy raz w zyciu popieram samolubstwo :roll: No i wylądowali:evil_lol: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACI76.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...