-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Widzisz kochana to nie jest tak do końca :-( TZ był na misji ale w Libanie.Do Afaganistanu nasze wojska wysyłaja po raz pierwszy.W tym zasranym kraju jest bardziej niebezpiecznie niż w Iraku i dlatego się martwie:placz: Jeśli mam porownywać Liban(wtedy co TZ był) a Afaganistan to Liban jest rajem!!! TZ z racji swojego zawodu musi jeżdzić w miejsca gdzie będą wypadki naszych żołnieży i to następne moje zmartwienie!Cały Faganistan jest zaminowany więc wypadki będą na pewnie zbyt często:placz: a on będzie musiał jeździć na miejsce wypadku:placz: I co teraz!Przecież jak on pojedzie to dziecko zdrowe mi sie nie urodzi ze zmartwień: czy jeszcze żyje czy coś się stało...??????????
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
romenka replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
i ja podnosze.Przeczytałam historie kamyczka i jestem zalamana jak ktoś mógł tak go zostawić:angryy: Ludzie to bydlaki!!! Kamyczku nie martw się teraz mas przy sobie cioteczkę Agę i będzie już coraz lepiej. -
Podobno pod koniec marca albo na początku kwietnia.To już bardzo niedlugo:placz: Zurdo mi poprostu te moje zasrane rewelacje przychodzą z dnia na dzień i nie jestem w stanie powiedzieć czego jeszcze jutro się dowiem:-( To jeszcze nie jest pprzesądzone z tym wyjazdem do Afaganistanu ale wczotaj TZ-a zawołał do siebie szef i powiedział że jest dwóch chętnych prokuratorów na wyjazd jednak on jeden się kwalifikuje tam bo: był już na misji,zna bardzo dobrze angielski i potwierdził swoją prośbę o wyjazd kiedy szef zapytał się czy jest pewien tego że chce jechać:angryy: Więc pewnie na 98% pojedzie bo tamci to młodzianie dopiero co przjęci do wojska i na dodatek nie znają angielskiego by móc pisać pisma....a tam biegle trzeba gznać angielski!
-
[quote name='karusiap']pare dni mnie nie bylo a romenka nadal dzielni sobie radzi:loveu:nawet nie smialam nigdy w to watpic oczywiscie:) Eh,dziękuje Karusiap.Ja i tak teraz żadziej na dogo bo więcej śpie:-o a wczoraj dowiedziałam się że mojego TZ-a wyślą na misję do Afganistanu:placz: i od wczozraj jeszcze bardziej jestem podłamana!Jednak nie chcę!!!Wolę tułać się po jego rodzicach niż puszczać go ąz tak daleko i w tak niebezpieczne miejsce!Jest raz dobrze raz źle ale kocham!!!!
-
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
romenka replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko ciągle pamiętam o Was i czytam.Mało się odzywam,przepraszam :-( Modlę się o Was,może nie klęczę i modlitwy odmawim ale cięgle proszę Boga by przyniósł wam więcej sił i nadzieji,wiary... Każda decyzja jaką podejmujesz w tej chwili jest ryzykowna,bo tylko Ty wiesz jak jest naprawdę i również będziesz wiedziła kiedy Filipek już będzie chciał iść za Tęczowy Most.Ja wierzę że będziesz wiedziała kiedy podjąć tą ostatezną decyzje i jeśli masz siły jeszcze na walkę to walcz ale jeśli zaczniesz widzieć że to koniec nie walki twojej a Filipka nie oglądaj sie do tyłu tylko idź krokiem na przód by złagodzić cierpienia Filipka a napewno i z czasem sobie za to podziękujesz choć "w tej chwili" będzie to dla Ciebie najtrudniejsza decyzja i przyniesie wiele bólu i łez... -
