Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Matko , nie wiem jak pomóc... Miałam w Piotrkowie kuzyna ale parę lat temu utonął:(( A ta dogomaniaczka, która ma sprawdzić domek nie ma możliwości potrzymania Tikuni prze parę godzin?
  2. [quote name='necianeta89']maleństwo już u mnie :) btw to wcale nie takie maleństwo ;) jest troszkę mniejsza od mojego psa ;)[/QUOTE] Ja właśnie dotarłam do domu. Dziękuję za wspaniałą szarlotkę i pyszną kawę:))) Przyznam się ,że bardzo trudne są rozstania z psiakami. Dzisiaj , jak wsiadłam do auta łzy leciały mi jak groch:((( Mała jest przekochana. Z emocji nie potwierdziłam numeru telefonu do kontaktu ze mną.Necianetko zapisz sobie ten numer z którego dzwoniłam. Przytul sunieczkę ode mnie .
  3. [quote name='Julia84']Cioteczki które wspierały Duszka i nadal mają go w serduszki - czy mogę Was prosić o pomoc? :-( Pomoc dla Milusia - psiaka znalezionego w strasznym stanie... "starszy pies o wadze niespełna 10kg... sierść w strasznym stanie- zakołtuniony, sfilcowany, niezliczona ilość rzepów wplątana w długie futro, na jedno oko nie widzi, na drugim jest zaćma, tylna łapa wybita w biodrze, wisi bezwładnie(RTG), osłabienie, kupa z żółcią...podejrzenie, że bardzo długo już nie jadł... Z opinii lekarzy wynika, że Mikuś mógł być ofiarą wypadku... " Miluś pilnie potrzebuje dt, w którym dojdzie do siebie po operacji... Nie mamy co z nim zrobić. Proszę pomóżcie cioteczki... :-( Wątek Milusia: http://www.dogomania.pl/threads/2164...C4%99!URATUJMY! Popatrzcie jaki biduś :-( Przepraszam Dusiu... Byłam na wątku biedaka. Duszeńku wesprzyj z góry kolegę żeby jakiś domek się znalazł...
  4. Podrzucę coś do skarbonki biedaka. Będę rozsyłać wątek.
  5. [quote name='wtatara']wyjasniam wszystko. To ja dzwoniłam DT dla suni jest w Bytomiu, ale ten sam DT ma DS w Siewierzu, jednak panstwo musza zobaczyc sunię. Jesli by sie nie zdecydowali to Sunia moze jechac do DT w Bytomiu. Jest to domek u Monalisy. Domek bezpłatny.[/QUOTE] Czyli to dla mamusi.
  6. Tak , chodzi o szczeniaka. Pisałam do jednej dziewczyny z dogo na pw i do Temikotki. Zrozumiałam też,że masz propozycję dt w Bytomiu??? Skoro mamy tydzień, to coś załatwimy. Ja też oferuję pomoc.
  7. Napisałam na pw do Temikotki, odezwałam się też na dogo do dziewczyny , która dawała dt szczeniaczkom. Jeśli byłby pewny dt , to ja nawet jutro mogłabym odebrać szczeniaczka, bo będę w Bielsku. Sucha Beskidzka jest blisko Bielska. Muszę jednak dostać potwierdzenie ,że psiak ma dt. Jeśli Black_ sheep masz pewny ten domek w Bytomiu to też mogę pomóc, jeśli potrzebujesz.
  8. Sorry nie zauważyłam ,że moją wiadomość " zjadło"
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215863-Malutka-suczka-i-jej-zabiedzona-matka-%28jork%29-szukaj%C4%85-domu-i-pomocy/page2[/url] To okropne, takie maleństwo:(( Przecież to ma parę tygodni... Gdzieś koło Suchej Beskidzkiej.
  10. [quote name='wtatara']a co ze szczeniakiem. Ona jeszcze bardziej potrzebuje domku[/QUO
  11. [quote name='lika1771']Chyba nie da sie tego zorganizowac w ten wekkend,a jakby sie uzbierało na normalny bilet to pojechałabys po sunie?[/QUOTE] [B]Ja się dołożę do transportu.[/B] Nie mam możliwości inaczej pomóc .
  12. [quote name='sonek666']Pocykałam zdjęcia i się zaraz biorę do roboty. [B]Ewu[/B] przed otwarciem bazarku poprosiłabym Cię o ceny wywoławcze. Podeślę Ci linka na PW i do każdego numerku dopisałabyś cenkę ?? ;) Ale to jeszcze trochę potrwa, masę cudeniek kolorowych mamy do wystawienia :loveu::loveu:[/QUOTE] Wybaczcie ale wczoraj siadł mi internet,najpierw kapał jak krew z nosa a potem umarł:-( Za godzinkę to zrobię , tylko chatę ogarnę bo mąż dzisiaj wraca a ja mam sajgon i szczeniaczka do odwiezienia :)))
  13. [quote name='wysoka_pieguska']Z załatwianiem się w domu nie przejdzie :([/QUOTE] Ja mam suczkę ze schronu, z boksu. W schronisku nie była wyprowadzana. Nigdy nie zrobiła niczego w domu. Wcześniej była na łańcuchu.Druga sunia znaleziona -bezdomna, dwa razy nabrudziła w pierwszy dzień. Ta mała sunia też wychodzi z tej budy i robi w kojcu , więc ma instynktowny nawyk.Nie słyszałam,żeby z dorosłymi psami był poważny problem w tej kwestii. Stare psiaki to co innego. Szczenięta też dłużej się uczą ale ja znam wiele takich sytuacji i pies chwytał zasady piorunem. Podobnie jak z legowiskiem. Spytajcie Malagos , miała ostatnio Gapę z dworca PKP. Ta sunieczka nie jest dzika, jest przestraszona ale nie dzika. Ja mam dzikiego królika, trzy dni były potrzebne żeby nauczył się korzystać z kuwety. Królik jest niestety dużo mniej inteligentny od psa a mój jest dodatkowo dziki.
  14. [quote name='wysoka_pieguska']wiadomo jaki ma stosunek do dzieci? Mamy psa, kota i dziecko. Możemy dać DT, ale jesteśmy z Gdyni[/QUOTE] Matko cudnie by było. Ja się dorzucę do transportu. Z Grudziądza do Gdyni to ile kilometrów?
  15. [B]Na innym wątku znalazłam taki wpis:[/B] "Coś podpowiem, zrobicie z tym co uważacie. Dogrywam teraz dla innego psiaka miejsce u osoby o nicku Chauwa. Kontakt tel. wyśmienity, podobnie na PW, podobnie na mail, oferta, a nie mam powodu jej nie wierzyć, max - warunki domowe, BDT, jedynie kwestia kosztów utrzymania psa, a to nie wydaje mi się wygórowanym oczekiwaniem. Lokalizacja za W-wą, kierunek na Pułtusk. Do Chauwy jadą też inne psiaki z dogo. Taka okazja, o ile byłoby miejsce jeszcze, może się drugi raz nie trafić. Jeśli ktoś z Was czuje się na siłach podjąć temat, skontaktować z Chauwą, dostanie odpowiedź na TAK, niech kuje żelazo póki gorące i dalej już pilotuje sprawę tego psiaka. " Może odezwijcie się do Chauwy, skoro jeszcze Jasza zaproponowała pieniądze może by się udało.
