Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='dbsst']a nie i co mi zrobisz :P[/QUOTE]wyzwe cie na pojedynek w robieniu mostków:roflt:
  2. [quote name='teqquila']hehe a czemu nie pyta?.ć:D[/QUOTE]bo jeszcze sie zgorszysz:evil_lol:
  3. Foto relacja bombowa:loveu:
  4. [quote name='teqquila']siemano komu staje?? i cio ?? :P hahaha[/QUOTE] Jak to komu.....wiecznie głodnej debe:evil_lol: A co to nie pytaj:evil_lol:
  5. [quote name='dbsst']a co masz do czarnej dziury :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nic poza tym, ze zasysa zbyt czesto:diabloti:
  6. Nie cygań......pewnie wsadziłaś gdzieś gdzie na pewnoe bedziesz wiedziała gdzie i teraz czarna dziura........poszukaj:evil_lol:
  7. [quote name='dbsst']jak to szło, że komus staje :roll::evil_lol:[/QUOTE] A poszła stąd jak ma narzekać:evil_lol:
  8. [quote name='dbsst']oby nie weekend oby nie weekend :eviltong: [/QUOTE] Wiesz jak to mówią, jak coś się moze wyspać to się na pewno wysypie:evil_lol:
  9. [quote name='alicja'][COLOR=red][B]słyszałam , ze jabłkowa dziś foty będzie wrzucać :grins:[/B][/COLOR][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:scream_3:
  10. [quote name='zuzolandia']nieeeeeeeeeee ...!!! tzn mam nadzieje ze nie ;-) hihih Dobrze, ze już wiem, bo bym następną plotę puściła:evil_lol:
  11. [quote name='sota36']NIE!!! To psiak Agi!!!![/QUOTE] ahaaaaaaaaaa:roll::evil_lol:
  12. [quote name='zuzolandia'][B][I]taaa jakbys laska wstawila u sia fotecki to tez bym cus wymysliła hhihih [/I][/B] [/QUOTE]Ni mom...musza dopiero pstyknąć:roll:
  13. [quote name='Iv_']:cool3: to se kup :p[/QUOTE] Ni mom kasy......ale ty mi możesz zasponsorowac jak chcesz:diabloti:
  14. [quote name='sota36']"To"??? No wiesz! Nieeeeeeeeeeeeeeeee, swoje mam:)[/QUOTE] Ale ino jedno:grins:
  15. [quote name='zuzolandia']no jo jo :eviltong: czarno przed oczami miec bede :diabloti::diabloti: NIE! Serio? Bieresz go?:mdleje:
  16. [quote name='sota36']Jakos malo tu fotek ino zagodane.... A swieta ida![/QUOTE] Nastepna:mad:
  17. [quote name='Iv_']a co mnie będziesz macać :eviltong: foty lepiej dawaj :roll: :evil_lol: bo może ten biedny Krosio jest zagłodzony, a Ty nie pokazujesz jego zdjęć już długo, żeby Cię ciotki nie zlinczowały :siara:[/QUOTE] Noooo roztyła mu sie dooopa a nie zagłodzony jest:eviltong:
  18. [quote name='zuzolandia']no podzieje :diabloti::diabloti::diabloti: ciotka ogupieje :evil_lol: Która? Ty?:-o No nie mów, ze przygarniesz to czarne cudo:crazyeye:
  19. czemu focisz psa od doopy strony?:roll: http://i48.tinypic.com/qxlb1i.jpg A co bedzie jutro?:razz:
  20. [quote name='Iv_']Czeeee Jabełko :loveu: Już widzę te foty :roll: obiecanki macanki .... :eviltong:[/QUOTE] pomacać Cię:razz::evil_lol:
  21. [quote name='zuzolandia'][B][I]buhahahahbuhahahahahahhahha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: aleś Japuszkowa dowcipem sypneła :diabloti::diabloti::diabloti: ja Ciem koffam niesmiertelnie :loveu::loveu: a Ty? [/I][/B][/QUOTE]Że niby ty też we mnie wątpisz:crazyeye: A ja...ja....ja....ja Cię kocham kosmicznie galaktycznie:evil_lol:
  22. [quote name='zuzolandia'][B][I]buhahahahha interpretacja rewelka :evil_lol: [/I][/B] [/QUOTE] no ba.....:p
  23. [quote name='dbsst']wieje nudą tu :P Ogrodniczko[/QUOTE] Czekaj jak Cię zwieje po weekendzie .......się wybierm w weekend z Krosiem do lasu to popstrykam:p Ale tobie nie pokażę bo się wyśmiewasz:evil_lol::eviltong:
  24. Witaj Teqiulasta:loveu:
  25. Hahahahahahaha.................szczerze sie uśmiałam...dzieki Wam poprawił mi się humor:evil_lol: Cuuuudowne opowieści:diabloti: witaj Parwierozpakowana:razz:
×
×
  • Create New...