-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='dbsst']właśnie zrobiłam prezent TZowi ma mi powiesić ten obraz na mikołaja [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/838/47/29/838472933[/IMG][/QUOTE]Buhahahahaha...ucieszy się chłopak:evil_lol:
-
[quote name='clockwork']:crazyeye::crazyeye::mdleje: tyś je naprawde perfekcyjna pani domu :multi::multi: [COLOR=Green]:roflt::roflt::roflt: no to pojechałaś[/COLOR] noooo... jeszcze coś.......... jak zgrubnąć :cool1: [COLOR=Green]zamienić się ze mną metabolizmem:evil_lol:[/COLOR] i jak pozbyć sie tej zasranej mikołajkowej reklamy na dogo... która sie wyświetla na pół strony i trza czekać na samozgaszenie :angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]Nie wiem....sama główkuję.....i wqurwiam się:angryy:
-
[quote name='agbar']Zaciskam..... Albo 13go albo po nowym roku...Na swieta i miedzy swietami nie mam czasu:D A kiedy sie wybierasz?;) Po wizycie dzisiejszej wiemy,ze Okruch wazy ok 2800,glowcia wstawiona w kanal,wyniki super krwi i moczu i posiewu.Torbe kazano spakowac..B mnie pogonil w chalupie i sie spakowalam...Malego tez na wyjscie,B. oszalal i zamontowal fotelik juz w aucie....Tera siedze,obzeram sie mandarynkami i...czekamy....na dr.Housa hehehehe:P I na maluszka.....:)[/QUOTE]Wow....to jak mały wstawiony to już lada chwilą.....SUPER...ale sie cieszę:multi:
-
[quote name='dbsst']tak pod warunkiem, że podgrzejesz lodówkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jutro wymyje tak piekarnik :cool1: no chyba, że w nocy nie będę miała co robić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Piekarnik najlepiej myje się albo solą kuchenną (TAK!) albo płynem do czyszczenia grilli marki Carrefour:evil_lol: A lodówkę.....:razz: Aby idealnie umyć lodówkę i pozbyć się z niej niemiłych zapachów należy: łyżeczkę sody oczyszczonej rozpuścić w 300 ml ciepłej wody. Następnie czyścimy tym roztworem lodówkę. jeszcze coś?:cool3:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qp więcej i zapraszam do mnie :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] japkowa... czy ten patent też działa przy myciu.... lodówki???? :roll::roll: bo musze umyś a wolałabym żeby też sama sie umyła... ja ja na koniec szmatką ciach ... CIACH :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:roll:[/QUOTE]yyyyyy ......możesz spróbować:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']przetestowałam FAKTYCZNIE REWELACJA :cool1: mikrofalówka dzięki JABŁKOWEJ czysta :cool3::loveu:[/QUOTE]:p:p:p:p:p:p
-
[quote name='dbsst']czy masz jakies jeszcze patenty perfekcyjnej pani domu :cool3:[/QUOTE]Całe mnóstwo.....:evil_lol: Witaj:loveu:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]nooo eeeeee mnie sie uloło :oops::oops::oops: :diabloti::diabloti::diabloti: dziendoberek ...a to na rozruch :cool3: [/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/x4lldj.jpg[/IMG][/QUOTE] No masz........ i co ja mam teraz z Tobą zrobić?:diabloti: O danke kochana:loveu:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Powinnam się wystraszyć?:cool3::evil_lol: [url]http://i48.tinypic.com/2z6cw9x.jpg[/url] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='zuzolandia'][B][I]Cholira teorie spiskowe sie szerzą fujjjjjjjjjjjjjjjjj [/I][/B][/QUOTE]Ty mnie tu oczófff nie mydlij:diabloti: -
[quote name='zuzolandia'] ..[B][I].no przyłaz kozetka czeko i cieple futerka do tulenia tysz [/I][/B]:eviltong: [/QUOTE] A nie zedrzesz ze mnie...bo wiesz ja ostatnio niedomgam finansowo:roll:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Spiski wyczuwam moim czujnym nosem:razz: -
Ojjjjjjj ja też się chcę przytulić:placz: [url]http://i48.tinypic.com/sdmzc3.jpg[/url] Witaj:loveu:....kaj ta kozetka he?:razz:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]nie coś tylko ktoś hihihiih witej koffanoooooooooooooooooooo ;-) [/I][/B][/QUOTE]Ktttooooo? kto jest taka Ćwinia?:evil_lol: witaj Słonko Halemby:loveu::loveu::loveu:
-
kwiaty później:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='dbsst']okna wymyte mop na parę zamówiony hahahhahahaha kuchnia wysprzatana pomyte szafki o mikrofalówka została do wymycia :/[/QUOTE]Wiesz jaki jest świetny sposób na mycie mikrofali?:cool3: wsadzasz miske z wodą w którą wkrawasz plasterki cytryny i włączasz mikrofale na kilka minut żeby woda zawrzała i zaczęła parować....i tak trzymasz przez chwilę. Potem wyjmujesz miseczke i lekko przecierasz ściereczką- CYCUŚ GLANCUŚ:razz: Witaj Kobieto z kręćkiem:loveu:
-
Przyszłam w celach psychoanalitycznych związanych z moją niezrównoważona osobą....
