-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Ty to potrafisz człowieka w depresje wprowadzic:diabloti::diabloti: Buziowankoo a kaj sie wogole szwyndosz?[/I][/B][/QUOTE] Jak w depresję?:crazyeye: Przeca to był komplement:roll: Nie szwendom sie ino kontepluja mojego Wc-ta:-(
-
[quote name='dbsst']a ja ona teraz myśli :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć :p[/QUOTE]Okrutna jesteś:evil_lol: hej:loveu:
-
[quote name='deer_1987']brakuje mi tu fot..[/QUOTE] Mnie też:evil_lol:....ale lenia mam permanentnego:shake:
-
P.S. Czy ty mówisz o tej boksi od twoich rodziców?:roll:
-
To ja....przyszłam postraszyć:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']moi rodzice dostawali szału jak ja z tymi zwierzakami wojowałam, i oni mówili nie rusz a ja oczywiście swoje. I też mam nadziej,że moje to bedzie mnie bezwzglednie słuchało jak powiem nie rusz to nie ruszy, jak powiem możesz to pogłaszcze i w ogóle bedzie idealne -ale znając geny, które się połączyły mam nadzieję, że dożyje studiów :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]Niepoprawna optymistka z Ciebie:evil_lol: witaj:loveu:
-
[quote name='dbsst']no właśnie tak analizuje znane mi boksery i one wszystkie maja miny gamonia z mniejszym lub większym iq :evil_lol: co gorsza jak Szpilka zrobi jedną ze swoich min ala forest gump wtedy zawsze ktoś pyta czy ona nie ugryzie :evil_lol: [/QUOTE] Ja zawsze mówię "nie ugryzie ino zamulda na śmierć":evil_lol:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]no gratulejszyn...ale wiesz nie przesadzej .. co sie potym za sztyl łod miotły niy schowiesz:diabloti::diabloti: buzioleeeeeeeeeeeeeeeee:loveu:[/I][/B][/QUOTE] Powiedziała ta co ma doopcie jak 5 zł:p Buuuuziak:loveu:
-
[quote name='Iza i Avanti']Obie macie takie słodnie kieszonkowce! :-)[/QUOTE] Znowu zazdrość przez Ciebie przemawia:diabloti:
-
[quote name='dbsst'] no tak ale wyobraź sobie jakby sie bała to miałaby zawał na każdym spacerze miliard razy a tak masz tylko ty :evil_lol: ja się nie bałam nigdy zwierzaków - byłam poturbowana przez byczka byków sie nie boje, pies mnie chciał ugryżć psów się nie boje, żyje i jaka fajna dziewczyna jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: TZ bał się psów na maksa - spacer z nim to był hardcor aż pojawiła sie terapeutka Szpilka i teraz nie dość, że sie nie boi psów to kocha psy i z jedną suczą to nawet w łóżku sie wyleguje - co było nie do pojęcia jakiś czas temu :evil_lol:[/QUOTE]ja w sumie tez się nigdy nie bałam...mama zawsze mówiła...zooostaw tego psa bo nie znasz, bo Cię ugryzie, udrapie itp itd.....jak grochem o scianę:evil_lol: Chociaż jak sie tak zastanowię to ja bym chciała, zeby Ala jednak miała w sobie pewną rezerwę:roll:
-
[quote name='dbsst']nie jej patrzy gamoniem z oczu...............i do tego wygląda jak szczeniak jest mała :diabloti:[/QUOTE] A powiedz mi któremu boksiowi nie patrzy gamoniem z oczu? Bo ja nie znam takiego:evil_lol: OOooo to pasuje do mojego "kieszonkowego" Krosia:loveu:
-
[quote name='dbsst']ha ha pisz pisz ja z chęcią zwieje z domu po karteczką :evil_lol: tylko musi być spełniony jeden warunek BOKSER musi wyglądać JAK BOKSER a nie jak Szpilka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Szpilka jest baaardzo BOKSIOWA......nie znasz się!:angryy:
-
Ala to się żadnego zwierza nie boi...i to też nie dobrze ;-/
-
:diabloti:[quote name='dbsst']tak mój niewyrośnięty niby bokser faktycznie sieje postrach tylko nie wiem czemu bo teraz przy mnie wygląda juz nie jak Szpilka a szpileczka :diabloti: przykro mi tylko, że mój syn będzie burakiem jak mama :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to jak tylko on z tamtąd wyskoczy to ja sie zjawiam po dietę cud[/QUOTE] Aaaaaa zapraszam.......przygotuję na piśmie ;-) A bokser jak to bokser sieje strach bo to PIES MORDERCA!:diabloti:
-
[quote name='dbsst']ale jak ale jak ja tez będe musiała za chwilę schudnąć :razz:[/QUOTE]Powiem Ci jak przyjdzie pora...teraz sobie tym głowy nie zaprzataj.......masz niebezpiecznego psa........pracuj nad zemstą:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='dbsst']ŹLE a TY mi tu zamęt siałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witam od rana wkurw..iona. Dziś po dwóch tygodniach siedzenia w domu wyszłam z moim brytanem "na dłuższy spacer"...................Szpilka była na szelkach i zaciągniętej felxi :cool1: pierwszy raz od niepamiętnych czasów trzymałam ją na smyczy bo wybierałyśmy się na drugą stronę ruchliwej ulicy.:cool1: Mój brytan ziejący nienawiścią robił właśnie siku wąchając coś pod swoimi łapami ja stałam obok, nagle słyszę krzyk "może pani trzymać tego psa" odwracam się z niedowierzaniem a jakaś nowa paniusia z mojego osiedla ZWRACA MI UWAGĘ :crazyeye: "ale ja trzymam psa na smyczy" już wkurwiona podniesionym głosem odpowiadam :mad: "ale proszę TRZYMAĆ GO BARDZIEJ" :roll::roll::roll: czyli jak - myślę a odpowiadam krzykiem " CZYLI JAK MAM JĄ WZIĄŚĆ NA RĘCE" "NIE WIEM JA SIE BOJE PSÓW" "JA TEZ SIĘ WIELU RZECZY BOJE" krzyknełam odchodząc, oczywiście ludzie (ktorych w sekundzie stało sie milion łącznie z sąsiadami przed ktorymi prawie starałam się być miła) nagle zaczeli uciekać przedemna i psem jakbysmy wyszły na żer :mad::diabloti: Współczuje paniusi bo mnie tak podkurwi...ła, że będę na nią czekać jutro o 8 :cool1: i pojutrze i tak aż zacznie chodzić inna drogą. I niech pojmie, że za miesiąż MÓJ PIES PRZY WÓZKU BEDZIE SEDŁ LUZEM TAK JAK CHODZIŁ DO TEJ PORY!!! Juz udało mi się większąść lokatorów przyzwyczaić do tego to i ona będzie musiała :angryy: to jest patologia jak ludzie boja się zwierząt :razz: ostatnio pan krzyczy do mnie czy mogę zabrać psa BO ON SIE BOI (pies był od niego 10 metrów wachała sobie liście) ja mu na to, że ja sie JEGO boję bo wyglada jakby chciął mnie zgwałcić pan się zamknał bo kto będzie z wariatka dyskutować :diabloti: ale jaki tekst am na paniusie wymyślić :shake: no to tyle w tym temacie :p[/QUOTE] [COLOR=Green][B]Oooooo to na ten temat mogly byś pogadać. Ja kiedyś stałam z Krosiem i kupowałam sobie antygwałty w kiosku. Na co z drugiej strony ulicy krzyczy do mnie facet: - Proszę odejść od okienka z tym niebezpiecznym psem!:-o:roflt: Rozgladam się ale niego oprócz mnie koło żadnego okienka nie było więc pomyślałam, że facetowi się coś pochrzaniło i dawaj płace w okienku, na co Pan ponownie: NO DO PANI MÓWIE! Z TAKIM PSEM SIĘ NIE WYCHODZI DO LUDZI:-o Nie wytrzymałam i powiedziałam Panu, ze z takim ZRYTYM beretem się nie wychodzi z Tworek:p Pan sie spienił i drze się na mnie, ale nadal po drugiej stronie ulicy, macha mi rękami, wyzywa......powiedział też że on sie zna napsach i ze on wie, ze ta rasa jest rasa morderców:evil_lol: itp. itd.........i ze jak nie odejdę od tego kiosku to wezwie policje. Tak mnie facio wkurzył, ze schyliłam się do Kronosa, udałam, że odpinam kolczatkę i mówię: radzę Panu poszukać innego kiosku bo mój "misiaczek" nie jadł jeszcze dzisiaj śniadania....oooo widzi Pan jak się poślinił :cool3: (buahhahahahaha ale jestem wredna:diabloti:) mało sie facet pod samochód nie rzucił uciekając:diabloti::evil_lol: I miałam jeszcze jedną fajną sytuację z baba na targu, ale raczej śmieszną i osłabiającą :evil_lol: Z resztą jest ich mnóstwo:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Green][B]Coś by powiedział ino go uciszają:evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/575/bb16ec59ce913a32.jpg[/url] O matulko.......i ty mówisz że coraz mniej podobna do Pawcia.....sorry Magda ale nie ma bata :cool1: [url]http://images8.fotosik.pl/134/7120eebb388eee29.jpg[/url] I jakie ma zajebiaszcze NAJKI:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Ależ ona jest cuuuudownie szurnięta na tym filmie:loveu:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Siemankoo;-) ....godzilla zle skonczyła ;-) hihihihihih....... i cio tam słychowac u Ciebie koffana? jak praca nad swoim nałogiem? ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR=Green]Aaaaaa tam....pitolisz:evil_lol: Moje odchudzanie......no nie chcę zapeszać ale schudłam już 8 kg....wszystko ze mnie leci......cieszę się jak nie wiem co:multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='sota36']Jo tyz mom ta "godzilla" i choc TZ mi ja chce wywalic - ja mowi - NIE!!!!!![/QUOTE] Ja już się tak przyzwyczaiłam, że nie potrafie nic zrobić w ie..........mozzilla jest najlepsza!
-
[B][COLOR=Green]attttaaaakuuuujaaaaaaaa:eek2: [url]http://i48.tinypic.com/2eobez7.jpg[/url][/COLOR][/B]
-
[quote name='Iza i Avanti'] Jak urodziłam Zuzię, to powiedziałam, że babcia w niebie awanturę zrobiła i od razu mi mojego aniołka zesłali ;-)[/QUOTE]Aniołka?:cool3: ;):loveu:
-
[quote name='zuzolandia']a ja mam jedną i drugą z tym ze mialam IE wiec mozilla mnie aktualnie fascynuje ;-) w IE praktycznie nic nie działało hihihi dobry ;-)[/QUOTE]I dlatego mam mozzile...i nie porzucę jej...NEVER!
-
[quote name='dbsst']no i gówno kupa siki ułożony jest jak był dziś całą noc dawał czadu wkładając mi głowę pod mostek i pod żebra. Ale pogodziłam się z tą myślą. Strasznie dziwnie śpi się na siedząco :roll: nie po pijaku :evil_lol:[/QUOTE]Hahahaha....też pod koniec ciąży spałam a siedząco......TZ kilka razy się wystraszył jak się przebudził bo myślał, że zwariowałam i może chcę mu jakąś krzywdę zrobić:evil_lol:
-
jakie podobne fryzury:diabloti: [url]http://i45.tinypic.com/k12wj5.jpg[/url]