Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2791/p6140214wv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2412/p6140216nw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9084/p6140218iz3.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3448/p6140220br9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4725/p6140223mc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7220/p6140230fp0.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/690/p6140231pd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5735/p6140234jb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9554/p6140235di1.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2791/p6140214wv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2412/p6140216nw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9084/p6140218iz3.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3448/p6140220br9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4725/p6140223mc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7220/p6140230fp0.jpg[/IMG]
  6. prześlij mi proszę na meila zdjęcia ja je wstawie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  7. Pięknie napisałaś!!!Tylko dlaczego mi jej brakuje?Mam wrażenie że wyrządziłam jej wielką krzywdę pozbawiając ją życia:placz: Chyba sobie tego nie wybaczę!!!|Za kazdym razem kiedy ide na balkon zawsze sobie ją wspominam i widzę jak biega po polanie,jak szuka patyków by jej rzucać, jak chodzi za Kingą a ja z balkonu obserwuje :placz: To jest tak jak z Dragonikiem,za każdym razem kiedy jadę autobusem drogą gdzie go znalazłam to wspominam... Pieski moje...Mam nadzieje że teraz dopiero jesteście szczęśliwe. Już nie umiałabym pozbawić zabawy,snu,dotyku...:-(
  8. Tak często myślę że Dianka była jedyna w swoim rodzaju.Takiego psiaka jak ona już nigdy mieć nie będę!!! To aż dziwne że pomimo takiego bólu jaki musiała znosić była taka wspaniała!!!!! Dianko moja ale pewnie gdyby nie to że widziałam jak cierpisz w schronisku nigdy bym Cię nie miała :-(Twoja choroba Dianko połączyła NAS na zawsze i już do końca zostaniesz ze mną moja kochana psinko.
  9. Dianko wciąż mi Ciebie brakuje :-( Myślę nie raz że gdybym nie zabrała Ci życia to jeszcze mogłabyś być z Nami tyle że nie wiem z jakim skutkiem:-( Nie wiem Dianko.Moje myśli się ciągle miotają a ja nie wiem czego Ty ode mnie psinko oczekiwałaś i to tak boli ciągle:-(Teraz już zapóźno....
  10. Dragoniku.... [*]Opiekuj się Dianką piesku. Rebelio dziękuje.
  11. Dianulko noszę Cię codziennie w sercu. Moja kochama psinko. Ile zdjęć tyle wspomnień i kiedy je oglądam tak bardzo mi brakuje Ciebie Dianko. Ciężko jest myśleć kiedy smutek w sercu bo chciałabym byś była tu ze mną, zdrowa...
  12. O Diance nie da się zapomnieć. Ile razy patrzę się na łużko widzę Diankę.Codziennie maleńka moja Cię wspominam,codziennie. Nawet od niechcenia...W sercu pozostaniesz juz na zawsze a wspomnienia o Tobie nikt nie wymarze...Wydje mi się Dianko jakbym miała Ciebie przez całe swoje życie. Byłaś,jesteś i będziesz MOJA!
  13. Dragoniku pamiętam...Teraz już spokojny jesteś. Jedyne co mogło być najlepsze to złagodzenia bólu. Za życia się nie udało ale teraz już nigdy nic Cię nie zaboli.Odpoczywaj.
  14. Moja Dianko cały czas pusto bez Ciebie :-( Odpoczywaj teraz...[']
  15. IVI jest piękna,to prawda!!!:loveu: Jest prawdziwą Królową wsród dobermanów:loveu: Martuniu całuski wielkie dla Ivulki,Ciebie,Pwała i dla małego dogomaniaczka :loveu:
  16. Dianko nie ma dnia bym o Tobie nie myślała :-( Codziennie wchodzę na wątek jednak nic nie pisze bo jest mi smutno,pusto i brakuje mi Ciebie Dianulko i nic innego nie mogę napisać. Dianko jakbyś żyła już dzisiaj jadłabyś śniadanko,chodziła byś koło łużka patrząc swoimi ślepkami na mnie. MOże by Cię nie bolało? A może byś piszczała :-( Nie wiem,ale byś żyła :-( Jednak wiem że TAM jest już Ci lepiej. Biegaj z Dragonikiem i innymi pieskami, czekaj na mnie,kiedyś do Was dołączę.
  17. Dragoniku zaopiekuj się Dianką Naszą. Kiedys wszyscy razem się spotkamy za Tęczowym Mostem.
  18. Dianulko dzisiaj tak pusto bez Ciebie :placz: Ania Kobold przyjeżdża a ja tak chciałam byś Ją poznała :-(Ale jeszcz wszyscy spotkamy się u Ciebie Dianko, za Tęczowym Mostem...
  19. PSIA DUSZA Barbara Borzymowska To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy tobie jest psie niebo Z tobą zostaje jego dusza :placz::placz::placz:
  20. Dianko moja :-( Teraz pewnie szczęsliwie brykasz z Dragonikiem. On się Tobą zaopiekuje najlepiej jak potrafi.
  21. Karolinko dziękuje z całego serca za wpłatę. Modlę się by tak było Karolinko jak piszesz :-( Nigdy w życiu nie przechodziłam przez coś tak trudnego i już nigdy nie chcę przechodzić. Dianko teraz jesteś już uwolniona...
  22. [quote name='BeataJ']Tego samego dnia w ktorym dowiedzialam sie o odejsciu Dianki takie rzeczy dzialy sie na niebie.... :placz::placz::placz: Dianko moja... Beatko dziękuje.
×
×
  • Create New...