Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [quote name='necianeta89']ja nie gotowałam i nie będę gotować. bo najzwyczajniej nie mam na to czasu, u mnie w domu często gesto nie ma obiadów ;) bo nie ma czasu, a teraz pracuje to już w ogóle....[/QUOTE] No właśnie ten czas... Człowiekowi go zawsze brakuje, szczególnie na zajęcia kulinarne.Ale Neciu możesz ją karmić szarlotką, najlepszą na świecie:))))))))) Mała żyje u Ciebie w "psim raju" i chyba tylko gwiazdki z nieba jej brakuje:)))) Sama bym poszła do Was na dt :))))
  2. A pytałaś Neciu kto to jest Pączek , sorki ,że dopiero odpowiadam ale miałam gości i drobne szaleństwo:) Pączek to szczeniaczek , który jest u mnie na dt. Uratowałam go i teraz mam lokatora , niezwykłej urody :)))
  3. [quote name='masza44']ło matko to ja nie byłam świadoma...:( ale wiesz co? obawiam się że wszystkie karmy jakoś muszą na psach wcześniej testować...:( To jest straszne...[/QUOTE] Wiem o tym dlatego nie kupuję karm:(((( Moje psy jedzą gotowane jedzonko, niestety wymaga to pracy i nie zawsze jest na to czas.
  4. [quote name='Jasza']I jak tam?[/QUOTE] Nie pisałam ostatnio bo miałam gości i sforę na głowie:)) Mamusia i szczeniaczek są od ponad tygodnia u mnie. Jutro zawożę sunię do Figu ,która odwiezie ją do Wia i Kropelka będzie w Warszawie w dt. Szczeniaczka nazwałam Pączek i jutro jadę rozmawiać z potencjalnym ds. Pieski są zaszczepione i odrobaczone, czyściutkie i szczęśliwe:)) Pączek śpi ze mną i jest psim arcydziełem:))) Kropelka to prawdziwa dama, absolutnie niekłopotliwa, przegrzeczna sunia.
  5. [quote name='necianeta89']Nikt do nas nie zagląda? :( Młoda dziś została sama od 13 do 18. Zniszczenia: -rozszarpany na części parasol. i.......... NIC WIĘCEJ!!!! Dom prawie nie naruszony. Kupek też nie było! Jedno siku, ale wybaczam jej :)[/QUOTE] Zaglądam kilka razy dziennie:) Nie piszę bo mam poparzone kwasem opuszki palców i Pączka , który chyba też ma psia ADHD:)))) Dzisiaj palce bardziej suche więc klupię jednym. Przez parę dni pisałam tylko tam gdzie było to konieczne. Fajnie,że mała była " miarę grzeczna" a parasol może jej się nie podobał:)))
  6. [quote name='Mortes']No to poczekamy na Ewu... Za pamięci...dziękuję za 15 zł od Moniki z Kielc dla Niko... :)[/QUOTE] Ojej jaka władza mi przypadła :)))))))))) Pieniądze są dla[B] Mortens [/B]żeby opłaciła hotelik. Fanty jeszcze zostały może zabisować z bazarkiem:)
  7. [quote name='Inek']Sezamek już u mnie. Piesek jest śliczny, bardzo chce się bawić, niestety moja sunia go nie toleruje :( Nie dość, że jemu pokazuje zęby to jest na mnie obrażona.... :( Mały przymila się jak może, ale moja Ineczka nie pozwala mu do mnie dojść. Zrobił już trzy razy siusiu, jedną kupkę (był zarobaczony), teraz śpi. Z dobrych wieści.... oj byle nie zapeszyć, ale jeśli dobrze pójdzie Sezamek trafi w sobotę do nowego stałego domu! Dom sprawdzony, będę go nawet widywać :-)[/QUOTE] Oj tak strasznie zarobaczony:( Zaraz po zabraniu został odrobaczony i ilość robali w kupkach była przerażająca.Dobrze ,że natychmiast dostał ten preparat, co ten biedak miał w brzusiu....:(((( Mamunia rodzinki przegrzeczna. W piątek Figu zawiezie ją do Warszawy.Pączek arcydzieło nie psiak . Jest przepiękny.Umrę przez niego....:)) Jestem zakochana w psiaku po uszy ale nie mam najmniejszych szans żeby u mnie został:(( Jak do 28 listopada nie znajdę mu domu , to nie wiem co pocznę... Moje suki atakują go non stop, muszę go cały czas nosić na rękach. Błagam pomóżcie znaleźć mu dom, jest przepiękny i słodki. Takie ciasteczko.
  8. [quote name='Klaudus__'][I]No 3,5 to zapewne niebawem :) Teraz jest 3 kilo!!!!! :multi:[/I][/QUOTE] Gacuś spaślak:))))))
  9. Boże... młody psiaki.....Walcz kochany.
  10. [quote name='dorota412']Tak sie ciesze:multi: A Pączek i Mamusia to kto:???:[/QUOTE] Towarzysze niedoli...
  11. [quote name='malagos']No, mi też :) a najfajniej, jak teraz znów zadzwoniła pni, ze Tika tak rozkochała w sobie rodziców, którzy byli raczej przeciwni psu w domu (a nie mieszkają razem) i teraz prószą o odwiedziny z Tiką :) Szwy zdjete, czipowanie pod koniec listopada.[/QUOTE] Wspaniałe wieści.Super !!!!!
