[quote name='necianeta89']mam nadzieje, że skarbonka nie będzie musiała za dużo pomagać... naprawdę :(
Ja też... Dzisiaj złapałam psiaka chudego jak sznureczek. Młody , śliczny, bardzo grzeczny, ponoć błąkał się z innym psiakiem ... niestety tamtego nie ma. Będę szukać.
Myślę Neciu ,że Duszkowa Skarbonka będzie niestety kroplą w morzu:(((( Płakać się chce.....
Ingo jesteś genialna, znakomicie opisałaś Skarbonkę.