Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]mówi sie: zesrała sie bida i płacze ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]Tak jest psze Pani:p [quote name='teqquila']siemano Jablkowa :)[/QUOTE] Ty jeszcze żyjesz?:crazyeye:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja spostrzegłam , że Dominiczka zaśmiewa się na głos jak widzi prosiaczka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Oooo nastepna fanka Kupatka (czyt. Kubusia Puchatka jak to mawia moja Alicja) rośnie:evil_lol: I jak tam Klocusiowa:loveu:
  3. [quote name='dbsst'] po pierwsze primo dziękuje po drugie primo: jak ona mogła się wytarzać :diabloti: po trzecie primo: zapraszam całować na żywo śmierdziela :evil_lol: [/QUOTE]A nie ma za co:p No jak to jak mogła:roll: NORMALNIE:diabloti: OOOOo! Ja chcę, ja chcę:multi: Kiedy:cool3:
  4. [quote name='agbar'] Dzis bylam na wizycie.Wielki brzuch sie obnizyl,zawartosc brzucha zostala popukana w lepek przez pania dochtorowa hihi,zostala zwazona i wynik prosze panstwa to cale 2400 zywej wagi,dlugosc 46 cm mniej wiecej. Pani dochtorowa przepowiednia rzucila,ze na swieta bedzie nas wiecej...no zobaczymy.... A potem se pojechalismy do sklepu z panem mezem i kupilismy dziecku nienarodzonemu pare rzeczy....Nie pytajcie po co?hehehe[/QUOTE] Ale by Was gwiazdka rozpieściła ;-0
  5. ja też.....coś się zesrało ;-/
  6. Nie spapugowałam ino miałam takie spostrzeżenie a nie spostrzegłam, że ty miałas takie samo ;-P
  7. Prawdziwy drapieznik:evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/580/6f7110f31a722a8d.jpg[/url]
  8. [quote name='dbsst']obiecanki macanki a głupiemu staje :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a ty tylko o staniu:diabloti:
  9. Po pierwsze primo: Gratuluję dotrwania do 35 tC! Juz niedługo sie rozpakujesz:evil_lol: Po drugie primo: JAK MOGŁAŚ:mad::angryy: [url]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0559ps.jpg[/url] Po trzecie primo:To ja całuję te mordę krzywoustą:loveu:
  10. [quote name='dbsst']muła - co najwyżej wielka kobieto ale ja sama dobroć więc gdzie pstryki :D[/QUOTE]Nie mam na to oststnio czasu...w domu w ogóle kompa nie włączam a na pracowym nie mam fotów. Musita poczekać aż bede miała wolne przed świętami to wstawię:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ależ gdzież tam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] Nie noooo wcale:roll: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]kto Cię Jabłuszko zatruł :hmmmm: czyżby zła czarownica z baśni o śpiącej królewnie i krasnalkach ??:cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]No właśnie nie wiem, ale to musiała być jakaś zawistna dzioucha:mad:
  11. [quote name='zuzolandia'][B][I]yhy...:cool3: no ale przydałaby sie wienkszo :eviltong: chooo utulkam Cie łobesrołku kochany :loveu:[/I][/B]:loveu:[/QUOTE]Eee tam większo była by za wielko!:shake: Tak, tak, utulkaj...MOCNO!:p
  12. [quote name='dbsst']nie ja ludzie ze zadają takie pytania :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witaj kobieto od miliona zdjęć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ty zła kobieto:diabloti:
  13. [quote name='zuzolandia']............24 godziny na doba???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B][/QUOTE] Nooooo zatruta byłam:-( A ja nie mówiłam o płaskodupiu ino o tym, że masz taką zgrabną i małą:p
  14. Aaaa tam Iryskowa.......co ona tam wie....chyba tylko jak oczko wodne wykopać....:cool1: Łał.....ale fajna!:loveu: ja tak ładnie w paszporcie nie wychodzę:shake: [url]http://images8.fotosik.pl/137/2d963c7a241b0103.jpg[/url]
  15. Boooszzz....u Was nie ma takie opcji, żeby nic się nie działo?:roll: Cieszę się, że z B wszystko dobrze.....chyba musi zacząć bardziej uważać za kółkiem:shake: Całuski dla Waszej rodzinki:loveu:
  16. Mogę się karnąć?:diabloti:
  17. [quote name='dbsst']muszę zgrać zdjęcia i w ogóle :evil_lol: :icon_roc::icon_roc::icon_roc: a bo ty nie patrzałas :shake::evil_lol:[/QUOTE]a gdzie miałam patrzyć:roll:
  18. Nie straszę ino głośno myślę;) a tak w ogóle to aga...daj znaka:razz:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]:multi:[COLOR=Red]:multi::multi:wózeczek jest ĆLICZNY :loveu:...wiem bo widziałam ;)[/COLOR][/B][/FONT][/QUOTE] A ja nie:obrazic::obrazic::obrazic:
  20. Skoro bola to czy aby na pewno to są przepowiadające?:roll: a tak poza tym to wytrzymasz ;)....jeszcze troszkę, a potem jak urodzisz to Ci bedzie tak dziwnie pusto w środku.....ja po porodzie ciągle sie za barzuch łapałam bo brakowało mi ruchów dziecka:loveu: A jeść trzeba......:mad:
  21. A ja mojego ostatnio wysłałam po tą zabawkę za 5.99 i przyniósł to niebieskie....ciekawe czemu:diabloti::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/136/74f6018f68a45b59.jpg[/url]
  22. [quote name='zuzolandia'] ,,,[B][I]to czamu HU HU HU nie zrobiłaś [/I][/B]?:eviltong::eviltong: :[/QUOTE] Dlaczego chcesz żebym Ci tak brzydko mówiła:roll:
  23. Teraz dawaj a nie wieczorem!!!:angryy: Hej Ciężarówko:loveu:
  24. [quote name='sota36']Tosia, ta 15 latka, to jej "szczenieca" milosc:) Tosia nr 2 to jest rude "{paskudztwo":) molestujace Zuze i Fruzie - Jabluszko - ja tez mialam takie "paskudztwo" - na imie mial Benus! Przekochana istota, jak to boksio:)[/QUOTE] Aaahahaaaaaa...... Tylko mi tu proszę nie mówić "paskudztwo" na cuuudowną boksisię:loveu: Ty miałaś BOKSIA?:crazyeye:
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]o to to to to ....zgadzam się ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]Nooooo dooooobra....booosz znowu mnie przymuszają:roll:
×
×
  • Create New...