-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2791/p6140214wv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2412/p6140216nw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9084/p6140218iz3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3448/p6140220br9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4725/p6140223mc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7220/p6140230fp0.jpg[/IMG]
-
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
romenka replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/690/p6140231pd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5735/p6140234jb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9554/p6140235di1.jpg[/IMG] -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
romenka replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2791/p6140214wv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2412/p6140216nw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9084/p6140218iz3.jpg[/IMG] -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
romenka replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3448/p6140220br9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4725/p6140223mc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7220/p6140230fp0.jpg[/IMG] -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
romenka replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
prześlij mi proszę na meila zdjęcia ja je wstawie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Pięknie napisałaś!!!Tylko dlaczego mi jej brakuje?Mam wrażenie że wyrządziłam jej wielką krzywdę pozbawiając ją życia:placz: Chyba sobie tego nie wybaczę!!!|Za kazdym razem kiedy ide na balkon zawsze sobie ją wspominam i widzę jak biega po polanie,jak szuka patyków by jej rzucać, jak chodzi za Kingą a ja z balkonu obserwuje :placz: To jest tak jak z Dragonikiem,za każdym razem kiedy jadę autobusem drogą gdzie go znalazłam to wspominam... Pieski moje...Mam nadzieje że teraz dopiero jesteście szczęśliwe. Już nie umiałabym pozbawić zabawy,snu,dotyku...:-(
-
Tak często myślę że Dianka była jedyna w swoim rodzaju.Takiego psiaka jak ona już nigdy mieć nie będę!!! To aż dziwne że pomimo takiego bólu jaki musiała znosić była taka wspaniała!!!!! Dianko moja ale pewnie gdyby nie to że widziałam jak cierpisz w schronisku nigdy bym Cię nie miała :-(Twoja choroba Dianko połączyła NAS na zawsze i już do końca zostaniesz ze mną moja kochana psinko.
-
Dragon[*] odszedł na moich rękach.....
romenka replied to mosii's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dragoniku.... [*]Opiekuj się Dianką piesku. Rebelio dziękuje. -
O Diance nie da się zapomnieć. Ile razy patrzę się na łużko widzę Diankę.Codziennie maleńka moja Cię wspominam,codziennie. Nawet od niechcenia...W sercu pozostaniesz juz na zawsze a wspomnienia o Tobie nikt nie wymarze...Wydje mi się Dianko jakbym miała Ciebie przez całe swoje życie. Byłaś,jesteś i będziesz MOJA!
-
DRAGON - cała historia walki, miłości i choroby... [']
romenka replied to rebellia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dragoniku pamiętam...Teraz już spokojny jesteś. Jedyne co mogło być najlepsze to złagodzenia bólu. Za życia się nie udało ale teraz już nigdy nic Cię nie zaboli.Odpoczywaj. -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
romenka replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
IVI jest piękna,to prawda!!!:loveu: Jest prawdziwą Królową wsród dobermanów:loveu: Martuniu całuski wielkie dla Ivulki,Ciebie,Pwała i dla małego dogomaniaczka :loveu: -
Dianko nie ma dnia bym o Tobie nie myślała :-( Codziennie wchodzę na wątek jednak nic nie pisze bo jest mi smutno,pusto i brakuje mi Ciebie Dianulko i nic innego nie mogę napisać. Dianko jakbyś żyła już dzisiaj jadłabyś śniadanko,chodziła byś koło łużka patrząc swoimi ślepkami na mnie. MOże by Cię nie bolało? A może byś piszczała :-( Nie wiem,ale byś żyła :-( Jednak wiem że TAM jest już Ci lepiej. Biegaj z Dragonikiem i innymi pieskami, czekaj na mnie,kiedyś do Was dołączę.
-
DRAGON - cała historia walki, miłości i choroby... [']
romenka replied to rebellia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dragoniku zaopiekuj się Dianką Naszą. Kiedys wszyscy razem się spotkamy za Tęczowym Mostem. -
PSIA DUSZA Barbara Borzymowska To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy tobie jest psie niebo Z tobą zostaje jego dusza :placz::placz::placz: