Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ja się nie znam na kręgosłupach ale on ma łapeczki nieproporcjonalnie krótkie. Domku nie stracę bo Państwo wezmą innego psiaka na wysokich łapkach. Sami też się tego bali i zdecydowali wziąć innego.
  2. Tak zaczęło się od Ojca chłopaka.
  3. U Bajki wszystko dobrze:) Maluszki rosną:)
  4. Dziękuję :) Posłałam:)
  5. No właśnie nie bardzo. Imbirek zanosi się na niskopodłogowego ale masywnego psiaka . Długo rozmawiałam z Jaagą i Ona też uważa ,że to nie jest dobry pomysł. Mama nie jest mała, teraz waży 14 kg ale jest potwornie chuda.
  6. W Jaworznie ale transport załatwię.
  7. Dziękuję , wszystko przekażę.
  8. Amber już w swoim a właściwie Państwa łóżku:) Pierwsze zdjęcie to gwiazda rozwalona w pościeli.
  9. Jutro do domu jedzie Olafek vel Faworek. Dom marzenie...w Kaletach i Alice wyrusza do Katowic do przesympatycznej Rodziny. We wtorek Aurora jedzie do Wrocławia a stamtąd do Sycowa. Imbirek też ma chętny dom. Rodzina bardzo fajna.Państwo są naprawdę super ale nie wiem co robić...czwarte piętro bez windy....Pan gotuje i już zapowiedział ,że będzie gotował dla psiaka, łóżko do dyspozycji , zawsze ktoś w domu, Państwo tacy po czterdziestce ...no i te schody...:( Poker zrobi wizytę dla Pimpusia we Wrocławiu ale domek wydaje się naprawdę fajny.
  10. Naprawdę:):):):) Wreszcie będzie wiadomo jaki jest problem z Tofikiem.
  11. Rozmawiałam z Moli@ i Tofik może się pakować:) Pojedzie do Moli@. Bardzo się cieszę i jestem wdzięczna Moli@ :)
  12. Tak to właśnie wygląda z tą oceną Tofika przez Artemidę...
  13. Przepraszam ,że jeszcze nie dzwoniłam ale z ogłoszeń o szczeniaczki dzwoni non stop telefon. Ogłoszenia dla 7 bąbli...
  14. Ja też się tego boję ,że pieniądze odgrywają rolę:( Trudno mi pojąć wiele zachowań Artemidy a z drugiej strony nie wiem co dalej począć, z Tofikiem i czuję się sparaliżowana tą całą sytuacją:( Jak przeczytałam ,że Moli@ rozważa wzięcie psiaka pod swoje skrzydła to nie będę ukrywała ,że zapaliło się światło. Wiem ,że to trudna decyzja.
  15. Elu jutro pierwsza Amber wyrusza do ds. Ja robię jutro dwie wizyty dla Alice i jednego z psiaczków a Znajoma robi wizytę w Kaletach dla drugiego. Poker ma zrobić wizytę dla Pimpusia a we wtorek wiozę pociągiem Aurorę do Wrocławia. Marta na razie zostaje u Jaagi i niestety muszę jakoś zdobyć na nią i na Bajkę fundusze.
  16. To by było naprawdę wspaniale żeby Tofik mógł trafić na miejsce Bartusia.
  17. Nie ukrywam, że Artemida mnie rozczarowała, to zresztą wyjątkowo przykra sytuacja. Bo dokąd go zabrać? Co począć ?
  18. To by było wspaniale gdyby mógł wreszcie trafić do właściwych Ludzi. Ja się poddałam, nie widzę światła w tunelu:( Czy naprawdę mógłby pojechać do Ciebie? To byłby cud:)
  19. Do schroniska trafiła malutka sunia w typie pudla. Wyślę zdjęcia do elik.
×
×
  • Create New...