-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ja naprawde nie wiem co robic. Weci probuja ale mui byc granica.Jutro chce zeby zbadali krew, jesli wyniki beda gorsze to chyba trzeba będzie się poddać . Dzisiaj kupa dużo lepsza ale i tak paskudna . -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziekuje -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Poprawione -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jutro spytam. Ten guz jest zewnętrzny, na szypule, niestey mocno ukrwiony. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Przepraszam jeśli komuś nie odpisałam. Jestem bardzo zmęczona a przede wszystkim zmartwiona Rafim. Limonka80 dodaje mi otuchy, ja patrzę na niego i mam nadzieję że to wszystko co robimy jest prawidłowe. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie miał RTG płuc -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Stała ale mam wrażenie że jest chudszy. Jutro go zważymy. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Rano myślałam że to koniec, leżał, nie reagował, postekiwal jak go ruszałam. Nie było mowy o jedzeniu. Dalam mu Nospe. W lecznicy najpierw lezal w bezruchu ale jak przyjechałyśmy z Limonka to stał na łapkach i patrzył na nas. W domu ładnie je. Od rana nie robił kupy. Rano była powódź :( -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Sonda nadal jest. W gabinecie działała, teraz też bo podaje elektrolity. Nie wiem czemu wcześniej nie działała. Na szczęście on zjadł samodzielnie dwa razy małe porcje Gastro Intensinal low fat z Royal. Ja się nie znam ale mam nadzieję że to przyswaja. Indyka odstawiłam, odrobinę skrapiam porcje z puszki rosolkiem. Mówiłam o żółci żołądku ale wg wetki to soki żołądkowe z resztkami treści pokarmowej. Na USG żołądek był pusty. Rano wszystko pływało w żółtej wodzie z odrobina brązowej brei a on w tym leżał głową :( Musiałam go spłukać i zdjac opatrunek z sondy bo był w potwornym stanie, cały przesiąknięty. Jutro rano mam go znowu zawieźć do lecznicy. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
On je, zaczął jeść indyka i ryż. Jutro spytam czy nie nalezy jej wyjąć skoro zaczął sam jeść. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mówią że jak wyjdzie że stanów zapalnych to dojdzie do siebie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ale lekarka nie chce tego dawać. Ja też nie wiem czemu. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Convalesce -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Martwię się bo bardzo boli mnie kręgosłup i plecy. Niestey żeby go wynieść na dwór i wnieść ponowne mam do pokonania sporo schodów w domu a potem z ganku. Niby jest lekki ale jednak daje mi to w kość tym bardziej że noszę też moja Tonie ale ja tylko schodami z ganku bo ona nie wchodzi na piętro w domu. Po tym złamaniu w czasie wypadku kręgosłup daje mi popalić. No cóż PESEL jest PESEL... :) Mam nadzieję że nie padnę jak dętka. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia, karmienie było koszmarem, nie ma takiej siły żebym go karmila przez sondę. Wykręcałam ją pod różnymi kątami, usiłowałam coś wepchnąć i generalnie miałam to na twarzy i ścianach. Jestem mu taka wdzięczna że sam je. Sondę przepłukuje woda i ewentualnie podaję leki z odrobina wody. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie, puszki ale o tego nie je. Zjadl z apetytem indyka z odrobina ryżu Zrobiłam breję z maleńkimi kawałeczkami mięsa. Wsunął bez problemu. Przez sondę podałam Nospe i nie wiem czemu z sondy wylało się trochę żółtej brei. To było przed jedzeniem. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Znowu od wczoraj wieczorem leje się zolta kupa. Ewidentnie boli go brzuch. Dalam mu Nospe. Zaraz spróbuję czy zje. Rano zjadł, potem nie chciał. Leży smutny. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Boże może jest nadzieja. Tak się boję zapeszyć. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
No właśnie z papka jest problem, nie chce jeść. Drobne kawałeczki z reki wyrywa bardzo łapczywie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Tak je bez sondy. Po południu zaczął jeść zjadł kolejna porcje. Niestey je drobne kawałki. Papki nie chce, nawet rosołku nie pije. Zrobił druga, brzydszą kupkę ale cześć była w formie gęstego gluta. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Rafi na dworze chciał zjeść trawę. Nie pozwolilam. Pognałam do domu i dalam kawałeczek piersi z indyka. Rzucił się głodny. Ucieszyłam się. Przyszła na chwilę koleżanka z pracy coś mi podać. Uslyszalam że nie potrafiłaby tak ja męczyć żadnego zwierzęcia. Patrzyła na mnie z nienawiścia. Strasznie to mnie dobiło. Ja naprawdę nie chce go krzywdzić, walcze o jego życie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje ze dobrze podliczyłam -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Podam chociaż saldo Na koncie Stowarzyszenia jest 831 zl Na moim koncie jest 527 zl -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, niestey w trakcie pisania zablokował mi się komputer, z telefonu nie skopije tych wpłat a przepisywanie trwa. Zrobię to potem, teraz muszę karmić Rafiego. Mój komputer mnie wykończy... -
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
ewu replied to ewu's topic in Psy do adopcji
Karmienie strzykawka jest bardzo trudne. Z Rafim praktycznie się nie udawało.