-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
ewu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']to się Masza kuruj :) Biała czuje sie dobrze, jest wesoła i ma apetyt. Wczoraj Tomek ją obejrzał. Dobrze czuje się w domu, choć wcześniej nigdy tak nie mieszkała, obrożę raz pierwszy widziała, smycz tym bardziej. więc raczej do domu wcześniej nawet nie zaglądała. Na wsi psów wdomu "się nie trzyma" przecież.[/QUOTE] To będzie domowy pupilek:))) Świetnie,że trafiła do takich cudownych ludzi.Ja mam przyjaciół na wsi w świętokrzyskim, którzy też trzymają psiaki w domu i traktują z wielką miłością. Rolnicy od pokoleń ale z niezwykłym podejściem do zwierząt. A jak Państwo nazwali białą sunieczkę? -
[quote name='malagos']Dzis Tika o niebo lepiej sie czuje. chodzi cały czas w kubraczku. Wieczorem sprawdzamy jak sie rana goi, choć Tika tego panicznei sie boi, samo ogladanie ranki powoduje panike, wyrywanie sie , chęć ucieczki. Mały głupol ) Rano nie mogła się doczekać, aż wstanę - a była dopiero godz. 7, i to sobota ( nie mają te gadziny serca za grosz), razem Z Dalią i Nutką siedziały na nas, na Tomku i na mnie i lizały po twarzach na wyścigi, chyba się założyły wariatki, kto większa powierzchnie wymyje :) . Im bardziej chichotaliśmy, tym z większym entuzjazmem nami się zajmowały........[/QUOTE] Fajnie,że Tika w lepszej formie:))) a takie zabiegi" kosmetyczne" to sama przyjemność:)))))
-
[quote name='feliksik']niestety z adopcją Kuby od Pani Teresy Borcz było tak samo - na drugi dzień po adpocji uciekł, a Pani adoptująca stwierdziła, że szkoda zachodu ona sobie weźmie jakieś szczeniaka z hodowli jak Kuba uciekł. Pani Teresa jeździła i szukała, obklejała o nagrodzie teź wspomniała w ogłoszeniach no i Kuba się odnalazł - tylko ktoś musi być pod telefonem i jechać gdyby co[/QUOTE] Wiem, nawet rozmawiałam z Panią Teresą. Nagroda podziałała...
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Super:)) Tak się cieszę, że wszystko zmierza ku dobremu. Tessuniu , misiaczku cudny jeszcze troszeczkę i będziesz zupełnie zdrowa:))) -
Szczeniory już w domach, zbieramy na sterylke dla ich matki.
ewu replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Biedna:( A co z jej sterylką? -
Szczeniory już w domach, zbieramy na sterylke dla ich matki.
ewu replied to Merys's topic in Już w nowym domu
A mamusia psiaków w formie? Myślę jak zorganizować transport nad morze. Strasznie daleko :( -
Jak maleńka , już spakowana:)))???
-
[quote name='aniapiotrek']Witam, przepraszam że tak późno odpisuje ale ostatnio nie najlepiej się czuję, u Pipi wszystko dobrze, dzwoniłam w niedzielę do jej nowego domku gdyż miałam się tam wybrać w odwiedzinki, niestety mój dzidziuś spieszy się na ten świat i muszę leżeć w łóżku a być może jutro skończy się to szpitalem, dlatego też chętnie zaopiekowałabym się tym maleństwem ale nie wiem jak długo bedzie trwał mój ewentualny pobyt w szpitalu( raczej pewny) a moj mąż nie poradzi sobie sam, ale napewno jak tylko wszystko wróci do normy to chętnie pomożemy jeszce . PoZdrawiam[/QUOTE] Aniu dziękujemy:)) Trzymaj się kochana i dbaj o siebie i dzidziunia. Pozdrawiam :))
-