  16. [quote name='malagos']O, to nie będziesz się nudzić- przy szczeniaku to niemożliwe :evil_lol: Kochane, pomyślmy, co z Białą?............... Co z nia zrobić, gdzie ogłaszać, kto ja na dt weżmie........[/QUOTE Głowa mi pęka od myślenia, coś trzeba wykombinować
  17. [quote name='Klaudus__'][I]Zaglądam cały czas - tylko od 4 dni praktycznie w ogóle chodzić nie potrafię - noga spuchnięta i boli jak diabli... A 16 psów i 9 kotów obrobić trzeba - wszystko idzie mi 100 razy wolniej - przepraszam,że tak to powychodziło,bo i na dogo czasu mam mniej... Poza tym uciekł z DS Kubuś... [url]http://www.dogomania.pl/threads/208464-Kubu%C5%9B-uciek%C5%82-z-ds!dogomaniacy-z-jaworzna-pom%C3%B3%C5%BCcie!!-B%C5%82agam!!/page7[/url] A Pani której uciekł (WŁAŚCICIELKA) powiedziała,że mamy nie szukać,bo Ona sobie z hodowli kupi psa :( [/I][/QUOTE] Co za ludzie,nie mam słów... Proszę się kurować Pani Klaudio, Trzymam kciuki za Kubuńka
  18. [quote name='malagos']oboje skończyliśmy weterynarię, ja nie pracuje w zawodzie, a mąż ma gabinet na wsi. Pytania możesz mieć, ale nie wiem, czy na wszystkie odpowiemy, chyba ze zapytasz o położenia płodu u bydła i zasuszanie krów?..:evil_lol: Ewu, sunia już u Ciebie ? bo zaglądam i zaglądam i cisza.......[/QUOTE] Sorki ale przybiegłam z pracy i nie miałam chwili ,żeby usiąść do kompa. Nawet moja córka wpadła w popłoch bo nie odbierałam skypa ani domowego i myślała ,że matkę dojadają psy:)) Mała już u mnie, dzwoniłam do Malagos:) Zjadła , następnie została wykąpana(była bardzo grzeczna) a teraz śpi ze słonikiem w koszyczku , opatulona grubym ręcznikiem i dodatkowo kocykiem, żeby nie zmarzła po kąpieli. Nosek tylko sterczy:) Jutro wymieniamy szeleczki , bo te są za małe.
  19. [quote name='malagos']Chyba nie koniecznie, w końcu wczoraj była kilka godzin u weta :evil_lol: Ma skromną obróżkę, ale z moich zapasów tylko ta pasowała.[/QUOTE] Kupiłam szeleczki i smycz:))
  20. [quote name='malagos']Mała dostała 3 razy pod rząd aniprazol, powinno być dobrze na pół roku. Za 10 dni można szczepić na wirusówki. Białą sunię pani Ania uwiązała przy budzie, ale tak się dusiła, ze musiała ją uwolnić.[B] Za to goni koty! [/B]widać, poczuła się pewnie i znów kłopot! co z nią zrobimy po sterylizacji?.................. Ewu, daj znać, kiedy odbierzesz maliznę od Figu.[/QUOTE] Figu da mi znać , czekam na telefon.
  21. A co do imienia to koniecznie trzeba dziewczyny ochrzcić:)) Myślę ,że necianeta nazwie sobie małą , w końcu u niej trochę posiedzi:)) Ja ją sobie na te dwa dni nazwałam w sercu Mela ( bo ona jest ta "mała", więc trochę przerobiłam:)) Mamusię nazywam sobie Lena bo jest jak biały len- prosta uroda a taka szlachetna i swojska. Myślę,że Wy coś fajniejszego wymyślicie :)))
  22. [quote name='malagos']To dziś zobaczysz, ewu, to cudko :) W samochodzie, jak ja wieźliśmy do makowa, wtuliła mi się w rękaw, nawet nie pisnęła. To dla niej takie nowe, trochę zatrważające, ale ogonek był w ruchu. Ta mała nie ma imienia! Kto jakie proponuje?[/QUOTE] Kupiłam drobiowe paróweczki na przekąskę i gotuję udko z ryżem. Oczywiście kosteczki do śmieci:))
  23. [quote name='necianeta89']uwielbiam piec ciasta, niekoniecznie po sobie potem sprzątać ;)[/QUOTE] Ja na odwrót:))) Ale wolałabym umieć piec, kurz jest po to żeby leżał:)))
  24. Jestem Duszeńku, tyle biedactw dookoła:((( Marna ze mnie skarbniczka i na regulaminach ni w ząb... ale mogę pomagać w rozsyłaniu i reklamowaniu skarbonki.
×
×
  • Create New...