-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
a na dobranoc mój zwierzyniec:loveu: Romcia ukradła kość z zupy:evil_lol: i od razu na łóżeczko,z dala od Dianki:diabloti: [SIZE=1]a Tu Dianka pozuje do zdjęcia;) [SIZE=1]i teraz Dianka z kością... [SIZE=1] [SIZE=1] I Romcia piracik:eviltong: Dianulka...taka biedna:-( [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1] [SIZE=1][SIZE=1]
-
Tylko nieprzesadzajmy:cool3: :oops: Ech,poprostu łapie doła ostanio a dzisiaj muszę odreagować w koncu jestem sama z Dianką i moge poszaleć;) (jak zwał to zwał;) ) Jestem przemęczona i już po kilku łykach język zaczyna mi się plątać:cool1: I niedawno bo wczoraj zobaczyłam że mój TZ siedzi na dogo i czyta co pisze:diabloti: ja chyba musze pożądek zrobić:cool3: a kręcił,motał aż wkońcu złapalam go :evil_lol: Zaraz ten post zniknie:cool1:
-
hehe,wodę? pifffko które sobie kupiłam wolę bo muszę jakoś odreagować bo zwariuje.Jedno nie zaszkodz a na nerki pomoże;) Kochana Aniu teraz nie ma naprawdę nocy zarwanych.Dianka jest bardzo grzeczna.Nie budzi nas w nocy tylko śpi jak aniołek.jest bardzo grzeczna.Rano cieszy się jak tylko zobaczy otworzone oczy...Szkoda że tego niewidzicie.
-
Jestem,w sumie to byłam dużo wcześniej w domku ale miałam gościa więc tylko zaglądałam na dogo... Dianka czuje się w miarę dobrze.Dałam jej jednak dzisiaj tramal na wszelki wypadek bo coś zaczynała mi pojękiwać i znów katarek z noska jej leciał a to oznaczało tylko jedno:-( Teraz była na spacerku i wyganiała się troszkę. Dostała kolacje niedawno i pewnie zaraz pójdzie śpiuniać. Jeszcze musze ją wygłaskać mocno bo widać maleńka się stęskiła przez te kilka godzin i ciągle tylko się wpatruje we mnie. Na samą noc znów podam jej tramal i leki które lekarz przepisał i kochanie moje pójdzie spać. Tz wyjechał na jedną noc z Romcią więc calka noc przed nami;) Pobalujemy z Dianką:evil_lol: tylko nie wiem z czym:p Hehehe
-
Kochani dziękuje że pamiętacie cały czas i pomagacie. Noc Diance minęła baaardzo spokojnie.Nie boli ją przynajmniej tak mi się wydaje.Dianka wygląda troszkę jak naćpana.Żadko wstaje.Dużo śpi. Wiecie co to bardzo mądry piesek jest!!!Kiedy ona widzi że człowieka nie ma dłużej niż godzinę pamięta że wyszedł i cieszy się bardzo nawet jeśłi człowiek wejdzie cichutko do mieszkania a ona sobie śpi i po jakimś czasie się obudzi pamięta że nie było mnie i wtedy tak bardzo się cieszy! Kiedy byłam z nią w lecznicy u dr Jagielskiego i kiedy czekałam z nią na przyjęcie to ona sobie przysnęła tam.TZ przyszedl po jakimś czasie i ta nawet niezauważyła,niezbudziłą się dopiero po jakimś czasie przebudziła się i pamiętała że z nami Darka nie było.Zaczęła się cieszyć na jego widok jak mały piesek,Zaczęła skakać piszczeć z radości.Zawsze tak jest.Ona jest potwornie pamiętliwa!!!!Bardzo kochana!!!!! Ja teraz już muszę się zbierać do szkoly. Jak tylko przyjdę napisze jak dzisiaj samopoczucie Dianki.teraz musze dać jej lekarstwa i śniadanko.
-
ehy,Dianka dostała tramal w czopku ale po jakichś 3 godzinach zrobiła kupsko mimo że wcześniej już się zalatwiała więc mam nadzieje że zaczął działać...:cool1: ale w sumie chyba ją nieboli. Biedactwo duuużo śpi. Nie byłam w klinice(leń mnie mnie złapał :oops: )by zapłacić za zastrzyk ale jutro pójdę odrazu poproszę o poprawienie recepty którą wyżej wam zeskanowałam ponieważ na tej recepcie musi być wszystko napisane słownie. Jutro szkoła i też pewnie wieczorem dam znać jak Dianka a w poniedziałek sama idę z sobą do lekarza ;) i już się niemoge doczekać mimo że nienawidze ginekologów:diabloti: ale dzieciątko ważniejsze niż jakieś tam badanie:eviltong:
-
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
romenka replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko jak wasze samopoczucie??? -
Ludwik- ma najlepszy dom na świecie!!!!!!!!!