Widzisz kochana :loveu: i nie było czym się martwić:evil_lol: Dziękuje Tobie baaardzo!!! Wszyscy tutaj którzy zaglądają -jestem wam przeofromnie wdzięczna!!!:buzi: :smilecol: :Rose: Bardzo mnie podnosicie na duchu i wiem że z Wami uda się wszystko z Dianką!!! Dianula dzisiejsza noc spędziła tak sobie.3 razy nas budziła a za trzecim razem TZ nie wytrzymał i zaczął się zastanawiać do rana co zrobić...Niech poczeka aż dzieciątko się narodzi wtedy to będzie miał nie 3 razy pobutki ale coanjmniej z 5 :diabloti: DIanka nie wiem ale chyba ją bolało.Wczoraj już nie miałam rimadylu więc jej nie dałam i znów widze zaczyna się... W środku nocy a bliżej rana podałam jej tramal i już spała nam do rana po nim czyli wniosek jest jeden-ją naprawdę boli dlatego chodzi i piszczy i nie może spać :-( Kurcze trzeba jak najszybciej robić tą tomografię i zobaczyć co rozwija się w tym jej kręgosłupie.Oby dalo się tylko leczyć to:-(
-
Kochana pamiętam :buzi: a Ty nie zapominaj o sobie raczej bo ja swoją drogą a Tobie odpoczynek większy również by się przydał. Ja sobie śpiunbiam jak tylko mamochote a Ty na takie wygody raczej pozwolić sobbie nie mozesz...:-( Zła jestem bo wizytę u gina mialam kmieć 8-mego marca a teraz okazuje sie nie ma miejsc i muszę czekać aż do 26-tego marca!!!Kurcze a mnie coś boli ciągle w lewyb boku a raz w prawym!!Nic pójde prosić go by mnie przyją w końcu to mój lekarz prowadzący!!!
-
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
o jej Wieiwióreczko jakoś mało ,bardzo mało zainteresowania Tobą :-( -
[quote name='Kobold']Romenka ja sie na tym nie znam i nie chciala bym robic ci metliku w glowie. Ale cytuje: badanie polegajace na wprowadzeniu droga naklucia ledzwiowego, srodka cieniujacego, celem uwidocznienia rdzenia kregowego wraz z korzeniami rdzeniowymi i workiem oponowym. To brzmi dla mnie bardzo niebezpiecznie. Nie moge znalezc w tej chwili na watku ale ktos cos pisal na temat resonansu magnetycznego czy TK o ile drozsze jest to badanie??? Ja naprawde nie mam pojecia i nie chce cie do niczego namawiac ale jak to czytam to mam troche cykora. Kobold wiem ale podobno rezonans jest 3 razy droższy od mielografi(podobno).Tomografia jest tańsza ale tomografia to jest na głowę a na kręhgosłup to rezonans.Ja zaraz poszukam cenników.Jeśłi okazę się że rezonans byłby w porównywalnej cenie to oczywiście zgodze się na rezonans.Dianka juz mielografię miaął i przeżyła więc czemu miałoby teraz się coś jej ztać.Ale tak jak pisze.Jeśli cena będzie bardzo zbliżona to jak najbardziej jestem za renzonansem....
