Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Cześć malutka :) Nie zjadaj Neci domu bo jest śliczny:lol:
  2. Buziaki kochana księżniczko.
  3. [quote name='Klaudus__'][I]Biedulka - widać,że Ją boli... Kochanie to jednorazowy ból i już masz spokój na całe życie z dzieciakami, guzami i ropomaciczem! [/I][/QUOTE] Tak , troszkę pocierpi a potem spkój:) I chłopaki głowy nie będą zawracać:)))))))))))
  4. Witam:) Ja też deklaruję 30 zł stałej na Maksia. Proszę o dane do przelewu. Zrobię stałe zlecenie
  5. Neciu podaj numer konta na pw , to wpłacę na szczepienie małej.
  6. Jak dobrze ,że jest bezpieczna:))) Dobrej nocy, odpocznijcie, jest po czym:))
  7. Małe pieski są dosyć aktywne i czasem jedzą zbyt szybko, łykając przy tym powietrze. Potem biegają (należy temu zapobiegać) i wtedy następuje zwrot treści z żołądka. Czasem się po prostu przejedzą i też zwracają.-piesek ma notoryczną czkawkę, szczególnie po jedzeniu i zabawie. To jest normalne i z wiekiem przechodzi, nie należy tym się martwić. to też z internetu..
  8. Najczęstszą przyczyną czkawki u młodych psów jest łapczywe jedzenie i połykanie przy tym powietrza. Wzdęty brzuch podrażnia przeponę i pojawia się czkawka. Taki objaw może też wywołać zbyt ciepły lub zimny posiłek, zjedzenie suchej karmy bez popicia wodą, a także połykanie nie pogryzionego pokarmu. W ten sposób reaguje rónież wyziębiony organizm. Inny częsty powód czkawki , zwłaszcza u szczeniąt, to zarobaczenie. To im przytrafia się również czkawka wywołana... połknięciem jakiegoś przedmiotu... To znalazłam w internecie.
  9. [quote name='necianeta89']Dziękuję kochana, przytule mocniutko. Możecie mi powiedzieć, czy nieustanna czkawka u małej to coś niepokojącego? Ona ma wiecznie czkawkę, napije się, przechodzi na godzinę i znowu czkawka :([/QUOTE] Kurcze jak ją wiozłam do Ciebie to też miała czkawkę...Nie mam pojęcia ale wypytam i dam znać.
  10. Jejku , jaka ona śliczna, Moja maleńka, kochana:)) Śpij dobrze kruszynko.
  11. [quote name='malagos']O, taka jestem biedna i nikt mnie nie lubi :placz: [URL=http://img18.imageshack.us/i/sdc12373h.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7163/sdc12373h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/sdc12374c.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3425/sdc12374c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jak nie lubi ... :))) Uwielbia, kocha,myśli non stop.... no kto???????? Taka jedna duża z Gliwic:))))
  12. Dobrej nocy dziewczyny:))) Neciu przytul maleńką ode mnie.
  13. Cały czas myślę o malutkiej. Dzisiaj ratowałam straszną bidę.Młodziutki, potwornie wychudzony psiak. Śliczny, rudo-brązowy. Bardzo grzeczny.Muszę mu założyć wątek ale nie umiem:(( Poproszę Was dziewczyny o pomoc. Teraz psiak jest u jednej Pani w firmie. Został zaszczepiony i odpchlony.Będzie tam 5 dni. Co dalej... nie wiem. Moja suka jest potwornie agresywna do obcych psów. Kropeczkę non stop nosiłam na rękach. To dorosły samiec... Ech:((((
  14. [quote name='necianeta89']Nikt do nas nie zagląda? :([/QUOTE] Właśnie oglądałam filmiki jak to pisałaś:)))
  15. Jejku jaka ona cudna:))) I Czokuś przystojniak::))) Super filmiki. Dzięki Neciu za opiekę.[B]Mała naprawdę jest w RAJU:))[/B]
  16. [quote name='malagos']chyba..Sonia? Bo takie imię podałam w lecznicy do wpisania do książeczki - ma założoną :multi:[/QUOTE] Sonia , ładnie:))) Kuzyn ma Sonię , strasznie rozpieszczony kanapon:)))
  17. Ja tez co chwilę odświeżam stronę z nadzieją na dobre wiadomości.
  18. Niewiarygodnie ubarwiony.Powinni się o niego bić:))) Pies z serii "absolutne cudo" !!!!!
  19. Co z dziewczynkami, jest jakaś nadzieja na domeczki?
  20. [quote name='necianeta89']mam nadzieje, że skarbonka nie będzie musiała za dużo pomagać... naprawdę :( Ja też... Dzisiaj złapałam psiaka chudego jak sznureczek. Młody , śliczny, bardzo grzeczny, ponoć błąkał się z innym psiakiem ... niestety tamtego nie ma. Będę szukać. Myślę Neciu ,że Duszkowa Skarbonka będzie niestety kroplą w morzu:(((( Płakać się chce..... Ingo jesteś genialna, znakomicie opisałaś Skarbonkę.
  21. Posłałam Chłopaczkowi 50 zł, tyle mogłam .... Jak coś mi wpadnie - znowu poślę. Trzymaj się kochany.
  22. Co tak cicho:((( Co u Wenus????
×
×
  • Create New...