-
[quote name='dbsst'] czyli, że wszystkie dogowariatki są ciach :evil_lol:[/QUOTE] Czuję się dyskryminowana:roll:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
ja też chcę buzi, ja też! -
Może to i lepiej z tym ciach ciach.....przynajmniej Ci granat doopy nie rozerwie:evil_lol: A tak na poważnie to co, już nie ma szans, żeby się Jasiek obrócił?:roll:
-
[quote name='agbar']HA!Witaj ptaszku:-) Ja to Ci powiem sil brak,bo sapie i dysze i zdycham ale......nawet panele sufitowe umylam dzis:mdleje: porabalo mnie na maksa,ale jak na nie spojrzalam....MUSIALAM,no MUSIALAM....tesciowa mi szmate wyrywala z reki,to jej powiedzialam ze moze se okna umyc....Se umyla...jakby kto pytal..tylko troche ramy popoprawialam.....Teraz gotuje zupe,pieke murzynka i robie farsz do pierogow....piore posciel co to ja zmienilam dzis....niech mnie ktos powstrzyma...a nogi mam jak balerony..takie spuchniete....Jest cudnie hihihi:-)Plan na jutro-lazienka od gory do dolu asasasasa :D[/QUOTE]Te brzuchy Wam chyba móSki uciskają:evil_lol: SZAAAALONE:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']znowu widzę widmo bezsennych nocy 1. siedziałam na kompie 2. sprzątałam mieszkanie. TZ dzis nie wierzył w jakim stanie zastał kible x 2. Wymyłam sciany, walczyłam z kamieniem, pomyłam drzwi, wymyłam częś c okien, pieprzone żaluzje z bambusa (częsc zostawiłam sobie na dziś) zamówiłam lampy na allegro, Mam zakwasy jestem zmęczona na maksa drugi dzien z rzędu nie robię w ciągu dnia tego co powinnam czyli spraw związanych z przychodnią BO NIE JESTEM W STANIE SIĘ SKUPIĆ RUSZYĆ jakis dramat. Mam zakwasy od trzymania papieru w ręku i tarcia tego co napotkałam :shake: pieprzone wice gniazda myślałam, że rozstawienie łózeczka wszystko załatwia a nie walka z kamieniem :shake:[/QUOTE] A cos ty się goopia "Perfekcyjnej Pani domu" naogladała? :-o:evil_lol:Olej...odpoczywaj! Potem nie bedzie kiedy odpoczywać! a sprzątać jeszcze zdążysz, jak se urodzisz:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']czemu mnie nie dziwi, że zdjęc brak hahahaha[/QUOTE]Boooszzz....wróżka czy co?:evil_lol: [quote name='teqquila']Siemanko Dzapkowa :) tom znow ja:P dawaj jakies fotasy:P[/QUOTE]Nie mam....musze dopiero zrobić:roll:
-
Berek......co tam u Was:cool3: Oczywiście poza fatalna nocą bo ja tez mam takową za sobą:roll:
-
Boooszzz....zaraz Ci tu konkurs ogłoszą kiedy masz urodzić:evil_lol: