Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='zuzolandia'][I][B]siemanko :loveu:[/B][/I] [I][B]u mnie w aptece cosik koło 17.90zeta [/B][/I][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O matko, to drogi:roll: Ale co tam....kupie se a rachunek wyslę do Cię:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Piękne:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/123/100a9e86af0faa31.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='zuzolandia'] [I][B]...choliraaa.....a wiesz ze nie wiem??? mus sprawdzic w ksiunzce :evil_lol:[/B][/I] [/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ci mówię, że chyba zapomniałaś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='zuzolandia'][I][B]zara Ci napisze idem do lodówki :cool3: sprawdzic [/B][/I] [IMG]http://i37.tinypic.com/11c5pvo.jpg[/IMG] tak un wyglundo to jest 100% sok zurawinowy[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uuuuu nie znam.....a ile kosztuje?:cool3: Witaj Justyś:loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='zuzolandia'][I][B]pstrąg soute z nadzieniem pieczarkowym ..ryż i surówka z sałaty lodowej pomodorków brokułów i pietruszki w sosie vinegret :eviltong:[/B][/I][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaśliniłam podłogę:roll: Ona jest wściekla...czy ty aby nie zapomniałaś jej zaszczepić?:roll: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALA91.jpg[/url] [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACA7.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dbsst']tak wiedziałam, że mogę na ciebie liczyć :mad::shake::evil_lol: [/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ:diabloti: miałas jakieś wątpliwości?:evil_lol: Witaj Kangurzyco:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='zuzolandia'] ....[I][B]nooo wlasnie to sobie uswiadomiłam ..to nie byłaby uczciwa walka :diabloti:[/B][/I] [/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie była by, nie była:evil_lol: Co masz na obiad?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='zuzolandia'][I][B]no bo to jak takie siemie lniane hihihi lub śpiki :diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]a sok zurawinowy dodatkowo wzmacnia odpornosc i oczyszcza drogi moczowe :eviltong: ja se pije sam sok tzn daje go do herbaty lub wody mineralnej bo preparat na odchudzanie jeszcze nie dla mnie :cool3:[/B][/I] [B][I]buziolki :loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A to to nie jest sok tylko syrop z żurawiny tak? Z jakiej firmy on jest?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='zuzolandia'][I][B]dla zniwelowania ohudnego smaku mozesz se kupic sok żurawinowy tez w aptece :cool3: ...sprobowalam tego u Kasi w lasnie z tym i było do przełkniecia :eviltong:[/B][/I] [B][I]3 razy dziennie PRZED posiłkiem ![/I][/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sok żurawinowy powiadasz? Bo wiesz to nawet nie chodzi o smak ale o konsystencję....normalnie to jak gluty mi gardle zawisa....blleeee jak se przypomnę to mnie cofa:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='zuzolandia'] [I][B]sie czepia moich fot :mad: ja to przynajmniej daje od czasu do czasu jakowes a TY??? fffcaleeeee :eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]chooo na gołe kloty :diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]KCM :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale z Ciebie wypominaczka nooo:roll: Buhahahahaha:roflt: Na gołe klaty powiadasz? Hmmm nie wiem czy byś to przeżyła:diabloti: JCTKM:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='agbar']Dobra,madre glowy ...odstawilam psa od piersi.Zabawy sa tylko na dworze,mizianie kiedy MY damy znak a nie kiedy on chce,ograniczylam tez spacery do dwoch bo nie wiem jak to na poczatku bedzie.Po psie widac ze na poczatku to nie rozumial o co chodzi i dreptal i miauczal i prosil o zwrocenie uwagi...chyba w koncu zwatpil.Uspokoil sie i jakby pogodzil ze swym marnym losem...Niestety do psow startuje nadal...chyba juz tego niezmienimy..Chyba ze zmienimy psa na lepszy model:diabloti:ALE...Ale...od jakichs dwoch tygodni pies oszalal...Nie daje mi spokoju,lazi za mna nawet do kibelka-czego nie robil i co mnie najbardziej wpienia-wlazi na lozko w sypialni gdzie do tej pory nigdy ale to nigdy nie wchodzil....Co najlepsze tylko na moja strone sie pakuje.Wlazi tez na sofe-tam gdzie ja najczesciej siedze..Dre sie bo nie ukrywam,ze zmienianie poscieli po zabloconym psie 3 razy w tygodniu to ponad moje sily,sofa wyglada jakby stado dzikich koni po niej przelecialo i juz tez nie mam sily jej czyscic.Pies do tej pory mial wstep na sofe tylko na wyrazne zaproszenie-nie ladowal sie sam na nia....Czy on mnie chce zdominowac???:diabloti::diabloti::diabloti:Czy mam mu zaczac wyzerac z miski?:diabloti:Czy pies w sensie plci ma instykt tacierzynski i chce adoptowac szczeniaka ktorego nosze w brzuchu?Czy mam sie zaczac bac,ze mnie w nocy zagryzie?Dlaczego on sie tak zachowuje...?Czy moze jednak psy maja ludzkie uczucia i on jest po prostu zazdrosny i rozzalony? A tak powaznie?..czy on sie nagle''obudzil'' ze cos nie teges i probuje po prostu zwrocic uwage na siebie??