-
JUż jestem kochani,już:lol: Przepraszam że wczoraj nie pisałam ale wczoraj była niedziela i trrzeba było jakoś udobruchać TZ-a:evil_lol: W tej chwili jest OK;) Dzisiaj,dzisiaj spałąm do tej pory:eviltong: Dianka bardzo śliczną noc miala.Nie ganiaąl,nie puszczała bąków i nie zrobiła kooopy:multi: Raniutko wypóściłam za nim TZ wyszedł do pracy a ja się położyłam spowrptem spać:oops: Teraz psiaki dostały jeść dopiero:oops: a głodne jak wilki:-o Ja też musze iść coś zjeść bo już dawno tak długo mi się nieprzyspało i kawkę...:p
-
[quote name='Kobold']Romenka, zdjecia panienek sa cudne :loveu: Dianka na niektorych wyglada jak wielki szczenior, to pewnie przez te uszka jak wiatraki :evil_lol: sweet! Czy to oczko Romci, co ma przymkniete, to jest to uszkodzone?? Ja wiem, ze to nie jest smieszne bo to byl tragiczny w skutkach dla niej wypadek ale wybacz starej ciotce, jak na nia patrze, to musze zeby szczerzyc :lol: bo wyglada na tym zdjeciu jak narzeczona pirata, ktora nie da se w kasze dmuchac. Wyglada jakby chciala powiedziec: Ee ty tam uwazaj sobie bo to ja TU mam cos do powiedzenia i pamietaj,moj dom, moja Pani, moje lozko NO!! Dopiero teraz widze jaka z niej fajowa przytulanka :loveu: Wymizaj dziewczynki ode mnie :loveu: No i dzieki za podpis:buzi: Bardzo,ale to bardzo rozśmieszyłaś mnie tym postem To nie to oczko.Oczko to chore Romci to akurat to otwarte .Na tym zdjęciu wyszła jakby dwoje oczu miała chorych ale to tylko pozory;) Dianka dzisiaj w nocy zrobila wielkie kupsko na dywan:diabloti: Jednak zapeszyłam z tymi bąkami i kooopskiem bo dzisiaj przeżuciła się na to drugie:diabloti: co gorsze nie dała znać nam:cool1: Eh...
-
[quote name='Kobold']Romenka a moge miec prosbe taka nie zwiazana z psiakami ? :p Chodzi o mloda dziewczyne zreszta tu jest link http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44221 jesli uznasz to za wlasciwe to podpisz prosze. Oczywiście że podpisze ale samo podpisanie nic chyba Tu nie da :-( Może przy okazji napisać pesel swoj albo coś.Co to da że wyślę list.Moge również z innej poczty wysłać pod innym nazwiskiem(zmyślonym) ale moim zdaniem licza się tu prawdziwe dane takie które będzie można sprawdzić :oops:
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
romenka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę bo polne bardzo!!! -
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
No nie i nadal nie ma zainteresowania pieskiem??:mad: To takie cudo kochane i nazywa się Wiewióreczka:evil_lol: Prosze zaglądajcie,podnuście moze ktoś go wypatrzy... -
Zdjęcia aktualne :eviltong: Poprostu u mnie w aparacie zepsuła się ta nakładka na baterie i musze ją kleić plastrami by nie odpadła bo inaczej nici ze zdjęć .Nie mam sił ustawiać daty dlatego zawsze jest data z 1 05 02.Sorrki ale za każdym razem kiedy nakładka spada po plaster nie trzyma baterii nie chce mi się ustwaiać od nowa...:oops:
-
[SIZE=1] [SIZE=1] [SIZE=1][SIZE=2]A Tu Dianka tak reaguje na swoje imie :evil_lol: [SIZE=1][SIZE=2]Wzrok skierowany ku Romci [SIZE=2]A Romcia na to: [SIZE=1][SIZE=2]I jeszcze raz Dianka patrząca na Romcię ale tym razem z wcześniejszym ostrzeżeniem dla niej :mad: [SIZE=2]a Tu Roma pijąca ukradkiem wodę Diany.Popatrzcie na minę Diany.Aż sama się jej przestraszyłam :diabloti: I musiałam zareagować odpowiednio [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=2]PS.Nie zwracajcie na nieporządek.Właśnie jestem w trakcie sporzatania :evil_lol: :oops:
-
Słonko bazarek dla Dianki zawsze się przyda bo naprawdę każdy grosz jest niezbędny.Ja chcę Diance zrobić mielografię jak tylko uzbiera się więcej pieniązków potem trzeba będzie też pieniżki na konsultacje lekarskie i naleczenie jej w razie jakby coś poważnego wykryli(tfu,tfu,tfu) Jeśli możesz proszę Cie majafaja wstaw coś na bazarek dla Dianki bede bardzo Ci wdzięczna :buzi: :modla: a i za chwilkę obiecane fotki :loveu: