-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='zuzolandia'][b][i]juz wszystko wiemmm !!! Wystarczy zmienic przegladarke i kolory sa wyraziste ! Emotki tez są i wogole jakosc automatycznie sie poprawia ;-)[/i][/b][/QUOTE] Ale kiedy ja chcę mieć mozzillę i nie chce eksplorera....
-
[quote name='Alicja']ten mail z kurnika odsyła mi jako błąd ;/[/QUOTE] No to nie wiem czemu...ale już czytałam....
-
:evil_lol:[quote name='agaga21']jak dla mnie to strasznie długo! ale obyś miała rację! może na gwiazdkę...... hmmm...może spróbuję tych "STOSUNKÓW PCIOWYCH";):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Buhahahahahahah oplułam się kawą
-
[quote name='GameBoy']a ja mam dobre wyniki :cunao::cunao::cunao::laola::laola::laola: nic wiecej ze strachu nie napisze ot tak mnie ponioslo :eviltong:[/QUOTE] No to trzymamy:kciuki:
-
[quote name='O1us_89']Witam mam pewne pytanie do Was... Hmmm... Pisze tutaj, bo nie bardzo wiem kogo moglabym poprosic o rade... A wiec tak: Okres mialam prawie zawsze ok. 1 (czasem pare dni wczesniej lub pozniej), ok 10 litopada zaczelam sie juz porzadnie martwic i zastanawiac dlaczego nie mam jeszcze miesiaczki... 12 zdecydowalam sie kupic test ciazowy, test wyszedl pozytywnie z tym ze ta druga linia byla mniej wyrazna, i o wiele bledsza (na tescie bylo napisane, ze nawet jak ta druga linia jest jasniejsza to test jest pozytywny)... tego samego dnia umowilam sie na wizyte u ginekologa... Najpierw badala mnie Pani ginekolog i stwierdzila, ze prawdopodobnie jestem w ciazy, ale nie jest pewna na 100%... Jezeli juz to bylby to 3-4 tydz. i pewnosci jeszcze nie ma, zalecila badanie USG, ktore od razu mi wykonano... Lekarz potwierdzil slowa Pani ginekolog, ze jezlei juz to jest to bardzo wczesna ciaza i pewnosci nie ma, ale raczej tak... Mowil, ze widac juz pecherzyk ciazowy... Na wyniku USG jest takie sformuowanie: w dnie macicy slabo wizualizujacy sie pecherzyk ciazowy. Endometrium ma grubosc 14,6 mm. Podejrzenie wczesnej ciazy I ok. 3-4 tyg. Wskazane kontrolne USG za 10-14 dni. Nastepnego dnia po badaniu dostalam okresu (chyba), bylam w szoku... Nie wiem jak to tlumaczyc, zrobilam drugi test i on rowniez wyszedl pozytywnie (tak samo jak w pierwszym druga linia byla duzo jasniejsza), kolezanka mowila, ze w ciazy zdarzaja sie tzw. krwawienia.., ale mi sie wydaje, ze to byl normalny okres (moze o 1 dzien krotszy niz normalnie 5 dni.)... Czy bedac w ciazy mozna miec okres? Bo z tego co mi wiadomo to raczej wykluczone... Nastepne USG mam na 27 list. ale caly czas o tym mysle... Nie daje mi to spokoju... Co myslicie o tym dziewczyny??? Prosze o porade...[/QUOTE] ja bym się zgłosiła na kontrole jeszcze raz bo owszem może to być okes ( u niektórych kobiet ponoć wystepuje) ale krawaienie moze też sygnalizować coś złego więc ja dla spokojności suminia bym się jeszcze raz zbadała czy wszystko ok...
-
[quote name='Alicja']MAIL w necie w skrzynce[/QUOTE] Nie mam ;-/
-
[quote name='Alicja']masz maila .....[/QUOTE] Gdzie? Nie pokazuje mi PW?
-
[quote name='Alicja'][B] dawa maila na PW to ci wyśle ten belk[/B][B]ot [/B][/QUOTE] Ja też kcem ja też kcem poczytać:multi::multi:
-
[quote name='sacred PIRANHA'] podsumowując zacytuje Ciebie "nie rusz gówna bo śmierdzi" [/QUOTE]Serio użyła takiego sformułowania? Booszz to dziewczyna nie ma nawet swoich własny przemyśleń i nawet wiem kto jest jej idolem i komu ukradła to sformułowanie:diabloti::razz:
-
[quote name='sota36']mNIE TE DOGO DALJE WKURZA - FOT NIE UMIE WKLEIC - TYLKO LINKI, EDYCJA POSTOW DO DOOPY! fUJ! a CIE TYZ KOCHOM![/QUOTE] no i co zrobić....chyba tego nie zmienią.....mnie to sie nawet nie chce pisać nic na tym NOWYM dogo JCTK:loveu:
-
[quote name='zuzolandia']nie jestes odosobniona w swoich odczuciach........ jam prawie slepa a przez to nowe nieczytelne i mdłe dogo oslepne do reszty ..buuuuuuuuuuuu[/QUOTE]Bidulka......moze Ci Mikołaj gogle przyciemniane przyniesie ;-)
-
[quote name='Tengusia']podzielam twoja opinie :angryy:[/QUOTE] Cieszę sie, że nie tylko ja tak myślę...
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no dobra skoro tak chcesz to niech sobie tak będzie :) po prostu przestraszyłam się że znikniesz i będę skazana na samotną egzystencję :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]No co ty....wrócę jak tu wszystko zacznie dziłac jak należy i jak zmienią te kolory bo mi oczy lazwią od patrzenia na tą biel:angryy: -
A ja przyszłam się przywitać i szukam ciepłego kacika w tym nieprzyjaznym środowisku:roll:
-
Byłam u Ciebie.......:loveu:
-
I pewnie jeszcze podjazdy dla wóżków mają nie ten rozstaw osi....skąd ja to znam:cool1: witaj Kobieto opływowa:loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A ja mam niechcieja pisaniowego powiązanego nierozerwanie z nowym image'em Dogo......czytam ale jak mam coś napisać to ogarnia mnie złość i efekt jest takie, ze nie piszę. Ale widziałam Cię u mnie więc przyszłam powiedzieć, że nie znikam ale chwilowo daję sobie off....poczekam i zobaczę co bedzie dalej;) -
[quote name='dbsst']Dziś mam mega mega doła byłam na kontroli i nie jest tak jak sobie wymarzyłam. Jak to możliwe, ze całą ciąże miałam pozytywne nastawienie (no w pierwszym trymestrze nie do końca ale wiadomo czemu) cały czas czułam się z grubsza dobrze, towarzyszyły mi nie za mocne dolegliwości ciążowe wszystko było super aż jednej nocy wszystko zaczeło się psuć! termin mam na 10 stycznia i dziś się dowiedziała, że nie dotrwał do niego i obym dotrzymała do końca listopada. Mały się nie może obrócić i już raczej się nie obróci ( a jego walka o ułożenie główkowe może przyspieszyć mój poród) więc czeka mnie cesarka - OSTATNIA RZECZ NA ZIEMI O JAKIEJ MARZYŁAM :shake: Po ostatnich incydentach i po wyjściu ze szpitala (tak siedziałam w szpitalu bo dostałam skurczy) szyjka się skróciła mimo walk :shake: i jest jak to powiedział gin jest na słowo honoru! - a on nie jest człowiekiem panikującym więc KICHA jak on mówi coś takiego to coś takiego faktycznie JEST :roll: jak to możliwe no jak!!!! plan od dziś 1. dotrzymać do wizyty czyli do początku grudnia 2. nie wylądąwać na patologii 3. spakować walizkę do szpitala 4 dokończyć pranie czyli pościel 5. nie tracić humoru - chociaż dziś mam już stracony :-( jutro zaczynamy 34 tydzień muszę wytrzymać minimum dwa MUSZĘ MUSZĘ MUSZĘ[/QUOTE]dasz rade.........głowa do góry. I nie pierz ino odpoczywaj!
-
[quote name='apple']O DŻiiissss....wzywać babcie a mama ma się trzymac z dala od Dominisi......i się kurować![/QUOTE] bardzo słusznie ;-]
-
Ja tam lubiłam emoty...i poprzednie dla mnie były super!
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Napisze tylko , że Magdalena , matka Demoniczki ledwo żyje , leży i ...leży ... przeziąbienie z gorączką pod 40 ją dopadło :shake:[/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]...ale wyjdzie z tego ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] O DŻiiissss....wzywać babcie a mama ma się trzymac z dala od Dominisi......i się kurować!
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam jedną :cool1:....myślę , że celowo TA by pokazać jaką satysfakcję mają z zamieszania Admini[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] też jedną widzę! A poza tym nie wydaje Ci się Alu ze będą inne emoty niż dotychczas....że tamtych nie bedzie?
-
Ja też i to teraz kiedy mam największe emocje i chętnie bym je ujawniła bez słów bo jeszcze mogła bym za to bana oberwać
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jestem pokonana tym nowym dogo ... nic nie moge znaleźć . Panel mi nie działa ...wszystko pomiąchane ...a wejście gdziekolwiek graniczy z cudem :([/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ja mam wrażenie, ze wszystko jest nasrane na koope ;-/
- 78403 replies
-
[quote name='agbar'] Jeszcze raz powtorze : design do doopy....niby dziala ale jakos to ..nie jest moje dogo....przyzwyczailam sie i teraz ciezko bedzie w tym nowym czyms...bleeeeee[/QUOTE] A najgorsze jeszcze jest to, ze te emoty jakieś inne będą....widze jedną i jest utrzymana w zupełnie innym klimacie niz poprzednie.....a tamte przecież były rewelka