[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Szanowna Pani!:evil_lol: W odpowiedzi na Pani zapytanie przedstawiam swój punkt widzenia w tej sprawie. Zaznaczam iż jest on jak najbardziej mój prywatny i jak najbardziej subiektywny:evil_lol: Hmmm moim zdaniem brak mu uwagi z twojej strony i dlatego stara sie być stale przy tobie, lub tam gdzie czuje twój zapach....instynkt tacierzyński? Hmmm nie wiem czy coś takiego jest ale wiem na pewno, że Kronos jak ja byłam w ciąży to też sie do mnie lepił jak przeżuta guma:roll: czego wcześniej nie robił na taką skalę.....mówcie co chcecie, ale ja myślę że one wyczuwają odmienny stan i czują się w obowiązku nami opiekować. A to że Diler postanowił opiekowac się tobą nawet w wucecie świadczy tylko i wyłącznie o jego wielkim serduchu:diabloti: A co do zmiany pościeli 3 razy w tygodniu to pytam po co? Ja bym po spacerze łapy umyła i tyle:diabloti::evil_lol: Pozdrawiam Japkowa:loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='dbsst'] to ma stopy jak pletwy hahaha a ile ma kosć udowa?? ja mam nadzieję, że Jaśko Grubaśko wyjdzie z tamtąd maks 3.400kg bo inaczej ja go nie rodzę. Gadałam z taką dziewczyną i ona mówiła ze w 34tc jej syn ważył 2.700!!!!! dziś się urodził i ważył 3.200kg ponoć niektóre tak mają, że przybierają na maksa a potem stopują Szczerze liczę na to bo inaczej :shake: 5kg jak Tatuś :shake::placz::placz::placz: moja mała szanowna i seksowna :placz:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]He he he....może jednak jest sprawiedliwość na tym świecie:diabloti: Zartowałam.......3,500 wystarczy;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ta fota już lepsza:loveu: [url]http://i38.tinypic.com/szx00g.jpg[/url] Witaj..idziesz na boksy:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='zuzolandia'][I][B]to zryj ispagul wtedy i kartofle z zołzom bydziesz mogla se jeśc :diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]wiem ze Kasiula jadła WSZYSTKO a schudła ..:diabloti: [/B][/I] [B][I]co Ci szkodzi spróbowac .co Cie niy zabije to Cie wzmocni :evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [B][I]buziolee koffano odchudzaczko :loveu:[/I][/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kupiłam....zre.......ohydne to to:roll: Ale zre.......:roll: Witaj Inuś:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ulala...bedzie co pchać:diabloti::evil_lol: Ale fajnie że wszystko ok....odpoczywajcie;)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Iza i Avanti']Kicia! Ziemniaki, jako takie, nie mają w sobie nic tuczącego. Zabijają to wszystkie dodatki typu sosy, masełka, itd... Cześć Kochana :loveu:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mów mi jeszcze....ino ja te ziemniaczki to właśnie z sosem lubię:cool1: :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://img248.imageshack.us/img248/9295/dsc02723h.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No chyba sie zacięła w tej pozycji....nie ładnie nas tak porzucać na pastwę losu[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale zoba jakie miałaś urozmaicenie :diabloti: a co do odchudzania to nie ma chyba innego sposobu jak mniejjedzenie i zero słodyczy[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]I dużo ruchu.....tylko ze ja uwielbiam świńskie jedzenie (pizze, hamburgety, w ogóle fast foody) A do tego kluchy, pierogi i ziemniaki....uwielbiam...to jest moja zmora:placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [quote name='Medorowa']A propos, co to za diety:razz::razz::razz: Bo ja też mam zamiar na "jakąś" przejść:siara:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dieta niełączenia połączona z dietą niskokaloryczną;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no ba :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co ja bym bez Ciebie poczęła:loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]kochana... no popsulim tą dietę :roll: schudliśmy sporo.... ale potem znów nie było czasu.. nie stosowaliśmy się do zaleceń po diecie.... przed ślubem jeszcze się pilnowaliśmy, ale po... była podroż poślubna, a tam taaaakie dobre jedzonko było.... i mi strasznie przybyło znowu :placz: poza tym... tamta dieta była ok, ale... z uwagi na zdrowotne problemy Mariusza trzeba pozmieniać, więc wybraliśmy się do dietetyka - pani doktor do czwartku ma nam przygotować specjalny jadłospis - wstępnie brzmi lepiej, niż ta dieta, co ją stosowaliśmy rok temu... zobaczymy, co będzie... [/COLOR][/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No właśnie to jest najgorsze.....schudniesz a potem waracasz do starych nawyków. ja tez to przeszłam.....schudlam 15 kg a potem przybrałam drugie tyle:-([/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjj nie wyglada na wypoczetą:shake: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000022.JPG[/url] Madzia:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co kupujesz jeszcze?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Smutny Klocuś:shake: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000026.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...