Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Marysia R. 50 zł Razem 820 zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 820 zł -160 zł= 660 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł Poprawione Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Marysia R. 50 zł Razem 820 zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 820 zł -160 zł= 660 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł Poprawione Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje w sumie 500zł Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Razem 330 zł Brakuje 170 zł w sumie dla obu rodzinek dla Jaagi Z bazarku Mazowszanki Bajka otrzymała 350 zł Rozliczę to razem bo się pogubię. Kupiłam karmę : 198,48 zł dla obu suczek 198,48 +170=368,48 zł 368,48- 350 =18,48 zł Saldo obu rodzinek : - 18,48 zł Podkłady 87,60 zł Wpłaty 08.01.2020 Niesiowata 20 zł Agnieszka 105 15 zł Saldo obu rodzinek : -71,08 zł
  2. Wstawiłam na Maleństwach i padł mi internert.Teraz jestem w pracy i zaraz to uzupełnię. Napisano 18 godzin temu Niesiowata 20 zł Agnieszka105 15 zł Dziękuję:) stawiłam na Maleństwach . Zaraz tu wpiszę .
  3. Niesiowata 20 zł Agnieszka105 15 zł Dziękuję:)
  4. Dziękuję Wam:)
  5. Cały czas dzwoni też Pani z Kościerzyny. Też bardzo fajna ale jak sprawdzić dom....
  6. Ja mam chętną Panią z Wrocławia. Może skontaktuję Was i Atika mogłaby iść do siebie od razu. Zadzwonię do tej Pani jak się zgodzicie.
  7. Ćzy ktoś może napisać lepszy tekst dla Oskarka? Ja jestem w bardzo złej formie psychicznej i nie umiem się skupić.
  8. Oskarek może na Wrocław, Kraków, Katowice.
  9. Sunia już ma dom. Wczoraj była akcja i jest u siebie:)
  10. Jak uważasz.Ja się boję.że ludzie będą się doszukiwać przyczyn.Dopiszę może pomoże.
  11. Te Panie dzwonią z tych ogłoszeń , które były. Panie ciągle dopytują czy i kiedy będzie do adopcji.
  12. Bardzo porządna Rodzina. Chociaż może nie zapeszajmy.
  13. Mam jeszcze w bdt maleńką sunię, ma 8 tygodni. Jest piękna. Robiłam dzisiaj wizytę w Rybniku. Byłam prawie pewna ,że ta wizyta to tylko formalność. Niestety na miejscu absolutna porażka:( Czy mogę prosić o ogłoszenia na cito. Nie chcę tak obciążać Jagny.
  14. Oskarek to mały ,wyjątkowo miły i przyjazny , psiak. Ma niespełna trzy lata, waży 11kg , jest zaszczepiony na choroby wirusowe, odrobaczony i wykastrowany. Piesek zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny i bardzo oddany swoim opiekunom. Szukamy dla Oskarka kochającego, odpowiedzialnego domu, który zapewni mu obecność człowieka lub innego czworonoga. Kontakt w sprawie adopcji: mój numer
  15. Mam jeszcze w bdt maleńką sunię, ma 8 tygodni. Jest piękna. Robiłam dzisiaj wizytę w Rybniku. Byłam prawie pewna ,że ta wizyta to tylko formalność. Niestety na miejscu absolutna porażka:( Czy mogę prosić o ogłoszenia na cito. Nie chcę tak obciążać Jagny. Mam jedno zdjęcie MMS.
  16. Wizyta dla Oli wypadła super. Państwo podpisali umowę, odbiorą ją 16 bo wyjeżdżają na narty. Zapłacą za pobyt małej u Jagny oddzisiaj di dnia odbioru. Pojutrze wizyta w Będzinie dla Ali.
  17. Dla Oli, tej z białą strzałką na głowie.
×
×
  • Create New...