Jump to content
Dogomania

romenka

Members
  • Posts

    7367
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by romenka

  1. śliczności :loveu::loveu::loveu::loveu:Nic dodać nic ująć :loveu:
  2. BARDZO,BARDZO KINGA PRZEPRASZA A W SZCZEGÓLNOŚCI ESPERANZE I ALEKSAMDRĘ ZA ZBYT POCHOPNĄ DECYZJE W SPRAWIE PIESKA. JA RÓWNIEŻ. Kinga zbyt pochopnie zadecydowała w sprawie tego psiunia nie kontaktując się wcześniej ze swoim mężem. Mieliśmy jeszcze nadzieje do dzisiaj że jej mąż zmieni zdanie jednak mimo proźb nie wskórałyśmy nic. Przepraszam za nadzieje. Eseranzo nie gniewaj się proszę. Sytuacja wygląda tak że Kingi mąż powiedział "jeszcze nie teraz ze względu na twoje wyjazdy do Warszawy a co z psem?" Faktycznie.Lepiej że jest ktoś kto postawił sprawę jasno dla dobra psiaka. Trzymam kciuki za najlepszy domek na świecie dla niego i...... [B][SIZE=4]Jeszcze raz bardzo przepraszam :oops::-([/SIZE][/B] [B][/B] (JA TEŻ POWINNAM BYĆ MĄDRZEJSZA ZA NIM NAPISZĘ "MAM DOMEK"):wallbash:
  3. Mam domek dla pieska.Pojechałby do koleżanki do Tomaszowa. Co Wy na to?
  4. Boziu :loveu::loveu::loveu: Jakie małe SZCZĘŚCIE :loveu::loveu::loveu: MARTUNIU JESZCZE RAZ GRATULACJE DLA WAS!!!!!! Maciuś jest śliczniusienieńki :loveu::loveu::loveu: i taki czarniutki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smilecol::smilecol: A jak Ty się czujesz?
  5. Martuś gartuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smilecol::Rose::cool2::calus: Prosimy o fotki :loveu:
  6. arko to co nie po twojej myśli to nie pamiętamy,tak?:razz: A no tak chyba na głowę upadłam jak mi się zdawało że przeczytałam że oskarżasz Pajunie o niecny plan uśmiercenia Kacperka:crazyeye: NIe no mam omamy jak również ze wszystkm innym co mi się wydaje:cool1:Wybacz arko!!!!! Szkoda czasu na dyskusję z tobą!!!! I o moje dziecko(nie chcę cytwać w jakich ty warunkach kazałaś mi chować moje dziecko!!!!!ale pewnie tego też nie pamiętasz?:razz:) się nie martw, bo o tej godzinkie słodko śpi wcześniej wypiesczone przeze mnie i dopilnowane!!(współczucia dla Twoich dzieci-jeśli w ogóle je masz) Wstyd i żenada!!!!! Kaceperku biegaj po zielonej łące a w serduszkach naszych pozostań... Żegnaj...
  7. Czyżby zazdrość???:diabloti::razz: Na mój temat możesz napisać tyle co nic bo póki co ja nie szukam sensacji a jak na razie wszędzie gdzie coś się dzieje to jesteś ty i zaśmiecasz wątki np takie jak Kacperka,Dragona czy Dianki i wiele wiele innych wątków których nie mam sił już sobie przypominać a tym bardziej szukać!!!! Jeśli chodzi o Kacperka to miej litość i arko bo jak czytam twoje wypowiedzi które są wyszukane tylko po to by dokuczyć komuś to nie dobrze mi się robi!Póki co jeszcze nie usłyszałam przeprosin za zarzut jak to jestem morderczynią!!!! No Arko, chyba czas największy poprzepraszać co po niektórych za niepodstawne oskarżenia!!!!!
  8. [quote name='ARKA']:razz: Ty juz lepiej idz na swoj blog bo jeczenie przy monitorze najlepiej ci wychodzi.[/quote] Arka zamknij w moim kierunku swoją jadaczkę!!! Wszystko co byś nie napisała to mam daleko w d****,czepiłaś się mnie jak tylko weszłam na dogo i oskarżyłaś o Bóg wie co a a potem udawałaś że nic nie było!Nie wiadomo z jakiego powodu wyszukujesz u wszystkich którzy nie przypadli ci do gustu problemu! Póki co jeszcze bloga sobie nie założyłam a to że piszę sobie tutaj, na tym wątku to z czystej niechęci do ciebie to czynie!I nie zabronisz mi tego!!!!!
  9. [B]a[/B]rka przestań teraz odwracać kota ogonem i jakbyś miała godność to [B]przeprosiłabyś Pajunie[/B] za swoje zachowanie i dręczycielstwo Jej!!!! Żebyś ty robiła tyle w połowie ile [B]Pajunia[/B] robi to by było dobrze a nie siedzisz tylko za monitorem i szukasz dzióry w całym!!!!:angryy::angryy::angryy: [B]Kacperku[/B] [*]bardzo mi przykro:-(:-(:-(
  10. Boże piesku wracaj na pierwszą stronkę :placz:
  11. Dianka nie zniknęła,pamięć o Niej została wyryta w Naszych sercach. Dla mnie zawsze będzie istnieć.
  12. [quote name='aisaK']Super wiesci! wiec uważaj na siebie , [SIZE=5][B]głaskaj brzunio[/B][/SIZE] i Ivuchne i wypoczywaj.[/quote] Nie słuchaj Kasi z tym głaskaniem brzunia:mad: Kasiu :razz: już zapomniałaś że nie wolno :mad::razz:;)
  13. :loveu::loveu::loveu: Martuniu nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednak pamiętaj na tym nie koniec!Nadal masz leżeć w łóżeczku!!!!! Ja już wpadnę do Ciebie na dniach tylko Kinie muszę zwerbować do siebie do opieki nad Kubusiem:cool3: a i nożyczki będą w robocie :diabloti: Ach,Maruńka wyjeżdżam na najmniej miesiąc do Tomaszowa wiec przed wyjazdem musisz się mnie spodziewać u siebie a to już będzie na niach :razz: Całuje całą Twoją rodzinę a Ciebie i Maciusia najbardziej :loveu:
  14. Magduniu kocinka bajeczna ale Ty...[B][SIZE=5]naj[/SIZE][/B]ukochańsza :loveu: Za Twoje dobre serduszko powinnaś mieć wszytstko co Twoja duszyczka zapragnie:Rose::Rose::Rose: Ech...tak jak mówiłam wcześniej : KOCHAM CIĘ :buzi::iloveyou: no i wszystko ze mną teges :cool3::evil_lol:
  15. Madziu co to za kociak u Tośki leży :crazyeye::crazyeye::crazyeye:????????
  16. piesku do góry skacz...
  17. Ok dzisiaj przelje na psiaczka 20 zł. Niestety wziąć nie mogę do siebie :-( Piesek jest naprawdę słodki i bardzo cierpliwy.
  18. No i postaram się coś wyszukać dla psiaka na bazarek.Nie obiecuje nic ale może coś wynajdę po czym nikt mnie nie uśmierci ;)
  19. Ja przeleje 20 zł na pieska tylko podajcie konto.
  20. w górę pieseńku
  21. nie ma za co:lol:. A piesek jest bardzo słodki ale i tak samo bardzo biedny:-(
  22. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/690/p6140231pd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5735/p6140234jb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9554/p6140235di1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...