romenka replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
O rany jaki on podobny do Dragonika[']:-( jak dwie krople wody tylko brakuje mu łapek w cętki... Kochany szukaj domku!!! -
Dzwoniła przed chwilką dyrektorka schroniska i niestety zdjęć nieznajdą!!! BYła przeprowadzka i zdjęcia znikły ale jest nadzieje:poprosiłam dyrektorkę by zadzwoniła do ELWETU i sama osobiście poprosiła o kopie jeśłi maają zdjęcia z mielografi.Dyrektorka jednak nic prócz opisów nie dostała z tego co mówi a zdjęcia których znaleść nie może (zdjęcia RTG) zaproponowała że zrobi w schronisku teraz jednak nie jest nam już to potrzebne ponieważ my zdjęcia mamy. W każdym bądź razie dzwoniłam i ja do ELWETU z pytaniem czy mają kopie takich zdjęć wyników badań Dianki,odpowiedź jest taka"nie mogę pani pomóc ponieważ nie jestem osobą upoważnioną do odpowiadania na takie pytania mogę powiedzieć tylko tyle by skierowała się pani do schroniska gdyż tam cała dokumentacja została wysłana"Ja myslę że wszystko jest w klinice trzeba się tylko modlić by były zdjęcia te o których wspominał dr Jagielski bo z rozmowy z panią dyr. żadnych zdjęć nie było prócz zdjęć RTG (tak naprawdę wszystko jest możliwe)
-
o joj:-o Żabulka chyba poczuła się pewnie skoro skacze na starszego od siebie:razz: Kurcze Dusje jak sama widzisz nigdy nie jest za prosto:shake: ale wiem że Żabulka niedługo zrozumie że jej zachowanie to nie jest najlepsze.Parę razy pokiwaj jej palcem i pokaż że to a feee. Moim zdaniem ona teraz chce być na pierwszym miescu skoro tyle lat nie mogła i stąd jej to zachowanie:roll: Biedne maleństwo mimo wszystko bo tyle lat nie zaznała co to miłośc a teraz nareszcie jest ktoś kto ją kocha i widocznie nie ma zamiaru swą miłością dzielić się z nikim więcej:evil_lol: Co do Pani która oferowała pomoc i pomaga w szukaniu domku:musi być bardzo wspaniałą osobą!!!Dobrze że na swojej drodze Dusje spotykasz takie osoby jak Ty o tak wielkich serduszkach.Przynajmniej nie jesteś tam sama i wiesz że ktoś zawsze Ci pomoże. Wielkie buziaki dla Ciebie i Twojego zwierzyńca:loveu:
-
eh kochani zaczynam się gubic w tych rozliczeniach.Nie wiem jak AFN się nie pomyli bo ja w takich prostych zaczynam się motać. Czekam teraz na 300 zł od AFN które jeszcze nie doszło.Widzę że jest w tej chwili o 200 zl mniej więc Green chyba mnie nie zrozumiała ale to się da wyjaśnić. Do tej pory jeszcze na konto nie przyszły pieniązki z AFN:shake: Teraz tak:W ostanim rozliczeniu wydawałam z TZ-a konta i jest on na minusie -68 zł w tym dostałam 10 zł od agat21 za żel więc jest -58 zł Teraz:W aptece znów wydałam 24 zł (Fakture przeskanuje i wyślę na wątek) Zastrzyk ostani:20 zł za który jeszcze nie zapłaciłam i zapłacę dzisiaj i wczorajsza wizyta 41 zł u doktora Jagielskiego(fakturę dopiero będę mieć) lekarstwa wczorajsze :39 zł (fakture wyślę) SUMUJĄC:20+41+24+39=124zł -tyle wydałam ostanio (licząc 20 zł za które zapłacę dzisiaj) 124+58 =182 zł = -182zł
-
Eh,tyle komplementów dla mnie jednej:loveu: Jesteście kochani:loveu: Dianka tak jak pisałam dostała na noc nie te leki które wczoraj dr Jagielski wypisał a te stare tyle że podwójną dawkę dalam jej tramalu bo wiem że jedna na nia nie działa:-( Od dzisiaj będzie dostawać te leki które przepisane ma tyle że najpierw muszę je odebrać.Zurdo ma podjechac i podrzucić mi te lekarstwa które wypisał wczozraj dr a te które jeszcze niewykupione to ja już wykupie. Zurdo dziękuje ,jesteś naprawdę kochaną dziewczyną!!! Teraz Dianka właśnie narobiła mi kupsko z radości kiedty mnie zobaczyła :eviltong: ale już sprzątnięte tylko troszke zapach nietaki :diabloti: ale niedługo powinno się wywietrzyć. Co do Pni dyrektor: dzwoniłam dzisiaj do schroniska i powiedziałam że zdjęcia z mielografi ja musze mieć bo ważą się losy Dianki między śmiercią a życiem.Powiedziała że zadzwoni do Elwetu i poprosi o kopie...
-
Niestety ale Doianka nie nazleży do mnie.Dianke dyrka mi wydała do adopcji ale tylko warunkowo i jeśłi nie będę spełniać warunków opisanych na umowie może mi ją w każdej chwili odebrać. Też bardzo mnie zastanawia co oni ode mnie chceili?Ale ja dzisiaj tam zadzwonie i powiem o tych zdjęciach z mielografi.Tak być nie może by zdjęcia znikły!!!Zagram poprostu dyrce na uczuciach i może się uda. Dianka dostała na noc dwa tramale i jeden rimadyl i wiecie co spała jak aniołek.Nie wiem czy nie za duzo jej dałam ale przynajmniej nie męczyła się. Ja musze dzisiaj już się zbierać do szkoły. Jak tylko przyjadę napisze na wątku Dianki. Dziekuje Wam!!!