-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
:evil_lol: ale namotałaś ;) Zdjęcia robisz dobrze .Nie musisz żadnego kodu do zdjęcia używać tylko to [B][img][/img][/B] i między jednym a drugim wklejasz link do zdjęcia któri znajduje się na stronie image Shack tam gdzie pisze "[B]direct link to image[/B]"-tu właśnie znajduje się link do zdjęcia ale to już wiesz.Ale jeśłi chcesz banerek musisz użyć tego kodu co wyżej podałam.Powklejać w nim odnośnik do wątku czyli link wątku potem link do zdjęcia ,skopiować a potem wkleić go w podpisie ;) Tyle że ja kliknełam na to zdjęcie i pokazała mi się stronka image Shack :roll: nie zmieniłaś kolejności?A nie nie mogłaś.Musiałaś dwa razy wkleić w kodzie link do zdjęcie(tak gdzie powinien być link do wątku wkleiłaś link do zdjęcia)a tam gdzie zdjęcie dobrze zrobilaś;)
-
Marta wszystko dobrze robisz teraz tylko musisz użyć tego kodu: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL = [B]tu link do wątku [/B]][IMG] [B]a tu zdjęcie z image shack[/B][/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tylko pamiętaj wszystko bez spacji!!!Ja musiałam użyć inaczej nie wkleiłabym ci kodu!!![/SIZE][/FONT] [URL="http://[B"][/URL]
-
Marta ale musisz wstawić odnośnik do banerka by jak na niego kliknąć pojawił się wątek pieska... Wysłałam Ci kod do banerka więc tam gdzie pisze że musisz wstawić link do zdjęcia to wstawiasz a tam gdzie link do wwątku to wstawiasz link.Wszedzie bez spacji
-
wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P
romenka replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a ja prosze o foteczki :oops: oczywiście Aguś twoich trzpiotków maleńkiech i Perełki bo w końcu to jej wątek ale tęsknie za maluszkami:loveu: -
Aniu może tak ale już Dianka się uspokoiła tak jakby zaczół tramal działać...Miałm jej dzisiaj nie dawać jednak jak widze że ona sapie i męczy ją wszystko nie mogę inaczej...Czemu ją biedną tak boli na noc??:-( W dzień jej nie daje tramalu i jakoś sobie radzi maleństwo i nie sapie,nie stęka a tylko nic sie zbliża to zaczyna się cierpienie :-(
-
Ludwik- ma najlepszy dom na świecie!!!!!!!!!
romenka replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz podnosimy:multi: -
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
romenka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
jej malutka hopaj na pierwszą stronkę i szukaj domeczku!!! -
Hehehe to Zulka to taki agresor mały :crazyeye: :evil_lol: Kurcze jestem w szoku!!!!!!!!!!!!Zulka ty się słuchaj tymczasowij Pańci a nie pokazujesz co to nie ty:p a Tolke zacznij traktować dobrze bo inaczej od Ciotki Romeńki nie będzie pochwał ;)
-
Marta wysłałam, odbierz pocztę.Powinnaś więcej zrozumieć bo są skany.Powodzenia!!!;) A i tam gdzie pisze "zaznaczone na czerwono" a mimo to nie ma nie przejmuj się .Poprostu cos mi nie wyszło:shake:
-
Marta nie mogę w żaden sposób zapisać zdjęć które mi wysłałaś :shake: Kurcze spróbuje jeszcze raz może?a co do banerka zaraz poszukam jednej rzyczy i ci prześle...;)
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
romenka replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
więc jeszcze raz na pierwszą stronkę!Musi maleńka znaleśc się domek dla Ciebie!!! -
Trzy rzeszowskie Owczarki - juz w nowych domkach!
romenka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
ja wiem gonia ale on nie pojedzie aż do Rzeszowa :shake: moge się założyć.Kurcze może ktos na trasie jeździ...Nic narazie zobaczymy czy jeszcze aktuakne. -
Kochani dzisiaj było pożegnaie z Darkiek dlatego jest mi ciężko.Myślałam ze inaczej to zniiosę ale było i jest bardzo trudno.Wiem że wszystko się ułoży i mój Skarb wróci do domku cały i zdrowy ale to jest pół roku... Dianka bardzo smutna i Romcia.Patrzął się na mnie jakby chcieli powiedziec będzie dobrze ,nie mart się ale poważnie oni chyba też wiedzą że długo już Go nie będzie z nami:-( Te psiaki są poprostu kochane!!!!!!!!
-
Trzy rzeszowskie Owczarki - juz w nowych domkach!
romenka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
ok a ja dzwonie do brata swojego może zechce jednego wziąć.Tylko czy transport znalazłby się?On mieszka niedaleko Zamościa a to od Rzeszowa daleko:-( -
Nie wierze!!!!!!!!!!!!!!Co się dzieje z ludźmi!!K**** mać!!!!To się nie dzieje naprawdę!!!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: Kochana psinko daj się uswobodzić a znajdziesz kochanie domek!!Jesteś taka śliczna! Mówię Wam ona musiała być bita przez tego sadystę bo to nienormalne by tak się psina zachowywała :-(
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
romenka replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
ona jest bardzo piękna i musi się znaleść ktoś kto poświęci jej swoje serce a psinka napewno bardzo pokocha drugi raz!!!Boże znów piesek który złamał moje serce :-( -
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
romenka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Cholera :angryy: Cos trzeba wymyśleć!!Ja bym ją wzieła na jakiś czas ale skoro ona jest taka rozbrykana to Diana mi ją zagryzie!!!Nie wiem co wymyśleć!Nawet jeśłi zamknęłabym ja w łazience to nic pewnie by to nie dało bo będzie piszczeć ale ile można zamykac psiaka?Nie,no nie!!!Proście tą dziewczyne jeszcze niech ją przetrzyma troszkę może sunia się uspokoi.Poza tym są specjalne preparaty takie do psikania na podłogę by psiak nie sikła w domu.ten zapach psu na to niepozwala.Ponoć w ten sposób można nauczyćpsa ale ja tego nie próbowałam!!