[quote name='zuzlikowa']Nie wiem co się dzieje... zupełnie nie rozumiem:shake: Z wczoraj...:-(...czy to się nie skończy? "Wczoraj z Myślenic do schroniska w Nowym Targu trafiła stara, zniedołężniała suka bernardyn. Jest bardzo słaba, głucha, nie chodzi. Stan poważny, wskazanie do eutanazji, w warunkach schroniskowych nie ma żadnych szans. Lekarz w Myślenicach stwierdził problemy neurologiczne, zaburzenie czucia w tylnych partiach. Przed chwilą rozmawialiśmy telefonicznie ze schroniskiem, czekamy na opinię schroniskowego weterynarza oraz zgodę Urzędu Gminy w Myślenicach na przejęcie przez naszą fundację suki w trakcie kwarantanny. Czy możemy liczyć na pomoc kogokolwiek z Państwa w utrzymaniu tej starej suki do końca jej dni? To chyba nie potrwa długo, a nie chcemy, żeby skończyła życie w schronisku." Robię już wydarzenie dla suni, za moment zrobię i wątek... bez zabrania jej ze schroniska nie ma dla niej żadnej szansy! Fundacja BERNARDYN zamierza zabrać sunię do siebie- jest stara, głucha i jest zagrożenie życia(w schronisku niestety zostanie uśpiona). Sprzedana z domem i zostawiona! Stary właściciel nie chce, nowy także nie! Nikogo cierpiący i stary pies nie interesuje!Jest zbędnym ciężarem, zawalidrogą...śmieciem do usunięcia! :-( I nie liczy się wierna "służba" przez całe życie... A czy psiak porzucony jak zbędny śmieć, nie ma prawa w ostatnie dni nieco ciepła, opieki i bezpiecznego życia zaznać? Pomóżcie: potrzebne środki na pokrycie kosztów transportu suni do Fundacji, potrzebny SZYBKIE zabranie ze schroniska(na już!!! Pies cierpi,może być uspiony, a Fundacja sama nie może ruszyć od razu w drogę... a sunię trzeba zabierać:-(), potrzebne środki na utrzymanie... [B]Czy ta stara i cierpiąca sunia dostanie szansę na godne dni ostatnie swego życia?[/B][/QUOTE Biedne psiaki, wspomogę...
-
Piękny i wielki Kaukaz Rahim z wrośniętą obrożą antyszczekową!! Zerknij!
ewu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co u piesia? -
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
ewu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Zapisuję wątek. Szczeniorka urocza, ale biała sunia jest przepiękna! Ma taką szlachetną, elegancką sylwetkę.[/QUOTE] Tak, sunie cudne. Biała mamusia jest zjawiskowa. Niezwykle szlachetna uroda.Taki psiak, który wzbudza zachwyt:)) Fajnie ,że są bezpieczne. Nie ma nic wspanialszego dla psiaka jak dobrzy i kulturalni ludzie dookoła. Suńki miały szczęście:)))) Tyle krzywdy wokół a one zadbane na podusiach. Wracaj do formy śliczna mamusiu, twoja córeczka też jest szczęśliwa:)))) -
Co u panienek?
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
ewu replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Wzruszające. Tak pięknie wyglądają. Kochane psiaczki. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Drobne 55 kilogramików [/B]:)[/QUOTE] Wow , kawał panienki:)) -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
ewu replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tessa jesteś cudna. Prawdziwa królewna:)) -
[quote name='temikotka']to trzeba te yorki szybko na DT zabierać, bo piesek z włosem w schronisku ma 0 szans na przetrwanie!Akurat kiedyś miałam yorkopodobnego i było tyyyylu chętnych, z adopcjami yorkowatych na razie myślę nie ma problemów, tylko trzeba dobrze domki sprawdzać.A w schronie, jak psiak zaniedbany to moze go nikt nie zauwazy, a wypieszczony i zadbany szybciutko znajdzie domek To jak w końcu z suniami, mają domki czy nie?[/QUOTE] No właśnie jak z domkami?
-
[quote name='malagos']Jesteśmy w domu. Pierwsza była operowana biała, potem Tikusia. My poszliśmy "na miasto", a 2 lekarzy się męczyło :) Tika zaraz się wybudziła, wstawała, lizała ranę, ledwie ja utrzymałam w samochodzie. Zaraz w domu założyliśmy opatrunek, bo pojawiła się krew na szwie, i kubraczek, który miałam dobrze schowany w domu (ale się znalazł szybko, dzięki Bogu). Poszłyśmy tez przed dom na siusiu, było zrobione. Przykryłam ja kocem na posłanku w kuchni, ale po 20 min wstała i położyła się w ... szufladzie, którą akurat wyciągnęłam, by schować bieliznę po praniu. A niech tam sobie leży. Jeszcze tylko wieczorny spacer i lulu.[/QUOTE] Dobrej nocy maleńka.