  12. [quote name='malagos']a mówiłam?? Basiu, kochana babo! dokonujesz cudów, by ratować te bidy! Napisz, jak on sie czuje, jak zachowuje, itp.? co z mamuśką i szczeniakami?.......[/QUOTE] Klaudus dziękuję za cudny bukiet:)))))))) Sezamek i Pączek ( tak nazwałam drugiego chłopaczka) byli wczoraj przebadani i zaszczepieni. Noc bardzo spokojna ale ja nie spałam tylko siedziałam przy nich bo Pączek miał po przyjeździe wodniste kupki i strasznie się martwiłam. Dzwoniłam do kliniki całodobowej ale powiedzieli,że jak jest w dobrej formie , to obserwować i przyjechać jak się coś wydarzy, Więc siedziałam nad nimi do 7 rano i patrzyłam. O 7 stwierdziłam,że się położę ale wtedy maluchy postanowiły wstać i trzeba było śniadanko robić:) Mamusia super, grzeczna , miła , Tika-bis:)) Zaszczepiona i wykąpana. Sezamek jutro jedzie do Łodzi a co zrobię z Pączkiem, nie mam pojęcia:((((
  13. [quote name='necianeta89']Ja się w czekoladowym chyba zakochałam ponownie (można tak?). Jest to pierwszy mój tymczas którego Czoko tak świetnie zaakceptował. Serce mi się raduję jak ich widzę razem... Aż mi się mega wzrusz włącza i chce mi się płakać (ależ jestem tandetna ;) ). A moje dzieci już wykąpane. Boże co się działo w domu! Tak szczekali, że cała okolica słyszała. Tak biegali, że cały dom się trząsł. Tak szaleli, że właśnie padli jak zabici ;) Jestem zakochana! :loveu:[/QUOTE] Jak ich nie kochać:)))))))
  14. [quote name='Neris']Fundusze zbiera Kikou.Wyślę CI zaraz na pw info.[/QUOTE] Ja też proszę numer konta. Nie mam a chcę zrobić stałe zlecenie:)
  15. [quote name='Martika@Aischa']Zaglądam z nadzieją ........[/QUOTE] Ja też....
  16. [quote name='Mortes']Co do zdjęc to ja nie dam rady. Do głogoczowa mam jakies 170 km. Rozmawiałam z panią z hoteliku i obiecała ze zrobi nowe zdjęcia Dyziowi ale nie ma aparatu i będą to zdjęcia z uszkodzonej komórki więc pewnie nie będa zbyt dobre. Niestety Dyzio nie jest zaszczepiony z wiadomego powodu - brak kasy Dzwoniłam do Uli i dowiedziałam się ze Dobi vel Vini jest bardzo grzecznym pieskiem, już nie warczy i bardzo ładnie chodzi na spacerkach. Lubi spędzac czas w swoim kojcu bo najprawdopodobniej kojarzy mu się z jedzeniem a to psisko lubi najbardziej :)[/QUOTE] Kurcze fajnie by było mieć te fotki. Może zróbcie ponownie bazarek, zostało trochę rzeczy,a nóż widelec jak się rozgłosi to coś znajdzie nabywców. Pierwsza próba dała chyba 190 zł, może teraz też się uda.
  17. [quote name='Asiaczek']OSIEMNASTY...? Rany.... Pzdr.[/QUOTE] Eee tam , Klaudus przesadza. Jak ludzie nie mają ani jednego, to jeden zaburza ich spokój, stanowi poważny problem i z pewnością zniszczy trawkę w ogrodzie. Alle 18, 19 , 20 , to już żadna różnica..... :)))))))))) Ech klasyk Bareja by się uśmiał...:)) Ja oczywiście żartuję. Klaudia ma tak duże serce ,że 18 bid potrafi ugościć.
  18. Śliczna :))) Neciu jak Pan szuka to zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB[/url].. Do wyboru i do koloru:)) Byle w dobre ręce:))
  19. Kibicuję Waszym wątkom, tyle mogę.Muszę jednak się dzisiaj odezwać bo nie wytrzymam:))))) Jesteście niesamowici !!!! Te akcje z odkażaniem, te historyjki dla tzw. właścicieli... Umieram ze śmiechu i podziwiam za zręczność, talenty aktorskie i znakomite scenariusze. Łepkowska od mydlanych oper niech się schowa:)) Pozdrawiam i gratuluję.
  20. [quote name='Justyna Lipicka']ja mogę im ogłoszenia porobić na dniach tylko bym musiała wiedzieć ile piesków ile suczek i które to:) wcześniej nie dotarłam tu bo zatrzymują mnie problemy osobiste...[/QUOTE] Dzięki ,że jesteś:)) Zamartwiam się bo mamunia ma dt i transport ale co z maluchami? ....Trzeba ratować sunię a maluszki gdzieś przetrzymać i szukać domków. To malizny, będą małe- mama kruszynka. Znajdą domki ale co teraz?????????????????????????
  21. Wracając do rodzinki- mamusia ma dt i transport, Sezamek też. Zostaje 5 szczeniąt, co robić? One piorunem znajdą domki. Dziewczyny myślcie. Przecież coś się razem zorganizuje.
  22. [quote name='Klaudus__'][I]Ogarnę się na tym wątku po pracy. Teraz zapraszam tu - bo sprawa PILNA [I]Postrzelony Kubuś. Konieczna operacja - koszt ok. 1000 zł :( To cena życia tego staruszka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/217308-Postrzelony-staruszek-Kuba-sparali%C5%BCowane-tylne-%C5%82apki-czy-jedyne-wyj%C5%9Bcie-to-u%C5%9Bpienie?p=17948702#post17948702[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/238/79d05b89f16a1d51med.jpg[/IMG][/URL][/I][/I][/QUOTE] Jestem już na wątku. Może zrobić pilnie allegro. Ja nie umiem .Cegiełki do rozsyłania, ludzie kupują. Dorzucam 100 zł. Może wyżebrzę podkłady.A gdzie ma być operowany?
×
×
  • Create New...