-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Tak zaczęło się od Ojca chłopaka.
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
U Bajki wszystko dobrze:) Maluszki rosną:) -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) Posłałam:) -
W Jaworznie ale transport załatwię.
-
Dziękuję , wszystko przekażę.
-
Jutro do domu jedzie Olafek vel Faworek. Dom marzenie...w Kaletach i Alice wyrusza do Katowic do przesympatycznej Rodziny. We wtorek Aurora jedzie do Wrocławia a stamtąd do Sycowa. Imbirek też ma chętny dom. Rodzina bardzo fajna.Państwo są naprawdę super ale nie wiem co robić...czwarte piętro bez windy....Pan gotuje i już zapowiedział ,że będzie gotował dla psiaka, łóżko do dyspozycji , zawsze ktoś w domu, Państwo tacy po czterdziestce ...no i te schody...:( Poker zrobi wizytę dla Pimpusia we Wrocławiu ale domek wydaje się naprawdę fajny.
-
Naprawdę:):):):) Wreszcie będzie wiadomo jaki jest problem z Tofikiem.
-
Rozmawiałam z Moli@ i Tofik może się pakować:) Pojedzie do Moli@. Bardzo się cieszę i jestem wdzięczna Moli@ :)
-
Tak to właśnie wygląda z tą oceną Tofika przez Artemidę...
-
Przepraszam ,że jeszcze nie dzwoniłam ale z ogłoszeń o szczeniaczki dzwoni non stop telefon. Ogłoszenia dla 7 bąbli...
-
Ja też się tego boję ,że pieniądze odgrywają rolę:( Trudno mi pojąć wiele zachowań Artemidy a z drugiej strony nie wiem co dalej począć, z Tofikiem i czuję się sparaliżowana tą całą sytuacją:( Jak przeczytałam ,że Moli@ rozważa wzięcie psiaka pod swoje skrzydła to nie będę ukrywała ,że zapaliło się światło. Wiem ,że to trudna decyzja.
-
Elu jutro pierwsza Amber wyrusza do ds. Ja robię jutro dwie wizyty dla Alice i jednego z psiaczków a Znajoma robi wizytę w Kaletach dla drugiego. Poker ma zrobić wizytę dla Pimpusia a we wtorek wiozę pociągiem Aurorę do Wrocławia. Marta na razie zostaje u Jaagi i niestety muszę jakoś zdobyć na nią i na Bajkę fundusze.
-
To by było naprawdę wspaniale żeby Tofik mógł trafić na miejsce Bartusia.
-
Nie ukrywam, że Artemida mnie rozczarowała, to zresztą wyjątkowo przykra sytuacja. Bo dokąd go zabrać? Co począć ?
-
To by było wspaniale gdyby mógł wreszcie trafić do właściwych Ludzi. Ja się poddałam, nie widzę światła w tunelu:( Czy naprawdę mógłby pojechać do Ciebie? To byłby cud:)
-
Do schroniska trafiła malutka sunia w typie pudla. Wyślę zdjęcia do elik.